تعمیرات لیفتراک

تعمیرات لیفتراک ( تعمیرات لیفتراک برقی ) در شرکت پارت ماشین پویا پیشرو که به عنوان یکی از اصلی ترین تامین کنندگان واردکنندگان ادوات انبارداری در زمینه ( لیفتراک برقی، لیفتراک دیزل، لیفتراک دوگانه سوز، استاکر برقی، پالت تراک برقی، ریچتراک، استاکر دستی، جک پالت دستی، باطری لیفتراک و انواع الحاقیه های لیفتراک) شناخته شده است، این وظیفه را بر خود می بیند تا دایره خدمات پس از فروش خود را هرچه بیشتر و با کیفت تر در زمینه تعمیرات لیفتراک(fix forklift) به مشتریان خود ارائه دهد. لذا این شرکت با جذب کادر مجرب فنی در زمینه تعمیرات لیفتراک برقی، تعمیرات لیفتراک دیزلی و تعمیرات لیفتراک دوگانه سوز، در رساندن بهترین خدمات به مشتریان خود تمام تلاش خود را انجام می دهد.(forklift repairing)

شایان ذکر است شرکت پارت ماشین پویا پیشرو در خصوص تامین قطعات با کیفیت جهت تعمیرات لیفتراک (forklift services)، مستقلا با شرکت های خارجی مراودات تجاری داشته و قطعات مرتبط با نیاز تیم فنی خود را مستقیما وارد می نماید تا در خصوص کیفیت قطعات نصب شده بر روی دستگاههای تعمیری کمال اطمینان را داشته باشد.


تعمیرات تخصصی لیفتراک ، تلفن : 66067000 - 66085038 - 66003695، دارای پرسنل دوره دیده و مجهز به آزمایشگاه الکترونیک و مکانیک


تعمیرات تخصصی لیفتراک
  تعمیرات لیفتراک در تعمیرگاه مرکزی شرکت پارت ماشین صورت می پذیرد که در فضایی به وسعت 1000 متر مربع احداث گردیده و با در اختیار داشتن امکانات مجهز فنی و تخصصی و با تکیه بر پتانسیل بالای نیروهای فنی متخصص ،در زمینه تعمیر لیفتراک برقی در خدمت کلیه انبارها و کارخانجات و صنایع کشور میباشد ، و تا کنون رضایتمندی تعداد زیادی از مشتریان خود در زمینه انواع تعمیر لیفتراک سبک و سنگین و بازسازی کامل انواع لیفتراک برقی، لیفتراک دیزلی ، لیفتراک گازی بنزینی ( لیفتراک دوگانه سوز ) و انواع پالت تراک و استاکر برقی و ریچتراک و جک پالت و باطری لیفتراک ها را کسب نموده است، برخی از امکانات تعمیرگاه لیفتراک این شرکت به شرح ذیل میباشد.

تیمهای سیار تعمیراتی شرکت پارت ماشین با تخصص های الکترونیک -مکانیک -هیدرولیک و شاسی ، با امکانات مجهز و با دانش روز ماشین الات در خدمات مشتریات محترم میباشند.


تیمهای سیار تعمیراتی فیلد سرویس شرکت پارت ماشین با خودروهای مجهز و تکنسینهای آموزش دیده در کوتاه ترین زمان ممکن در خدمت مشتریان محترم میباشند . شایان ذکر است طبق استانداردهای تعمیراتی شرکت پارت ماشین ، کلیه محصولات تحت پوشش گارانتی در استان تهران حداکثر 24 ساعت و سایر استان های کشور حداکثر 48 ساعت کاری تحت پوشش خدمات تخصصی خواهند بود و در مورد سایر لیفتراکهای متفرقه مشتریان امکان برقراری قرارداد سرویس و نگهداری در زمانهای قابل توافق پیش بینی شده است که مشتریان بسیاری در حال حاضر از خدمات سویس و نگهداری این شرکت بهره مند میباشند . لازم به ذکر است کلیه لیفتراکهای فروخته شده توسط شرکت پارت ماشین شامل گارانتی یک سال یا 2000 ساعت کاری میباشند و در طی این مدت از سرویس های 200 ساعت 600 ساعت و 1200 ساعت رایگان برخوردار میباشند.


