تعمیرات لیفتراک کوماتسو | نمایندگی لیفتراک کوماتسو | تعمیر لیفتراک کوماتسو

شرکت کوماتسو یک شرکت ژاپنی می باشد که در زمینه های مختلف معدنی، انبارداری، راهسازی و نظامی به تولید ادوات و تجهیزات می پردازد. این شرکت در سال 1921 میلادی در بخش میناتو شهر توکیو کشور ژاپن تاسیس شد و در طول فعالیت خود تا کنون 258 شرکت زیر مجموعه خود تاسیس و یا خریداری نموده است. از سال 1953 شرکت کوماتسو شروع به تولید لیفتراک نمود و از همان سال نسبت به صادرات محصولات خود به اقصی نقاط مختلف دنیا نمود.

در حال حاضر شرکت کوماتسو یکی از قویترین شبکه های فروش و خدمات پس از فروش محصولات خود در دنیا را دارد.

شرکت پارت ماشین به عنوان نماینده لیفتراک کوماتسو با استفاده از تعمیرکاران لیفتراک مجرب و سرویس کاران لیفتراک دوره دیده توانایی تعمیر انواع لیفتراک کوماتسو را دارا می باشد.

تعمیر لیفتراک کوماتسو

+ واحد سرویس لیفتراک کوماتسو

واحد سرویس سیار لیفتراک این شرکت خدمات سرویس دوره ایی لیفتراک و سرویس نگهداری لیفتراک کوماتسو را توسط تکنسین های فنی شرکت پارت ماشین پویا پیشرو در سایت مشتری در تمام شهرهای ایران ارایه می دهد.

+ واحد عیب یابی لیفتراک کوماتسو

واحد عیب یابی لیفتراک کوماتسو با در اختیار داشتن تجهیزات و نرم افزارهای عیب یابی لیفتراک کوماتسو که تماما از طریق کمپانی کوماتسو تهیه و وارد شده است ، این امکان را دارد تا در کمترین زمان خدمات مرتبط با تعمیر و نگهداری لیفتراک کوماتسو را به مشتریان اریه نماید.

تعمیرات لیفتراک کوماتسو

+ واحد تعمیرات تخصصی لیفتراک کوماتسو
در این بخش با استفاده از کارشناسان فنی انواع خدمات مربوط به تعمیرات مکانیکی لیفتراک کوماتسو از قبیل تعمیرات موتور لیفتراک کوماتسو، تعمیرات گیربکس لیفتراک کوماتسو، تعمیرات توربین لیفتراک کوماتسو، تعمیرات ترمز لیفتراک کوماتسو، تعمیرات کاربراتور لیفتراک کوماتسو، تعمیرات پمپ بنزین لیفتراک کوماتسو، تعمیرات رادیاتور لیفتراک کوماتسو، تعمیرات استارت لیفتراک کوماتسو و تعمیرات اکسل لیفتراک کوماتسو و ... انجام می گردد.

همچنین در این واحد خدمات مربوط به تعمیرات الکترونیکی لیفتراک کوماتسو از قبیل تعمیرات شارژر لیفتراک برقی کوماتسو، تعمیرات باطری لیفتراک برقی کوماتسو، تعمیرات کنترلر لیفتراک کوماتسو، تعویض کنترلر لیفتراک کوماتسو و تعمیر و تعویض الکترو موتور لیفتراک برقی کوماتسو صورت می پذیرد.

تعمیر تخصصی لیفتراک کوماتسو

شایان ذکر است در تعمیرگاه لیفتراک کوماتسو شرکت پارت ماشین، عیب یابی و تعمیر سیستم هیدرولیک دستگاه های کوماتسو از قبیل تعمیرات جک لیفتراک کوماتسو، تعمیرات فرمان لیفتراک کوماتسو، تعمیرات پمپ هیدرولیک کوماتسو، تعمیرات دکل و ساید شیفتر و انواع الحاقیه لیفتراک کوماتسو انجام می گیرد.همچنین هزینه های مرتبط با اجرت تعمیر لیفتراک کوماتسو متناسب با خدمات به مشتریان ارایه میگردد.
 

 همچنین شما میتوانید جهت خرید انواع تجهیرات انبارداری ( ریچتراک برقی ، جک پالت دستی ، الحاقیه لیفتراک ، استاکر برقی ، پالت تراک برقی ) و همچنین انواع باطری لیفتراک با واحد فروش پارت ماشین تماس حاصل فرمایید.

تعمیر لیفتراک دوگانه سوز کوماتسو

تعمیرات لیفتراک دوگانه سوز کوماتسو

تعمیر لیفتراک دوگانه سوز کوماتسو در واحد تعمیرات لیفتراک و سرویس کاری لیفتراک دوگانه سوز کوماتسو توسط تیم فنی و مجرب پارت ماشین در حوزه تعمیر فرمان لیفتراک، تعمیر صندلی لیفتراک، تعمیر اکسل لیفتراک، تعمیر استارت لیفتراک دوگانه سوز کوماتسو و ... به نمایندگی لیفتراک کوماتسو در ایران فعالیت دارد. 
تعمیر لیفتراک دیزلی کوماتسو

تعمیرات لیفتراک دیزلی کوماتسو

تعمیرات لیفتراک دیزلی کوماتسو در تعمیرگاه لیفتراک پارت ماشین، با استفاده از دستگاه های عیب یابی وارد شده از کمپانی کوماتسو و مهندسان آموزش دیده، آمادگی سرویس لیفتراک و تعمیر و نگهداری لیفتراک های دیزلی کوماتسو، عیب یابی لیفتراک دیزلی کوماتسو، تعمیر جک لیفتراک دیزل کوماتسو، تعمیر فرمان لیفتراک دیزل کوماتسو و ... را برای شما مشتریان عزیز داریم.
تعمیر لیفتراک برقی کوماتسو

تعمیرات لیفتراک برقی کوماتسو

تعمیرات لیفتراک برقی کوماتسو در تعمیرگاه پارت ماشین صورت می پذیرد که با در اختیار داشتن امکانات مجهز فنی و تخصصی و با تکیه بر پتانسیل بالای نیروهای فنی متخصص، در زمینه تعمیر و سرویس لیفتراک برقی پیشرو می باشد و تا کنون رضایتمندی تعداد زیادی از مشتریان خود در زمینه عیب یابی و سرویس کاری لیفتراک برقی را کسب نموده است.

درباره ما

شرکت پارت ماشین نمایندگی رسمی فروش و خدمات پس از فروش لیفتراک، انواع لیفتراک تویوتا و لیفتراک هیوندای، لیفتراک هلی و لیفتراک کوماتسو و ارایه دهنده خدمات و تعمیرات لیفتراک و تامین کننده قطعات و لوازم یدکی لیفتراک دوو دوسان، لیفت تراک سهند، لیفتراک سپاهان و ارائه دهنده بهترین قیمت لیفتراک در انواع برند و تناژ های مختلف می باشد.

درباره پارت ماشین بیشتر بدانید...

تماس با ما

آدرس: تهران، کیلومتر 16 جاده مخصوص کرج، کیلومتر پنج جاده شهریار، شهرک صنعتی زاگرس، خیابان صنایع، صنایع پنجم، پلاک 17

تلفن: 02166067000 - 02147132

ایمیل: info@pmpco.ir

نمابر: 02166003695

 

ما را دنبال کنید!

تماس با واحد فروش