نمایندگی لیفتراک زوملایون | تعمیرات لیفتراک زوملایون | تعمیر لیفتراک زوملایون

تعمیرات لیفتراک زوملایون
شرکت پارت ماشین به عنوان نماینده لیفتراک زوملایون با استفاده از سرویس کاران لیفتراک دوره دیده و تعمیرکاران لیفتراک مجرب، توانایی تعمیر انواع لیفتراک زوملایون را دارا می باشد.

تعمیر و نگهداری لیفتراک
همچنین در این واحد خدمات مربوط به تعمیرات الکترونیکی لیفتراک زوملایون از قبیل تعمیرات کنترلر لیفتراک زوملایون، تعمیرات باطری لیفتراک برقی زوملایون، تعمیرات شارژر لیفتراک برقی زوملایون، تعویض کنترلر لیفتراک زوملایون و تعمیر و تعویض الکترو موتور لیفتراک برقی زوملایون صورت می پذیرد.

+ واحد تعمیرات تخصصی لیفتراک زوملایون
در این بخش با استفاده از کارشناسان مجرب و فنی انواع خدمات مربوط به تعمیرات مکانیکی لیفتراک زوملایون از قبیل تعمیرات توربین لیفتراک زوملایون، تعمیرات موتور لیفتراک زوملایون، تعمیرات پمپ بنزین لیفتراک زوملایون، تعمیرات گیربکس لیفتراک زوملایون، تعمیرات ترمز لیفتراک زوملایون، تعمیرات رادیاتور لیفتراک زوملایون، تعمیرات کاربراتور لیفتراک زوملایون، تعمیرات استارت لیفتراک زوملایون و تعمیرات اکسل لیفتراک زوملایون و ... انجام می گردد.

+ واحد عیب یابی لیفتراک زوملایون
واحد عیب یابی لیفتراک زوملایون با در اختیار داشتن تجهیزات و نرم افزارهای عیب یابی لیفتراک زوملایون که تماما از طریق کمپانی زوملایون تهیه و وارد شده است، این امکان را دارد تا در کمترین زمان خدمات مرتبط با تعمیر و نگهداری لیفتراک زوملایون را به مشتریان اریه نماید.
+ واحد سرویس لیفتراک زوملایون
واحد سرویس سیار لیفتراک این شرکت خدمات سرویس دوره ایی لیفتراک و سرویس نگهداری لیفتراک زوملایون را توسط تکنسین های فنی شرکت پارت ماشین پویا پیشرو در سایت مشتری در تمام شهرهای ایران ارایه می دهد.
 
شایان ذکر است در تعمیرگاه لیفتراک زوملایون شرکت پارت ماشین، عیب یابی و تعمیر سیستم هیدرولیک دستگاه های زوملایون از قبیل تعمیرات جک لیفتراک زوملایون، تعمیرات فرمان لیفتراک زوملایون، تعمیرات پمپ هیدرولیک زوملایون، تعمیرات دکل و ساید شیفتر و انواع الحاقیه لیفتراک زوملایون انجام می گیرد.
تعمیرات لیفتراک دوگانه سوز زوملایون

تعمیرات لیفتراک دوگانه سوز زوملایون

تعمیر لیفتراک دوگانه سوز زوملایون در واحد تعمیرات لیفتراک و سرویس کاری لیفتراک دوگانه سوز زوملایون توسط تیم فنی و مجرب پارت ماشین در حوزه تعمیر فرمان لیفتراک، تعمیر صندلی لیفتراک، تعمیر اکسل لیفتراک، تعمیر استارت لیفتراک دوگانه سوز زوملایون و ... به نمایندگی لیفتراک زوملایون در ایران فعالیت دارد.
تعمیرات لیفتراک دیزلی زوملایون

تعمیرات لیفتراک دیزلی زوملایون

تعمیرات لیفتراک دیزلی زوملایون در تعمیرگاه لیفتراک پارت ماشین، با استفاده از دستگاه های عیب یابی وارد شده از کمپانی زوملایون و مهندسان آموزش دیده، آمادگی سرویس لیفتراک و تعمیر و نگهداری لیفتراک های دیزلی زوملایون، عیب یابی لیفتراک دیزلی زوملایون، تعمیر جک لیفتراک دیزل زوملایون، تعمیر فرمان لیفتراک دیزل زوملایون و ... را برای شما مشتریان عزیز داریم.
تعمیرات لیفتراک برقی زوملایون

تعمیرات لیفتراک برقی زوملایون

تعمیرات لیفتراک برقی زوملایون در تعمیرگاه پارت ماشین صورت می پذیرد که با در اختیار داشتن امکانات مجهز فنی و تخصصی و با تکیه بر پتانسیل بالای نیروهای فنی متخصص، در زمینه تعمیر و سرویس لیفتراک برقی زوملایون پیشرو می باشد و تا کنون رضایتمندی تعداد زیادی از مشتریان خود در زمینه عیب یابی و سرویس کاری لیفتراک برقی زوملایون را کسب نموده است.

درباره ما

شرکت پارت ماشین نمایندگی رسمی فروش و خدمات پس از فروش لیفتراک، انواع لیفتراک تویوتا و لیفتراک هیوندای، لیفتراک هلی و لیفتراک کوماتسو و ارایه دهنده خدمات و تعمیرات لیفتراک و تامین کننده قطعات و لوازم یدکی لیفتراک دوو دوسان، لیفت تراک سهند، لیفتراک سپاهان و ارائه دهنده بهترین قیمت لیفتراک در انواع برند و تناژ های مختلف می باشد.

درباره پارت ماشین بیشتر بدانید...

تماس با ما

آدرس: تهران، کیلومتر 16 جاده مخصوص کرج، کیلومتر پنج جاده شهریار، شهرک صنعتی زاگرس، خیابان صنایع، صنایع پنجم، پلاک 17

تلفن: 02166067000 - 02147132

ایمیل: info@pmpco.ir

نمابر: 02166003695

 

ما را دنبال کنید!

تماس با واحد فروش