نمایندگی لیفتراک میتسوبیشی | تعمیرات لیفتراک میتسوبیشی | تعمیر لیفتراک میتسوبیشی

نگهداری و تعمیر لیفتراک
همچنین در این واحد خدمات مربوط به تعمیرات تخصصی لیفتراک میتسوبیشی از قبیل تعمیرات باطری لیفتراک برقی میتسوبیشی، تعمیرات شارژر لیفتراک برقی میتسوبیشی، تعمیرات کنترلر لیفتراک میتسوبیشی، تعویض کنترلر لیفتراک میتسوبیشی و تعمیر و تعویض الکترو موتور لیفتراک برقی میتسوبیشی صورت می پذیرد.

تعمیرات لیفتراک میتسوبیشی
شرکت پارت ماشین به عنوان نماینده لیفتراک میتسوبیشی با استفاده از تعمیرکاران لیفتراک مجرب و سرویس کاران لیفتراک دوره دیده، توانایی تعمیر انواع لیفتراک میتسوبیشی را دارا می باشد.

+ واحد عیب یابی لیفتراک میتسوبیشی
واحد عیب یابی لیفتراک میتسوبیشی با در اختیار داشتن نرم افزارهای عیب یابی لیفتراک میتسوبیشی و تجهیزات پیشرفته عیب یابی لیفتراک میتسوبیشی که تماما از طریق کمپانی میتسوبیشی تهیه و وارد شده است، این امکان را دارد تا در کمترین زمان خدمات مرتبط با تعمیر و نگهداری لیفتراک میتسوبیشی را به مشتریان اریه نماید.

+ واحد تعمیرات تخصصی لیفتراک میتسوبیشی
در این بخش با استفاده از کارشناسان مجرب و فنی انواع خدمات مربوط به تعمیرات مکانیکی لیفتراک میتسوبیشی از قبیل تعمیرات توربین لیفتراک میتسوبیشی، تعمیرات موتور لیفتراک میتسوبیشی، تعمیرات پمپ بنزین لیفتراک میتسوبیشی، تعمیرات گیربکس لیفتراک میتسوبیشی، تعمیرات ترمز لیفتراک میتسوبیشی، تعمیرات رادیاتور لیفتراک میتسوبیشی، تعمیرات کاربراتور لیفتراک میتسوبیشی، تعمیرات استارت لیفتراک میتسوبیشی و تعمیرات اکسل لیفتراک میتسوبیشی و ... انجام می گردد.
+ واحد سرویس لیفتراک میتسوبیشی
واحد سرویس سیار لیفتراک این شرکت خدمات سرویس دوره ایی لیفتراک و سرویس نگهداری لیفتراک میتسوبیشی را توسط تکنسین های فنی شرکت پارت ماشین پویا پیشرو در سایت مشتری در تمام شهرهای ایران ارایه می دهد.
 
شایان ذکر است در تعمیرگاه لیفتراک میتسوبیشی شرکت پارت ماشین، عیب یابی و تعمیر سیستم هیدرولیک دستگاه های میتسوبیشی از قبیل تعمیرات جک لیفتراک میتسوبیشی، تعمیرات فرمان لیفتراک میتسوبیشی، تعمیرات پمپ هیدرولیک لیفتراک میتسوبیشی، تعمیرات دکل و ساید شیفتر و انواع الحاقیه لیفتراک میتسوبیشی انجام می گیرد.

 همچنین شما میتوانید جهت خرید انواع تجهیرات انبارداری ( ریچتراک برقی ، جک پالت دستی ، الحاقیه لیفتراک ،انواع استاکر برقی ، پالت تراک برقی ) و همچنین انواع باطری لیفتراک با واحد فروش پارت ماشین تماس حاصل فرمایید.

تعمیرات لیفتراک دوگانه سوز میتسوبیشی

تعمیرات لیفتراک دوگانه سوز میتسوبیشی

تعمیر لیفتراک دوگانه سوز میتسوبیشی در واحد تعمیرات لیفتراک و سرویس کاری لیفتراک دوگانه سوز میتسوبیشی توسط تیم فنی و مجرب پارت ماشین در حوزه تعمیر فرمان لیفتراک، تعمیر صندلی لیفتراک، تعمیر اکسل لیفتراک، تعمیر استارت لیفتراک دوگانه سوز میتسوبیشی و ... به نمایندگی لیفتراک میتسوبیشی در ایران فعالیت دارد.
تعمیرات لیفتراک دیزلی میتسوبیشی

تعمیرات لیفتراک دیزلی میتسوبیشی

تعمیرات لیفتراک دیزلی میتسوبیشی در تعمیرگاه لیفتراک پارت ماشین، با استفاده از دستگاه های عیب یابی وارد شده از کمپانی میتسوبیشی و مهندسان آموزش دیده، آمادگی سرویس لیفتراک و تعمیر و نگهداری لیفتراک های دیزلی میتسوبیشی، عیب یابی لیفتراک دیزلی میتسوبیشی، تعمیر جک لیفتراک دیزل میتسوبیشی، تعمیر فرمان لیفتراک دیزل میتسوبیشی و ... را برای شما مشتریان عزیز داریم.
تعمیرات لیفتراک برقی میتسوبیشی

تعمیرات لیفتراک برقی میتسوبیشی

تعمیرات لیفتراک برقی میتسوبیشی در تعمیرگاه پارت ماشین صورت می پذیرد که با در اختیار داشتن امکانات مجهز فنی و تخصصی و با تکیه بر پتانسیل بالای نیروهای فنی متخصص، در زمینه تعمیر و سرویس لیفتراک برقی میتسوبیشی پیشرو می باشد و تا کنون رضایتمندی تعداد زیادی از مشتریان خود در زمینه عیب یابی و سرویس کاری لیفتراک برقی میتسوبیشی را کسب نموده است.

درباره ما

شرکت پارت ماشین نمایندگی رسمی فروش و خدمات پس از فروش لیفتراک، انواع لیفتراک تویوتا و لیفتراک هیوندای، لیفتراک هلی و لیفتراک کوماتسو و ارایه دهنده خدمات و تعمیرات لیفتراک و تامین کننده قطعات و لوازم یدکی لیفتراک دوو دوسان، لیفت تراک سهند، لیفتراک سپاهان و ارائه دهنده بهترین قیمت لیفتراک در انواع برند و تناژ های مختلف می باشد.

درباره پارت ماشین بیشتر بدانید...

تماس با ما

آدرس: تهران، کیلومتر 16 جاده مخصوص کرج، کیلومتر پنج جاده شهریار، شهرک صنعتی زاگرس، خیابان صنایع، صنایع پنجم، پلاک 17

تلفن: 02166067000 - 02147132

ایمیل: info@pmpco.ir

نمابر: 02166003695

 

ما را دنبال کنید!

تماس با واحد فروش