نمایندگی لیفتراک هانگ چا | تعمیرات لیفتراک هانگ چا | تعمیر لیفتراک هانگ چا

تعمیرات لیفتراک هانگ چا
شرکت پارت ماشین به عنوان نماینده لیفتراک هانگ چا با استفاده از تعمیرکاران لیفتراک مجرب و سرویس کاران لیفتراک دوره دیده، توانایی تعمیر انواع لیفتراک هانگ چا را دارا می باشد.

+ واحد عیب یابی لیفتراک هانگ چا
واحد عیب یابی لیفتراک هانگ چا با در اختیار داشتن نرم افزارهای عیب یابی لیفتراک هانگ چا و تجهیزات پیشرفته عیب یابی لیفتراک هانگ چا که تماما از طریق کمپانی هانگ چا تهیه و وارد شده است، این امکان را دارد تا در کمترین زمان خدمات مرتبط با تعمیر و نگهداری لیفتراک هانگ چا را به مشتریان اریه نماید.

+ واحد تعمیرات تخصصی لیفتراک هانگ چا
در این بخش با استفاده از کارشناسان مجرب و فنی انواع خدمات مربوط به تعمیرات مکانیکی لیفتراک هانگ چا از قبیل تعمیرات توربین لیفتراک هانگ چا، تعمیرات موتور لیفتراک هانگ چا، تعمیرات پمپ بنزین لیفتراک هانگ چا، تعمیرات گیربکس لیفتراک هانگ چا، تعمیرات ترمز لیفتراک هانگ چا، تعمیرات رادیاتور لیفتراک هانگ چا، تعمیرات کاربراتور لیفتراک هانگ چا، تعمیرات استارت لیفتراک هانگ چا و تعمیرات اکسل لیفتراک هانگ چا و ... انجام می گردد.
+ واحد سرویس لیفتراک هانگ چا
واحد سرویس سیار لیفتراک این شرکت خدمات سرویس دوره ایی لیفتراک و سرویس نگهداری لیفتراک هانگ چا را توسط تکنسین های فنی شرکت پارت ماشین پویا پیشرو در سایت مشتری در تمام شهرهای ایران ارایه می دهد.
 
شایان ذکر است در تعمیرگاه لیفتراک هانگ چا شرکت پارت ماشین، عیب یابی و تعمیر سیستم هیدرولیک دستگاه های هانگ چا از قبیل تعمیرات جک لیفتراک هانگ چا، تعمیرات فرمان لیفتراک هانگ چا، تعمیرات پمپ هیدرولیک هانگ چا، تعمیرات دکل و ساید شیفتر و انواع الحاقیه لیفتراک هانگ چا انجام می گیرد.
تعمیرات لیفتراک دوگانه سوز هانگ چا

تعمیرات لیفتراک دوگانه سوز هانگ چا

تعمیر لیفتراک دوگانه سوز هانگ چا در واحد تعمیرات لیفتراک و سرویس کاری لیفتراک دوگانه سوز هانگ چا توسط تیم فنی و مجرب پارت ماشین در حوزه تعمیر فرمان لیفتراک، تعمیر صندلی لیفتراک، تعمیر اکسل لیفتراک، تعمیر استارت لیفتراک دوگانه سوز هانگ چا و ... به نمایندگی لیفتراک هانگ چا در ایران فعالیت دارد.
تعمیرات لیفتراک دیزلی هانگ چا

تعمیرات لیفتراک دیزلی هانگ چا

تعمیرات لیفتراک دیزلی هانگ چا در تعمیرگاه لیفتراک پارت ماشین، با استفاده از دستگاه های عیب یابی وارد شده از کمپانی هانگ چا و مهندسان آموزش دیده، آمادگی سرویس لیفتراک و تعمیر و نگهداری لیفتراک های دیزلی هانگ چا، عیب یابی لیفتراک دیزلی هانگ چا، تعمیر جک لیفتراک دیزل هانگ چا، تعمیر فرمان لیفتراک دیزل هانگ چا و ... را برای شما مشتریان عزیز داریم.
تعمیرات لیفتراک برقی هانگ چا

تعمیرات لیفتراک برقی هانگ چا

تعمیرات لیفتراک برقی هانگ چا در تعمیرگاه پارت ماشین صورت می پذیرد که با در اختیار داشتن امکانات مجهز فنی و تخصصی و با تکیه بر پتانسیل بالای نیروهای فنی متخصص، در زمینه تعمیر و سرویس لیفتراک برقی هانگ چا پیشرو می باشد و تا کنون رضایتمندی تعداد زیادی از مشتریان خود در زمینه عیب یابی و سرویس کاری لیفتراک برقی هانگ چا را کسب نموده است.

درباره ما

شرکت پارت ماشین نمایندگی رسمی فروش و خدمات پس از فروش لیفتراک، انواع لیفتراک تویوتا و لیفتراک هیوندای، لیفتراک هلی و لیفتراک کوماتسو و ارایه دهنده خدمات و تعمیرات لیفتراک و تامین کننده قطعات و لوازم یدکی لیفتراک دوو دوسان، لیفت تراک سهند، لیفتراک سپاهان و ارائه دهنده بهترین قیمت لیفتراک در انواع برند و تناژ های مختلف می باشد.

درباره پارت ماشین بیشتر بدانید...

تماس با ما

آدرس: تهران، کیلومتر 16 جاده مخصوص کرج، کیلومتر پنج جاده شهریار، شهرک صنعتی زاگرس، خیابان صنایع، صنایع پنجم، پلاک 17

تلفن: 02166067000 - 02147132

ایمیل: info@pmpco.ir

نمابر: 02166003695

 

ما را دنبال کنید!

تماس با واحد فروش