الف: واحد مکانیک موتورهای دیزل با ابزار آلات مجهز تست موتور و با مدیریت فورمن دوره دیده در کشور کره جنوبی

ب: واحد مکانیک و تست و تعمیر موتورهای دوگانه سوز گازو بنزینی و تحت نظارت فورمن متخصص و دوره دیده توسط اساتید ایتالیایی

پ: واحد برق و سیم کشی لیفتراک های احتراقی مجهز به به کلیه ابزارآلات تخصصی تست دینام استارت روشنایی رله ها و مگنتها توسط نیروهای مجرب و متخصص

تعمیر لیفتراک برقی

ت: واحد الکترونیک لیفتراک های برقی با تجهیزات کامل با سرپرستی مهندس الکترونیک دوره دیده در کشور ژاپن و مجهز به آزمایشگاه الکترونیک لیفتراک همراه با کلیه ابزارآلات دقیق تست الکترونیک با قابلیت های فراوان از قبیل تست و عیب یابی بردهای بسیار پیشرفته اس ام دی دولایه و بالاتر ، طراحی بردهای پیشرفته کنترل لیفتراک های برقی با استفاده از انواع میکروکنترلر و زبان های برنامه نویسی پیشرفته ،تغیر سیستم یا رتروفیت کلیه لیفتراک های برقی قدیمی یا جدید که قابلیت راه اندازی نداشته اند با بردهای جایگزین و در کمترین زمان ممکن با گارانتی معتبر، تعمیرات سیستم های اینورتر لیفتراکهای برقی با سیستم جریان متناوب AC ، تعمیرات شارژرها ی لیفتراک های برقی

ث: واحد شاسی وآهنگری و تراشکاری با سرپرستی آهنگر و جوشکارحرفه ای دارای سرتیفیکیت و انجام خدماتی از قبییل ترمیم و بازسازی کامل اکسل لیفتراک و کوتاه یا بلند نمودن شاخک و دکل لیفتراک و تبدیل انواع دکل از نوع ساده به کانتینر رو و بلعکس و کم یا اضافه نمودن وزنه لیفتراک و همچنین عملیات نصب ساید شیفتر ، رول گیر ، بشکه گیر ، کارتن کلمپ ، بوته گردان ، فورک ممور و فورک پوزیشنر

ج: واحد هیدرولیک مجهز به ابزار دقیق و تجهیزات پی ام جهت تست فشار بار شیرهای هیدرولیک بالابر و کنترل ولوها و چک ولوها و ریلیفت ولو ها و اتچمنت های لیفتراک و شیرهای تناسبی پراپرشنال و انواع پمپهای هیدرولیک لیفتراک

تعمیرات لیفتراک دستی

لیفتراک دستی همان طور که از نامش پیداست به صورت تمام دستی بوده و حرکت دستگاه در سطح زمین و بالابری توسط نیروی اپراتور تامین میگردد. لیفتراک دستی اکثر مخصوص عملیات بارگیری تا 1.5 تن می باشد.

تعمیرات تخصصی لیفتراک دستی با استفاده از کارشناسان مجرب و آموزش دیده در تعمیرگاه تخصصی پارت ماشین قابل انجام می باشد. عیب یابی و سرویس و نگهداری لیفتراک دستی با استفاده از بروزترین تجهیزات روز دنیا در پارت ماشین به صورت یک کار تخصصی شناخته شده است و کاملا تضمینی قابل انجام می باشد.

تعمیر لیفتراکforklift services

چند وقت یکبار به سرویس لیفتراک نیاز داریم؟

در پایان واحد رنگ و نقاشی تعمیرگاه مرکزی شرکت پارت ماشین آمادگی دارد در صورت تمایل مشتریان، لیفتراک هایشان را که به جهت تعمیرات نزد شرکت میباشند بصورت کاملاحرفه ای و مطابق با رنگ فابریک و اولیه دستگاه و توسط پرسنل کاملا مجرب شرکت نقاشی نموده و تحویل ایشان نمایند.

