ریچتراک - ریچ تراک - ریچتراک برقی

 ریچتراک نوعی از لیفتراک های برقی می باشد که در راه روهای باریک برای جابجایی کالا در انبارها استفاده می شود. ریچتراک ها دارای دوبازو در جلو جهت بارگیری کالا و یک ست چرخ در پشت که در زیر جایگاه اوپراتور نصب  شده است تا قابلیت حرکت در شعاع حرکتی باریکتری را داشته باشد.این موضوع توانایی حرکت در فضاهای کم با قابلیت جابجایی کالا در ارتفاع را به ما می دهد.

ریچتراک مناسب ترین دستگاه جهت کاردرسرد خانه ها، انبارهای موادغذایی ودارویی و سالن های سرپوشیده می باشد.

ریچتراک با مانورپذیری بالا توانایی جابجایی کالا در نواحی باریک و با دقت بالا را دارا میباشد. طول و شعاع چرخش کمتر، ریچتراک را به یکی از گزینه های مطلوب برای انبارها تبدیل کرده است. طراحی ایستاده برای حالت راننده، موجب میدان دید وسیعتر و سرعت سوار و پیاده شدن سریعتر گردیده است.

- ریچتراک راننده ایستاده با ظرفیت 1تا 2.5 تن

- ریچتراک راننده نشسته با ظرفیت 1تا 2.5 تن

سیستم  بالابرهاي برقي توليدي اين شركت هيدروليكي و الكتريكي مي باشند. كه اين سيستمها در بيشتر كشورها به شكلهاي گوناگون مورد استفاده قرار ميگيرند . حركت دكل به سمت جلو و عقب توانايي اين نوع ریچتراک ها ( بالابر ها ) را دو چندان ميكند .
سيستم ترمز الكتريكي ریچتراک، دستگاه را سريع، آسان و با امنيت بالا متوقف مي كند .
استفاده از ریچتراک بسيار ساده و آسان ميباشد به نحوي كه هر كسي با كمترين آموزش ميتواند از آن استفاده كند .
این نوع ریچتراک ها تجهیزات قدرتمندی هستند که میتوانند بهترین وسیله در انبارهای شرکت های تولید و پخش باشند .
فرمان این نوع ریچتراک ها برقی است و براحتی فرمان هیدرولیک خودروهای سواری و تجاری میباشند و دکل این نوع ریچتراک ها میتوانند علاوه بر بالا و پایین بردن شاخکها و زاویه دادن به سمت جلو و عقب ، دکل میتواند به اندازه 50 سانتی متر بسمت جلو حرکت نماید و این موضوع سهولت بسیار زیادی در جهت بارگیری و تخلیه ایجاد نماید .

مزایای ریچتراک برقی :

قابلیت انبار کردن کالا در فضای کوچک و باریک با ارتفاع زیاد
شعاع حرکتی کم
عدم آلودگی محیط و عدم آلودگی صوتی در انبار

فروش ریچتراک - خرید ریچتراک - ریچتراک برقی - ریچتراک

فروش ویژه ریچتراک با گارانتی معتبر توسط شرکت پارت ماشین - تلفن: 66067000 و 66085038 و 66067004

ریچتراک ریچتراک میتسوبیشی

ریچتراک کارلی

ریچتراک میتسوبیشی

 

تعمیرات ریچتراک 

  ریچتراک که یکی از مهم ترین و پیچیده ترین دستگاهای انبارداری از لحاظ کاری و ساختار میباشد. ریچتراک دارای بیشترین ارتفاع بالابری و دکل و پتانسیل بسیار بالایی جهت نصب انواع پیچیده ای از الحاقیه ها را برخوردار میباشد. از لحاظ بهره گیری از باطری نیز عموما در ولتاژ ۴۸ ولت یافت میشوند ولی ولتاژهای ۲۴ و ۳۶ نیز در ایران یافت میشود. از نظر راحتی اپراتور نیز از تدابیر مخصوصی استفاده نموده، و جهت پالت برداری در ارتفاع نیز از امکانات خوبی شامل انواع دوربین ها و سیستم های هوشمند این کار برخوردار میباشد. با توجه به نوع کار و مسائل کشوری و صنعتی این برندها در ایران وجود دارند که 

ریچتراک ها بهترین گزینه برای حمل کالا در انبار شرکت های تولیدی و پخش محسوب می شوند. این ماشین در فضاهایی مانند سردخانه ها، انبار مواد غذایی، دارویی و سالن های سرپوشیده به کار می رود.ریچتراک برقی با مانورپذیری بالا، توانایی جابجایی کالا در نواحی باریک را دارد. طول و شعاع چرخش کمتر، این دستگاه را به یکی از گزینه های مطلوب برای انبارها تبدیل کرده است. طراحی ایستاده برای اپراتور، موجب میدان دید بیشتر گردیده است.


علیرغم کاربری فوق العاده ریچتراک برقی در فضاهای داخلی ، ریچتراک ها برای کاربردهای بیرونی چندان مناسب نیستند . فاصله کم موجود در قسمت زیر شاخک ها به هنگام کار کردن در فضاهای ناهموار ممکن است موجب اختلال در عملکرد دستگاه شود. علاوه بر آن سیستم محرکه برقی آنها به خاطر کار کردن در سطوح ناهموار ممکن است خیلی سریع در معرض آسیب واقع شود.
همچنین شما میتوانید جهت خرید انواع تجهیرات انبارداری باطری لیفتراک (فروش جک پالت دستی،فروش لیفتراک،الحاقیه لیفتراک،فروش استاکر برقی…) با واحد فروش پارت ماشین تماس حاصل فرمایید.

 

درباره ما

شرکت پارت ماشین نمایندگی رسمی فروش و خدمات پس از فروش لیفتراک، انواع لیفتراک تویوتا و لیفتراک هیوندای، لیفتراک هلی و لیفتراک کوماتسو و ارایه دهنده خدمات و تعمیرات لیفتراک و تامین کننده قطعات و لوازم یدکی لیفتراک دوو دوسان، لیفت تراک سهند، لیفتراک سپاهان و ارائه دهنده بهترین قیمت لیفتراک در انواع برند و تناژ های مختلف می باشد.

درباره پارت ماشین بیشتر بدانید...

تماس با ما

آدرس: تهران، کیلومتر 16 جاده مخصوص کرج، کیلومتر پنج جاده شهریار، شهرک صنعتی زاگرس، خیابان صنایع، صنایع پنجم، پلاک 17

تلفن: 02166067000 - 02147132

ایمیل: info@pmpco.ir

نمابر: 02166003695

 

ما را دنبال کنید!

تماس با واحد فروش