نمایندگی لیفتراک دوو | تعمیرات لیفتراک دوو | تعمیر لیفتراک دوو

شرکت پارت ماشین به عنوان نماینده لیفتراک دوو با استفاده از تعمیرکاران لیفتراک مجرب و سرویس کاران لیفتراک دوره دیده توانایی تعمیر انواع لیفتراک دوو را دارا می باشد.

+ واحد سرویس لیفتراک دوو

واحد سرویس سیار لیفتراک این شرکت خدمات سرویس دوره ایی لیفتراک و سرویس نگهداری لیفتراک سهند را توسط تکنسین های فنی شرکت پارت ماشین پویا پیشرو در سایت مشتری در تمام شهرهای ایران ارایه می دهد.

+ واحد عیب یابی لیفتراک دوو

واحد عیب یابی لیفتراک دوو با در اختیار داشتن تجهیزات و نرم افزارهای عیب یابی لیفتراک دوو که تماما از طریق کمپانی دوو تهیه و وارد شده است ، این امکان را دارد تا در کمترین زمان خدمات مرتبط با تعمیر و نگهداری لیفتراک دوو را به مشتریان اریه نماید.

+ واحد تعمیرات تخصصی لیفتراک دوو

در این بخش با استفاده از کارشناسان فنی انواع خدمات مربوط به تعمیرات مکانیکی لیفتراک دوو از قبیل تعمیرات موتور لیفتراک دوو، تعمیرات گیربکس لیفتراک دوو، تعمیرات توربین لیفتراک دوو، تعمیرات ترمز لیفتراک دوو، تعمیرات کاربراتور لیفتراک دوو، تعمیرات پمپ بنزین لیفتراک دوو، تعمیرات رادیاتور لیفتراک دوو، تعمیرات استارت لیفتراک دوو و تعمیرات اکسل لیفتراک دوو و ... انجام می گردد.

تعمیر و نگهداری لیفتراک

همچنین در این واحد خدمات مربوط به تعمیرات الکترونیکی لیفتراک دوو از قبیل تعمیرات شارژر لیفتراک برقی دوو، تعمیرات باطری لیفتراک برقی دوو، تعمیرات کنترلر لیفتراک دوو، تعویض کنترلر لیفتراک دوو و تعمیر و تعویض الکترو موتور لیفتراک برقی سهند صورت می پذیرد.

شایان ذکر است در تعمیرگاه لیفتراک دوو شرکت پارت ماشین، عیب یابی و تعمیر سیستم هیدرولیک دستگاه های دوو از قبیل تعمیرات جک لیفتراک دوو، تعمیرات فرمان لیفتراک دوو، تعمیرات پمپ هیدرولیک دوو، تعمیرات دکل و ساید شیفتر و انواع الحاقیه لیفتراک دوو انجام می گیرد.
تعمیرات لیفتراک دوگانه سوز دوو

تعمیرات لیفتراک دوگانه سوز دوو

تعمیر لیفتراک دوگانه سوز دوو در واحد تعمیرات لیفتراک و سرویس کاری لیفتراک دوگانه سوز دوو توسط تیم فنی و مجرب پارت ماشین در حوزه تعمیر فرمان لیفتراک، تعمیر صندلی لیفتراک، تعمیر اکسل لیفتراک، تعمیر استارت لیفتراک دوگانه سوز دوو و ... به نمایندگی لیفتراک دوو در ایران فعالیت دارد.
تعمیرات لیفتراک دیزلی دوو

تعمیرات لیفتراک دیزلی دوو

تعمیرات لیفتراک دیزلی دوو در تعمیرگاه لیفتراک پارت ماشین، با استفاده از دستگاه های عیب یابی وارد شده از کمپانی دوو و مهندسان آموزش دیده، آمادگی سرویس لیفتراک و تعمیر و نگهداری لیفتراک های دیزلی دوو، عیب یابی لیفتراک دیزلی دوو، تعمیر جک لیفتراک دیزل دوو، تعمیر فرمان لیفتراک دیزل دوو و ... را برای شما مشتریان عزیز داریم.
تعمیرات لیفتراک برقی دوو

تعمیرات لیفتراک برقی دوو

تعمیرات لیفتراک برقی دوو در تعمیرگاه پارت ماشین صورت می پذیرد که با در اختیار داشتن امکانات مجهز فنی و تخصصی و با تکیه بر پتانسیل بالای نیروهای فنی متخصص، در زمینه تعمیر و سرویس لیفتراک برقی دوو پیشرو می باشد و تا کنون رضایتمندی تعداد زیادی از مشتریان خود در زمینه عیب یابی و سرویس کاری لیفتراک برقی دوو را کسب نموده است.

درباره ما

شرکت پارت ماشین نمایندگی رسمی فروش و خدمات پس از فروش لیفتراک، انواع لیفتراک تویوتا و لیفتراک هیوندای، لیفتراک هلی و لیفتراک کوماتسو و ارایه دهنده خدمات و تعمیرات لیفتراک و تامین کننده قطعات و لوازم یدکی لیفتراک دوو دوسان، لیفت تراک سهند، لیفتراک سپاهان و ارائه دهنده بهترین قیمت لیفتراک در انواع برند و تناژ های مختلف می باشد.

درباره پارت ماشین بیشتر بدانید...

تماس با ما

آدرس: تهران، کیلومتر 16 جاده مخصوص کرج، کیلومتر پنج جاده شهریار، شهرک صنعتی زاگرس، خیابان صنایع، صنایع پنجم، پلاک 17

تلفن: 02166067000 - 02147132

ایمیل: info@pmpco.ir

نمابر: 02166003695

 

ما را دنبال کنید!

تماس با واحد فروش