تعمیر موتور لیفتراک

 

اورهال لیفتراک(باز سازی لیفتراک)

اورهال به مجموعه فعالیتی گفته میشود که لیفتراک را و قطعات آن را از همدیگر جدا کرده و به وصرت کلی میشود گفت احیاء کلی لیفتراک و تمامی قطعات آن که باعث میشود به صورت کامل از همه جدا شده و از نو باز سازی شود 

فعالیت های اورهال شامل تعمیرات اساسی لیفتراک است: تعمیر اساسی زیرانداز، تعمیرات اساسی مکانیزم های رانندگی، تعمیرات اساسی سیستم هیدرولیک، تعمیرات اساسی مکانیزم فرمان، تعمیرات اساسی ترمز، تعمیرات اساسی آسانسور تلسکوپی، تعمیرات اساسی سیستم برق و سیستم کنترل الکترونیکی، تعویض لاستیک، تعویض صندلی. فعالیت های ما همچنین شامل نصب سیستم های الکترونیکی و هیدرولیک جدید، پیشرفته و تایید شده از نظر تکنولوژیکی می باشد: الکترونیک (برای کنترل مداوم درایو، پمپ هیدرولیک و کنترل فرمان، ملحقات هیدرولیک (نصب شیفت جانبی، گیره های بار، روتاتورها، پوزیشنرهای چنگال، تولید ضمیمه های هیدرولیک مخصوص بالابر،باطری لیفتراک و انتقال بار)، تجهیزات روشنایی و صدا (نصب محصولات روشنایی و صوتی مورد نیاز)و غیره میباشد .

سرویس لیفتراک

 


 عیب یابی لیفتراک

عیب یابی لیفتراک
 در مقایسه با سال های گذشته فضای عیب یابی لیفتراک و تعمیرات تخصصی این دستگاه دچار تحولات و تغییرات زیادی شده است. در مراکز سرویس ،تکنسین های تعمیراتی در زمینه عیب یابی دارای دانش به روز شده اند و با استفاده از تجهیزات و تجربه کافی توانایی هر چه سریعتر پیدا کردن ایراد دستگاه را دارند. همانطور که پیداست اکثر کارفرمایان معمولاً به دنبال سریع ترین راه حل برای انجام تعمیرات دستگاه خود بوده و تنوع انواع لیفتراک ها موجب می‌ شود تا تولید کنندگان تجهیزات انبارداری خدمات مختلفی برای عیب یابی و تعمیر لیفتراک و تامین قطعات آن در نظر بگیرند. تکنسین هایی که در مرکز تعمیر لیفتراک پارت ماشین وجود دارند، درک کاملی از کارکرد سیستم های الکترونیکی ،هیدورلیکی ،سیستم انتقال قدرت وسیستم ترمز این دستگاه داشته و در کوتاه‌ ترین زمان ممکن می توانند عیب دستگاه را شناسایی کنند و سپس آن را برطرف خواهند کرد. سیستم هیدرولیک لیفتراک و سیستم موتور لیفتراک، یکی از مهمترین قسمت های لیفتراک هستند که باید عیب ان ها را هرچه سریع تر شناسایی و رفع کرد.

 

 برای آشنایی با مراحل عیب یابی لیفتراک میتوانید به بخش مطالب آموزشی وب سایت مراجعه فرمایید.

 

 

 

 

درباره ما

شرکت پارت ماشین نمایندگی رسمی فروش و خدمات پس از فروش لیفتراک، انواع لیفتراک تویوتا و لیفتراک هیوندای، لیفتراک هلی و لیفتراک کوماتسو و ارایه دهنده خدمات و تعمیرات لیفتراک و تامین کننده قطعات و لوازم یدکی لیفتراک دوو دوسان، لیفت تراک سهند، لیفتراک سپاهان و ارائه دهنده بهترین قیمت لیفتراک در انواع برند و تناژ های مختلف می باشد.

درباره پارت ماشین بیشتر بدانید...

تماس با ما

آدرس: تهران، کیلومتر 16 جاده مخصوص کرج، کیلومتر پنج جاده شهریار، شهرک صنعتی زاگرس، خیابان صنایع، صنایع پنجم، پلاک 17

تلفن: 02166067000 - 02166067004

ایمیل: info@pmpco.ir

نمابر: 02166003695

 

ما را دنبال کنید!

تماس با واحد فروش