نمایندگی لیفتراک بائولی | تعمیرات لیفتراک بائولی | تعمیر لیفتراک بائولی

شرکت پارت ماشین به عنوان نماینده لیفتراک بائولی با استفاده از تعمیرکاران لیفتراک مجرب و سرویس کاران لیفتراک دوره دیده توانایی تعمیر انواع لیفتراک بائولی را دارا می باشد.

+ واحد سرویس لیفتراک بائولی

واحد سرویس سیار لیفتراک این شرکت خدمات سرویس دوره ایی لیفتراک و سرویس نگهداری لیفتراک بائولی را توسط تکنسین های فنی شرکت پارت ماشین پویا پیشرو در سایت مشتری در تمام شهرهای ایران ارایه می دهد.

+ واحد عیب یابی لیفتراک بائولی

واحد عیب یابی لیفتراک بائولی با در اختیار داشتن تجهیزات و نرم افزارهای عیب یابی لیفتراک بائولی که تماما از طریق کمپانی بائولی تهیه و وارد شده است ، این امکان را دارد تا در کمترین زمان خدمات مرتبط با تعمیر و نگهداری لیفتراک بائولی را به مشتریان اریه نماید.

+ واحد تعمیرات تخصصی لیفتراک بائولی

در این بخش با استفاده از کارشناسان فنی انواع خدمات مربوط به تعمیرات مکانیکی لیفتراک بائولی از قبیل تعمیرات موتور لیفتراک بائولی، تعمیرات گیربکس لیفتراک بائولی، تعمیرات توربین لیفتراک بائولی، تعمیرات ترمز لیفتراک بائولی، تعمیرات کاربراتور لیفتراک بائولی، تعمیرات پمپ بنزین لیفتراک بائولی، تعمیرات رادیاتور لیفتراک بائولی، تعمیرات استارت لیفتراک بائولی و تعمیرات اکسل لیفتراک بائولی و ... انجام می گردد.

تعمیر و نگهداری لیفتراک

همچنین در این واحد خدمات مربوط به تعمیرات الکترونیکی لیفتراک بائولی از قبیل تعمیرات شارژر لیفتراک برقی بائولی، تعمیرات باطری لیفتراک برقی بائولی، تعمیرات کنترلر لیفتراک بائولی، تعویض کنترلر لیفتراک بائولی و تعمیر و تعویض الکترو موتور لیفتراک برقی بائولی صورت می پذیرد.

شایان ذکر است در تعمیرگاه لیفتراک بائولی شرکت پارت ماشین، عیب یابی و تعمیر سیستم هیدرولیک دستگاه های بائولی از قبیل تعمیرات جک لیفتراک بائولی، تعمیرات فرمان لیفتراک بائولی، تعمیرات پمپ هیدرولیک بائولی، تعمیرات دکل و ساید شیفتر و انواع الحاقیه لیفتراک بائولی انجام می گیرد.

همچنین شما میتوانید جهت خرید انواع تجهیرات انبارداری(ریچتراک،جک پالت دستی،الحاقیه لیفتراک،استاکر برقی…) انواع لیفتراک و باطری لیفتراک با واحد فروش پارت ماشین تماس حاصل فرمایید.
تعمیرات لیفتراک دوگانه سوز بائولی

تعمیرات لیفتراک دوگانه سوز بائولی

تعمیر لیفتراک دوگانه سوز بائولی در واحد تعمیرات لیفتراک و سرویس کاری لیفتراک دوگانه سوز بائولی توسط تیم فنی و مجرب پارت ماشین در حوزه تعمیر فرمان لیفتراک، تعمیر صندلی لیفتراک، تعمیر اکسل لیفتراک، تعمیر استارت لیفتراک دوگانه سوز بائولی و ... به نمایندگی لیفتراک بائولی در ایران فعالیت دارد. 
تعمیرات لیفتراک دیزلی بائولی

تعمیرات لیفتراک دیزلی بائولی

تعمیرات لیفتراک دیزلی بائولی در تعمیرگاه لیفتراک پارت ماشین، با استفاده از دستگاه های عیب یابی وارد شده از کمپانی بائولی و مهندسان آموزش دیده، آمادگی سرویس لیفتراک و تعمیر و نگهداری لیفتراک های دیزلی بائولی، عیب یابی لیفتراک دیزلی بائولی، تعمیر جک لیفتراک دیزل بائولی، تعمیر فرمان لیفتراک دیزل بائولی و ... را برای شما مشتریان عزیز داریم.
تعمیرات لیفتراک برقی بائولی

تعمیرات لیفتراک برقی بائولی

تعمیرات لیفتراک برقی بائولی در تعمیرگاه پارت ماشین صورت می پذیرد که با در اختیار داشتن امکانات مجهز فنی و تخصصی و با تکیه بر پتانسیل بالای نیروهای فنی متخصص، در زمینه تعمیر و سرویس لیفتراک برقی بائولی پیشرو می باشد و تا کنون رضایتمندی تعداد زیادی از مشتریان خود در زمینه عیب یابی و سرویس کاری لیفتراک برقی بائولی را کسب نموده است.

درباره ما

شرکت پارت ماشین نمایندگی رسمی فروش و خدمات پس از فروش لیفتراک، انواع لیفتراک تویوتا و لیفتراک هیوندای، لیفتراک هلی و لیفتراک کوماتسو و ارایه دهنده خدمات و تعمیرات لیفتراک و تامین کننده قطعات و لوازم یدکی لیفتراک دوو دوسان، لیفت تراک سهند، لیفتراک سپاهان و ارائه دهنده بهترین قیمت لیفتراک در انواع برند و تناژ های مختلف می باشد.

درباره پارت ماشین بیشتر بدانید...

تماس با ما

آدرس: تهران، کیلومتر 16 جاده مخصوص کرج، کیلومتر پنج جاده شهریار، شهرک صنعتی زاگرس، خیابان صنایع، صنایع پنجم، پلاک 17

تلفن: 02166067000 - 02147132

ایمیل: info@pmpco.ir

نمابر: 02166003695

 

ما را دنبال کنید!

تماس با واحد فروش