نمایندگی لیفتراک هایستر | تعمیرات لیفتراک هایستر | تعمیر لیفتراک هایستر

شرکت پارت ماشین به عنوان نماینده لیفتراک هایستر با استفاده از تعمیرکاران لیفتراک مجرب و سرویس کاران لیفتراک دوره دیده توانایی تعمیر انواع لیفتراک هایستر را دارا می باشد.

+ واحد سرویس لیفتراک هایستر

واحد سرویس سیار لیفتراک این شرکت خدمات سرویس دوره ایی لیفتراک و سرویس نگهداری لیفتراک هایستر را توسط تکنسین های فنی شرکت پارت ماشین پویا پیشرو در سایت مشتری در تمام شهرهای ایران ارایه می دهد.

+ واحد عیب یابی لیفتراک هایستر

واحد عیب یابی لیفتراک هایستر با در اختیار داشتن تجهیزات و نرم افزارهای عیب یابی لیفتراک هایستر که تماما از طریق کمپانی هایستر تهیه و وارد شده است ، این امکان را دارد تا در کمترین زمان خدمات مرتبط با تعمیر و نگهداری لیفتراک هایستر را به مشتریان اریه نماید.

+ واحد تعمیرات تخصصی لیفتراک هایستر

در این بخش با استفاده از کارشناسان فنی انواع خدمات مربوط به تعمیرات مکانیکی لیفتراک هایستر از قبیل تعمیرات موتور لیفتراک هایستر، تعمیرات گیربکس لیفتراک هایستر، تعمیرات توربین لیفتراک هایستر، تعمیرات ترمز لیفتراک هایستر، تعمیرات کاربراتور لیفتراک هایستر، تعمیرات پمپ بنزین لیفتراک هایستر، تعمیرات رادیاتور لیفتراک هایستر، تعمیرات استارت لیفتراک هایستر و تعمیرات اکسل لیفتراک هایستر و ... انجام می گردد.

تعمیر و نگهداری لیفتراک

همچنین در این واحد خدمات مربوط به تعمیرات الکترونیکی لیفتراک هایستر از قبیل تعمیرات شارژر لیفتراک برقی هایستر، تعمیرات باطری لیفتراک برقی هایستر، تعمیرات کنترلر لیفتراک هایستر، تعویض کنترلر لیفتراک هایستر و تعمیر و تعویض الکترو موتور لیفتراک برقی هایستر صورت می پذیرد.

شایان ذکر است در تعمیرگاه لیفتراک هایستر شرکت پارت ماشین، عیب یابی و تعمیر سیستم هیدرولیک دستگاه های هایستر از قبیل تعمیرات جک لیفتراک هایستر، تعمیرات فرمان لیفتراک هایستر، تعمیرات پمپ هیدرولیک هایستر، تعمیرات دکل و ساید شیفتر و انواع الحاقیه لیفتراک هایستر انجام می گیرد.
تعمیرات لیفتراک دوگانه سوز هایستر

تعمیرات لیفتراک دوگانه سوز هایستر

تعمیر لیفتراک دوگانه سوز هایستر در واحد تعمیرات لیفتراک و سرویس کاری لیفتراک دوگانه سوز هایستر توسط تیم فنی و مجرب پارت ماشین در حوزه تعمیر فرمان لیفتراک، تعمیر صندلی لیفتراک، تعمیر اکسل لیفتراک، تعمیر استارت لیفتراک دوگانه سوز هایستر و ... به نمایندگی لیفتراک هایستر در ایران فعالیت دارد.
تعمیرات لیفتراک دیزلی هایستر

تعمیرات لیفتراک دیزلی هایستر

تعمیرات لیفتراک دیزلی هایستر در تعمیرگاه لیفتراک پارت ماشین، با استفاده از دستگاه های عیب یابی وارد شده از کمپانی هایستر و مهندسان آموزش دیده، آمادگی سرویس لیفتراک و تعمیر و نگهداری لیفتراک های دیزلی هایستر، عیب یابی لیفتراک دیزلی هایستر، تعمیر جک لیفتراک دیزل هایستر، تعمیر فرمان لیفتراک دیزل هایستر و ... را برای شما مشتریان عزیز داریم.
تعمیرات لیفتراک برقی هایستر

تعمیرات لیفتراک برقی هایستر

تعمیرات لیفتراک برقی هایستر در تعمیرگاه پارت ماشین صورت می پذیرد که با در اختیار داشتن امکانات مجهز فنی و تخصصی و با تکیه بر پتانسیل بالای نیروهای فنی متخصص، در زمینه تعمیر و سرویس لیفتراک برقی هایستر پیشرو می باشد و تا کنون رضایتمندی تعداد زیادی از مشتریان خود در زمینه عیب یابی و سرویس کاری لیفتراک برقی هایستر را کسب نموده است.

درباره ما

شرکت پارت ماشین نمایندگی رسمی فروش و خدمات پس از فروش لیفتراک، انواع لیفتراک تویوتا و لیفتراک هیوندای، لیفتراک هلی و لیفتراک کوماتسو و ارایه دهنده خدمات و تعمیرات لیفتراک و تامین کننده قطعات و لوازم یدکی لیفتراک دوو دوسان، لیفت تراک سهند، لیفتراک سپاهان و ارائه دهنده بهترین قیمت لیفتراک در انواع برند و تناژ های مختلف می باشد.

درباره پارت ماشین بیشتر بدانید...

تماس با ما

آدرس: تهران، کیلومتر 16 جاده مخصوص کرج، کیلومتر پنج جاده شهریار، شهرک صنعتی زاگرس، خیابان صنایع، صنایع پنجم، پلاک 17

تلفن: 02166067000 - 02166067004

ایمیل: info@pmpco.ir

نمابر: 02166003695

 

ما را دنبال کنید!

تماس با واحد فروش