نمایندگی لیفتراک نیچیو | تعمیرات لیفتراک نیچیو | تعمیر لیفتراک نیچیو

شرکت پارت ماشین به عنوان نماینده لیفتراک نیچیو با استفاده از تعمیرکاران لیفتراک مجرب و سرویس کاران لیفتراک دوره دیده توانایی تعمیر انواع لیفتراک نیچیو را دارا می باشد.

+ واحد سرویس لیفتراک نیچیو

واحد سرویس سیار لیفتراک این شرکت خدمات سرویس دوره ایی لیفتراک و سرویس نگهداری لیفتراک نیچیو را توسط تکنسین های فنی شرکت پارت ماشین پویا پیشرو در سایت مشتری در تمام شهرهای ایران ارایه می دهد.

+ واحد عیب یابی لیفتراک نیچیو

واحد عیب یابی لیفتراک نیچیو با در اختیار داشتن تجهیزات و نرم افزارهای عیب یابی لیفتراک نیچیو که تماما از طریق کمپانی نیچیو تهیه و وارد شده است ، این امکان را دارد تا در کمترین زمان خدمات مرتبط با تعمیر و نگهداری لیفتراک نیچیو را به مشتریان اریه نماید.

+ واحد تعمیرات تخصصی لیفتراک نیچیو

در این بخش با استفاده از کارشناسان فنی انواع خدمات مربوط به تعمیرات مکانیکی لیفتراک نیچیو از قبیل تعمیرات موتور لیفتراک نیچیو، تعمیرات گیربکس لیفتراک نیچیو، تعمیرات توربین لیفتراک نیچیو، تعمیرات ترمز لیفتراک نیچیو، تعمیرات کاربراتور لیفتراک نیچیو، تعمیرات پمپ بنزین لیفتراک نیچیو، تعمیرات رادیاتور لیفتراک نیچیو، تعمیرات استارت لیفتراک نیچیو و تعمیرات اکسل لیفتراک نیچیو و ... انجام می گردد.

تعمیر و نگهداری لیفتراک

همچنین در این واحد خدمات مربوط به تعمیرات الکترونیکی لیفتراک نیچیو از قبیل تعمیرات شارژر لیفتراک برقی نیچیو، تعمیرات باطری لیفتراک برقی نیچیو، تعمیرات کنترلر لیفتراک نیچیو، تعویض کنترلر لیفتراک نیچیو و تعمیر و تعویض الکترو موتور لیفتراک برقی نیچیو صورت می پذیرد.

شایان ذکر است در تعمیرگاه لیفتراک نیچیو شرکت پارت ماشین، عیب یابی و تعمیر سیستم هیدرولیک دستگاه های نیچیو از قبیل تعمیرات جک لیفتراک نیچیو، تعمیرات فرمان لیفتراک نیچیو، تعمیرات پمپ هیدرولیک نیچیو، تعمیرات دکل و ساید شیفتر و انواع الحاقیه لیفتراک نیچیو انجام می گیرد.
پارت ماشین پویا پیشرو نمایندگی رسمی فروش و خدمات پس از فروش لیفتراک و انواع تجهیزات انبارداری (فروش جک پالت دستی ، فروش استاکر برقی ، فروش پالت تراک برقی ، ریچتراک ) ،ارائه دهنده خدمات و تعمیرات لیفتراک و تامین کننده قطعات و لوازم یدکی لیفتراک و انواع باطری لیفتراک در آمپرهای مختلف (معتبرترین برند باطری میداک ) مختلف می باشد.

تعمیرات لیفتراک دوگانه سوز نیچیو

تعمیر لیفتراک دوگانه سوز نیچیو در واحد تعمیرات لیفتراک و سرویس کاری لیفتراک دوگانه سوز نیچیو توسط تیم فنی و مجرب پارت ماشین در حوزه تعمیر فرمان لیفتراک، تعمیر صندلی لیفتراک، تعمیر اکسل لیفتراک، تعمیر استارت لیفتراک دوگانه سوز نیچیو و ... به نمایندگی لیفتراک نیچیو در ایران فعالیت دارد. 

تعمیرات لیفتراک دیزلی نیچیو

تعمیرات لیفتراک دیزلی نیچیو در تعمیرگاه لیفتراک پارت ماشین، با استفاده از دستگاه های عیب یابی وارد شده از کمپانی نیچیو و مهندسان آموزش دیده، آمادگی سرویس لیفتراک و تعمیر و نگهداری لیفتراک های دیزلی نیچیو، عیب یابی لیفتراک دیزلی نیچیو، تعمیر جک لیفتراک دیزل نیچیو، تعمیر فرمان لیفتراک دیزل نیچیو و ... را برای شما مشتریان عزیز داریم.

تعمیرات لیفتراک برقی نیچیو

تعمیرات لیفتراک برقی نیچیو در تعمیرگاه پارت ماشین صورت می پذیرد که با در اختیار داشتن امکانات مجهز فنی و تخصصی و با تکیه بر پتانسیل بالای نیروهای فنی متخصص، در زمینه تعمیر و سرویس لیفتراک برقی نیچیو پیشرو می باشد و تا کنون رضایتمندی تعداد زیادی از مشتریان خود در زمینه عیب یابی و سرویس کاری لیفتراک برقی نیچیو را کسب نموده است.

درباره ما

شرکت پارت ماشین نمایندگی رسمی فروش و خدمات پس از فروش لیفتراک، انواع لیفتراک تویوتا و لیفتراک هیوندای، لیفتراک هلی و لیفتراک کوماتسو و ارایه دهنده خدمات و تعمیرات لیفتراک و تامین کننده قطعات و لوازم یدکی لیفتراک دوو دوسان، لیفت تراک سهند، لیفتراک سپاهان و ارائه دهنده بهترین قیمت لیفتراک در انواع برند و تناژ های مختلف می باشد.

درباره پارت ماشین بیشتر بدانید...

تماس با ما

آدرس: تهران، کیلومتر 16 جاده مخصوص کرج، کیلومتر پنج جاده شهریار، شهرک صنعتی زاگرس، خیابان صنایع، صنایع پنجم، پلاک 17

تلفن: 02166067000 - 02166067004

ایمیل: info@pmpco.ir

نمابر: 02166003695

 

ما را دنبال کنید!

تماس با واحد فروش