نمایندگی لیفتراک چری | تعمیرات لیفتراک چری | تعمیر لیفتراک چری

تعمیرات لیفتراک چری
شرکت پارت ماشین به عنوان نماینده لیفتراک چری با استفاده از تعمیرکاران لیفتراک مجرب و سرویس کاران لیفتراک دوره دیده، توانایی تعمیر انواع لیفتراک چری را دارا می باشد.

+ واحد عیب یابی لیفتراک چری
واحد عیب یابی لیفتراک چری با در اختیار داشتن نرم افزارهای عیب یابی لیفتراک چری و تجهیزات پیشرفته عیب یابی لیفتراک چری که تماما از طریق کمپانی چری تهیه و وارد شده است، این امکان را دارد تا در کمترین زمان خدمات مرتبط با تعمیر و نگهداری لیفتراک چری را به مشتریان اریه نماید.

+ واحد تعمیرات تخصصی لیفتراک چری
در این بخش با استفاده از کارشناسان مجرب و فنی انواع خدمات مربوط به تعمیرات مکانیکی لیفتراک چری از قبیل تعمیرات توربین لیفتراک چری، تعمیرات موتور لیفتراک چری، تعمیرات پمپ بنزین لیفتراک چری، تعمیرات گیربکس لیفتراک چری، تعمیرات ترمز لیفتراک چری، تعمیرات رادیاتور لیفتراک چری، تعمیرات کاربراتور لیفتراک چری، تعمیرات استارت لیفتراک چری و تعمیرات اکسل لیفتراک چری و ... انجام می گردد.
+ واحد سرویس لیفتراک چری
واحد سرویس سیار لیفتراک این شرکت خدمات سرویس دوره ایی لیفتراک و سرویس نگهداری لیفتراک چری را توسط تکنسین های فنی شرکت پارت ماشین پویا پیشرو در سایت مشتری در تمام شهرهای ایران ارایه می دهد.
 
شایان ذکر است در تعمیرگاه لیفتراک چری شرکت پارت ماشین، عیب یابی و تعمیر سیستم هیدرولیک دستگاه های چری از قبیل تعمیرات جک لیفتراک چری، تعمیرات فرمان لیفتراک چری، تعمیرات پمپ هیدرولیک چری، تعمیرات دکل و ساید شیفتر و انواع الحاقیه لیفتراک چری انجام می گیرد.

تعمیرات لیفتراک دوگانه سوز چری

تعمیر لیفتراک دوگانه سوز چری در واحد تعمیرات لیفتراک و سرویس کاری لیفتراک دوگانه سوز چری توسط تیم فنی و مجرب پارت ماشین در حوزه تعمیر فرمان لیفتراک، تعمیر صندلی لیفتراک، تعمیر اکسل لیفتراک، تعمیر استارت لیفتراک دوگانه سوز چری و ... به نمایندگی لیفتراک چری در ایران فعالیت دارد.

تعمیرات لیفتراک دیزلی چری

تعمیرات لیفتراک دیزلی چری در تعمیرگاه لیفتراک پارت ماشین، با استفاده از دستگاه های عیب یابی وارد شده از کمپانی چری و مهندسان آموزش دیده، آمادگی سرویس لیفتراک و تعمیر و نگهداری لیفتراک های دیزلی چری، عیب یابی لیفتراک دیزلی چری، تعمیر جک لیفتراک دیزل چری، تعمیر فرمان لیفتراک دیزل چری و ... را برای شما مشتریان عزیز داریم.

تعمیرات لیفتراک برقی چری

تعمیرات لیفتراک برقی چری در تعمیرگاه پارت ماشین صورت می پذیرد که با در اختیار داشتن امکانات مجهز فنی و تخصصی و با تکیه بر پتانسیل بالای نیروهای فنی متخصص، در زمینه تعمیر و سرویس لیفتراک برقی چری پیشرو می باشد و تا کنون رضایتمندی تعداد زیادی از مشتریان خود در زمینه عیب یابی و سرویس کاری لیفتراک برقی چری را کسب نموده است.

درباره ما

شرکت پارت ماشین نمایندگی رسمی فروش و خدمات پس از فروش لیفتراک، انواع لیفتراک تویوتا و لیفتراک هیوندای، لیفتراک هلی و لیفتراک کوماتسو و ارایه دهنده خدمات و تعمیرات لیفتراک و تامین کننده قطعات و لوازم یدکی لیفتراک دوو دوسان، لیفت تراک سهند، لیفتراک سپاهان و ارائه دهنده بهترین قیمت لیفتراک در انواع برند و تناژ های مختلف می باشد.

درباره پارت ماشین بیشتر بدانید...

تماس با ما

آدرس: تهران، کیلومتر 16 جاده مخصوص کرج، کیلومتر پنج جاده شهریار، شهرک صنعتی زاگرس، خیابان صنایع، صنایع پنجم، پلاک 17

تلفن: 02166067000 - 02147132

ایمیل: info@pmpco.ir

نمابر: 02166003695

 

ما را دنبال کنید!

تماس با واحد فروش