نمایندگی لیفتراک اشتیل | تعمیرات لیفتراک اشتیل | تعمیر لیفتراک اشتیل

تعمیر و نگهداری لیفتراک
همچنین در این واحد خدمات مربوط به تعمیرات الکترونیکی لیفتراک اشتیل از قبیل تعمیرات کنترلر لیفتراک اشتیل، تعمیرات باطری لیفتراک برقی اشتیل، تعمیرات شارژر لیفتراک برقی اشتیل، تعویض کنترلر لیفتراک اشتیل و تعمیر و تعویض الکترو موتور لیفتراک برقی اشتیل صورت می پذیرد.

تعمیرات لیفتراک اشتیل
شرکت پارت ماشین به عنوان نماینده لیفتراک اشتیل با استفاده از سرویس کاران لیفتراک دوره دیده و تعمیرکاران لیفتراک مجرب، توانایی تعمیر انواع لیفتراک اشتیل را دارا می باشد.

+ واحد تعمیرات تخصصی لیفتراک اشتیل
در این بخش با استفاده از کارشناسان مجرب و فنی انواع خدمات مربوط به تعمیرات مکانیکی لیفتراک اشتیل از قبیل تعمیرات توربین لیفتراک اشتیل، تعمیرات موتور لیفتراک اشتیل، تعمیرات پمپ بنزین لیفتراک اشتیل، تعمیرات گیربکس لیفتراک اشتیل، تعمیرات ترمز لیفتراک اشتیل، تعمیرات رادیاتور لیفتراک اشتیل، تعمیرات کاربراتور لیفتراک اشتیل، تعمیرات استارت لیفتراک اشتیل و تعمیرات اکسل لیفتراک اشتیل و ... انجام می گردد.

+ واحد عیب یابی لیفتراک اشتیل
واحد عیب یابی لیفتراک اشتیل با در اختیار داشتن تجهیزات و نرم افزارهای عیب یابی لیفتراک اشتیل که تماما از طریق کمپانی اشتیل تهیه و وارد شده است، این امکان را دارد تا در کمترین زمان خدمات مرتبط با تعمیر و نگهداری لیفتراک اشتیل را به مشتریان اریه نماید.
+ واحد سرویس لیفتراک اشتیل
واحد سرویس سیار لیفتراک این شرکت خدمات سرویس دوره ایی لیفتراک و سرویس نگهداری لیفتراک اشتیل را توسط تکنسین های فنی شرکت پارت ماشین پویا پیشرو در سایت مشتری در تمام شهرهای ایران ارایه می دهد.
 
شایان ذکر است در تعمیرگاه لیفتراک اشتیل شرکت پارت ماشین، عیب یابی و تعمیر سیستم هیدرولیک دستگاه های اشتیل از قبیل تعمیرات جک لیفتراک اشتیل، تعمیرات فرمان لیفتراک اشتیل، تعمیرات پمپ هیدرولیک اشتیل، تعمیرات دکل و ساید شیفتر و انواع الحاقیه لیفتراک اشتیل انجام می گیرد.
تعمیرات لیفتراک دوگانه سوز اشتیل

تعمیرات لیفتراک دوگانه سوز اشتیل

تعمیر لیفتراک دوگانه سوز اشتیل در واحد تعمیرات لیفتراک و سرویس کاری لیفتراک دوگانه سوز اشتیل توسط تیم فنی و مجرب پارت ماشین در حوزه تعمیر فرمان لیفتراک، تعمیر صندلی لیفتراک، تعمیر اکسل لیفتراک، تعمیر استارت لیفتراک دوگانه سوز اشتیل و ... به نمایندگی لیفتراک اشتیل در ایران فعالیت دارد.
تعمیرات لیفتراک دیزلی اشتیل

تعمیرات لیفتراک دیزلی اشتیل

تعمیرات لیفتراک دیزلی اشتیل در تعمیرگاه لیفتراک پارت ماشین، با استفاده از دستگاه های عیب یابی وارد شده از کمپانی اشتیل و مهندسان آموزش دیده، آمادگی سرویس لیفتراک و تعمیر و نگهداری لیفتراک های دیزلی اشتیل، عیب یابی لیفتراک دیزلی اشتیل، تعمیر جک لیفتراک دیزل اشتیل، تعمیر فرمان لیفتراک دیزل اشتیل و ... را برای شما مشتریان عزیز داریم.
تعمیرات لیفتراک برقی اشتیل

تعمیرات لیفتراک برقی اشتیل

تعمیرات لیفتراک برقی اشتیل در تعمیرگاه پارت ماشین صورت می پذیرد که با در اختیار داشتن امکانات مجهز فنی و تخصصی و با تکیه بر پتانسیل بالای نیروهای فنی متخصص، در زمینه تعمیر و سرویس لیفتراک برقی اشتیل پیشرو می باشد و تا کنون رضایتمندی تعداد زیادی از مشتریان خود در زمینه عیب یابی و سرویس کاری لیفتراک برقی اشتیل را کسب نموده است.

درباره ما

شرکت پارت ماشین نمایندگی رسمی فروش و خدمات پس از فروش لیفتراک، انواع لیفتراک تویوتا و لیفتراک هیوندای، لیفتراک هلی و لیفتراک کوماتسو و ارایه دهنده خدمات و تعمیرات لیفتراک و تامین کننده قطعات و لوازم یدکی لیفتراک دوو دوسان، لیفت تراک سهند، لیفتراک سپاهان و ارائه دهنده بهترین قیمت لیفتراک در انواع برند و تناژ های مختلف می باشد.

درباره پارت ماشین بیشتر بدانید...

تماس با ما

آدرس: تهران، کیلومتر 16 جاده مخصوص کرج، کیلومتر پنج جاده شهریار، شهرک صنعتی زاگرس، خیابان صنایع، صنایع پنجم، پلاک 17

تلفن: 02166067000 - 02147132

ایمیل: info@pmpco.ir

نمابر: 02166003695

 

ما را دنبال کنید!

تماس با واحد فروش