تعمیرات لیفتراک سهند | نمایندگی لیفتراک سهند | تعمیر لیفتراک سهند

مجتمع لیفتراک سازی سهند اولین تولید کننده در خاورمیانه در زمینه تولید لیفتراک ، یدک کش و انواع ماشین الات انبارداری و جا به جایی ، فعالیت خود را به عنوان تنها تولید کننده لیفتراک و یدک کش از سال ۱۳۵۵ آغاز نمود

این شرکت با دارا بودن پرسنل مجرب و کارآمد از بدو تاسیس ، فعالیت های خود را با همکاری برترین برند های اروپایی همچون CONVEYANCER ،  CLIMAX ،  ROBERYOWEN و PERKINS انگلستان و BALKANCAR  بلغارستان و HURTH  ایتالیا شروع و در سال ۱۳۷۶ موفق به اخذ گواهینامه تضمین مدیریت کیفیت ISO ۹۰۰۲ از کمپانی RWTUV آلمان گردید و در سال ۱۳۷۷ جهت انتقال تکنولوژی قرارداد همکاری با شرکت FIAT-OM  ایتالیا عقد نمود و هم اکنون سکان پیشرفت خود را با مدیریت بیشتر مهندس اکبر پور ولی به سوی تبدیل شدن به برترین برند در بازار های جهانی به جلو میراند و هم اکنون نیز به یکی از  برند های مطرح ایران و جهان در آمده و با دارا بودن نمایندگی در تمام نقاط کشور گسترده ترین خدمات پس از فروش را دارا میباشد.

این مجتمع از بدو تاسیس ، خصوصا بعد از مدیریت عالی مهندس اکبر پورولی در جهت بهبود کیفیت تولیدات خود تلاش نموده و به رفع کاستی ها و ایرادات آن پرداخته تا همیشه رضایتمندی مشتریان خود را به همراه داشته باشد.

شرکت پارت ماشین به عنوان نماینده لیفتراک سهند با استفاده از تعمیرکاران لیفتراک مجرب و سرویس کاران لیفتراک دوره دیده توانایی تعمیر انواع لیفتراک سهند را دارا می باشد.

+ واحد سرویس لیفتراک سهند

واحد سرویس سیار لیفتراک این شرکت خدمات سرویس دوره ایی لیفتراک و سرویس نگهداری لیفتراک سهند را توسط تکنسین های فنی شرکت پارت ماشین پویا پیشرو در سایت مشتری در تمام شهرهای ایران ارایه می دهد.

+ واحد عیب یابی لیفتراک سهند

واحد عیب یابی لیفتراک سهند با در اختیار داشتن تجهیزات و نرم افزارهای عیب یابی لیفتراک سهند که تماما از طریق کمپانی سهند تهیه و وارد شده است ، این امکان را دارد تا در کمترین زمان خدمات مرتبط با تعمیر و نگهداری لیفتراک سهند را به مشتریان اریه نماید.

+ واحد تعمیرات تخصصی لیفتراک سهند

در این بخش با استفاده از کارشناسان فنی انواع خدمات مربوط به تعمیرات مکانیکی لیفتراک سهند از قبیل تعمیرات موتور لیفتراک سهند، تعمیرات گیربکس لیفتراک سهند، تعمیرات توربین لیفتراک سهند، تعمیرات ترمز لیفتراک سهند، تعمیرات کاربراتور لیفتراک سهند، تعمیرات پمپ بنزین لیفتراک سهند، تعمیرات رادیاتور لیفتراک سهند، تعمیرات استارت لیفتراک سهند و تعمیرات اکسل لیفتراک سهند و ... انجام می گردد.

تعمیر و نگهداری لیفتراک

همچنین در این واحد خدمات مربوط به تعمیرات الکترونیکی لیفتراک سهند از قبیل تعمیرات شارژر لیفتراک برقی سهند، تعمیرات باطری لیفتراک برقی سهند، تعمیرات کنترلر لیفتراک سهند، تعویض کنترلر لیفتراک سهند و تعمیر و تعویض الکترو موتور لیفتراک برقی سهند صورت می پذیرد.

شایان ذکر است در تعمیرگاه لیفتراک سهند شرکت پارت ماشین، عیب یابی و تعمیر سیستم هیدرولیک دستگاه های سهند از قبیل تعمیرات جک لیفتراک سهند، تعمیرات فرمان لیفتراک سهند، تعمیرات پمپ هیدرولیک سهند، تعمیرات دکل و ساید شیفتر و انواع الحاقیه لیفتراک سهند انجام می گیرد.

تعمیرات لیفتراک دوگانه سوز سهند

تعمیر لیفتراک دوگانه سوز سهند در واحد تعمیرات لیفتراک و سرویس کاری لیفتراک دوگانه سوز سهند توسط تیم فنی و مجرب پارت ماشین در حوزه تعمیر فرمان لیفتراک، تعمیر صندلی لیفتراک، تعمیر اکسل لیفتراک، تعمیر استارت لیفتراک دوگانه سوز سهند و ... به نمایندگی لیفتراک سهند در ایران فعالیت دارد.

تعمیرات لیفتراک دیزلی سهند

تعمیرات لیفتراک دیزلی سهند در تعمیرگاه لیفتراک پارت ماشین، با استفاده از دستگاه های عیب یابی وارد شده از کمپانی سهند و مهندسان آموزش دیده، آمادگی سرویس لیفتراک و تعمیر و نگهداری لیفتراک های دیزلی سهند، عیب یابی لیفتراک دیزلی سهند، تعمیر جک لیفتراک دیزل سهند، تعمیر فرمان لیفتراک دیزل سهند و ... را برای شما مشتریان عزیز داریم.

تعمیرات لیفتراک برقی سهند

تعمیرات لیفتراک برقی سهند در تعمیرگاه پارت ماشین صورت می پذیرد که با در اختیار داشتن امکانات مجهز فنی و تخصصی و با تکیه بر پتانسیل بالای نیروهای فنی متخصص، در زمینه تعمیر و سرویس لیفتراک برقی سهند پیشرو می باشد و تا کنون رضایتمندی تعداد زیادی از مشتریان خود در زمینه عیب یابی و سرویس کاری لیفتراک برقی سهند را کسب نموده است.

درباره ما

شرکت پارت ماشین نمایندگی رسمی فروش و خدمات پس از فروش لیفتراک، انواع لیفتراک تویوتا و لیفتراک هیوندای، لیفتراک هلی و لیفتراک کوماتسو و ارایه دهنده خدمات و تعمیرات لیفتراک و تامین کننده قطعات و لوازم یدکی لیفتراک دوو دوسان، لیفت تراک سهند، لیفتراک سپاهان و ارائه دهنده بهترین قیمت لیفتراک در انواع برند و تناژ های مختلف می باشد.

درباره پارت ماشین بیشتر بدانید...

تماس با ما

آدرس: تهران، کیلومتر 16 جاده مخصوص کرج، کیلومتر پنج جاده شهریار، شهرک صنعتی زاگرس، خیابان صنایع، صنایع پنجم، پلاک 17

تلفن: 02166067000 - 02147132

ایمیل: info@pmpco.ir

نمابر: 02166003695

 

ما را دنبال کنید!

تماس با واحد فروش