نمایندگی لیفتراک تای لیفت | تعمیرات لیفتراک تای لیفت | تعمیر لیفتراک تای لیفت

تعمیرات لیفتراک تای لیفت
شرکت پارت ماشین به عنوان نماینده لیفتراک تای لیفت با استفاده از سرویس کاران لیفتراک دوره دیده و تعمیرکاران لیفتراک مجرب، توانایی تعمیر انواع لیفتراک تای لیفت را دارا می باشد.

تعمیر و نگهداری لیفتراک
همچنین در این واحد خدمات مربوط به تعمیرات الکترونیکی لیفتراک تای لیفت از قبیل تعمیرات کنترلر لیفتراک تای لیفت، تعمیرات باطری لیفتراک برقی تای لیفت، تعمیرات شارژر لیفتراک برقی تای لیفت، تعویض کنترلر لیفتراک تای لیفت و تعمیر و تعویض الکترو موتور لیفتراک برقی تای لیفت صورت می پذیرد.

+ واحد تعمیرات تخصصی لیفتراک تای لیفت
در این بخش با استفاده از کارشناسان مجرب و فنی انواع خدمات مربوط به تعمیرات مکانیکی لیفتراک تای لیفت از قبیل تعمیرات توربین لیفتراک تای لیفت، تعمیرات موتور لیفتراک تای لیفت، تعمیرات پمپ بنزین لیفتراک تای لیفت، تعمیرات گیربکس لیفتراک تای لیفت، تعمیرات ترمز لیفتراک تای لیفت، تعمیرات رادیاتور لیفتراک تای لیفت، تعمیرات کاربراتور لیفتراک تای لیفت، تعمیرات استارت لیفتراک تای لیفت و تعمیرات اکسل لیفتراک تای لیفت و ... انجام می گردد.

+ واحد عیب یابی لیفتراک تای لیفت
واحد عیب یابی لیفتراک تای لیفت با در اختیار داشتن تجهیزات و نرم افزارهای عیب یابی لیفتراک تای لیفت که تماما از طریق کمپانی تای لیفت تهیه و وارد شده است، این امکان را دارد تا در کمترین زمان خدمات مرتبط با تعمیر و نگهداری لیفتراک تای لیفت را به مشتریان اریه نماید.
+ واحد سرویس لیفتراک تای لیفت
واحد سرویس سیار لیفتراک این شرکت خدمات سرویس دوره ایی لیفتراک و سرویس نگهداری لیفتراک تای لیفت را توسط تکنسین های فنی شرکت پارت ماشین پویا پیشرو در سایت مشتری در تمام شهرهای ایران ارایه می دهد.
 
شایان ذکر است در تعمیرگاه لیفتراک تای لیفت شرکت پارت ماشین، عیب یابی و تعمیر سیستم هیدرولیک دستگاه های تای لیفت از قبیل تعمیرات جک لیفتراک تای لیفت، تعمیرات فرمان لیفتراک تای لیفت، تعمیرات پمپ هیدرولیک تای لیفت، تعمیرات دکل و ساید شیفتر و انواع الحاقیه لیفتراک تای لیفت انجام می گیرد.
تعمیرات لیفتراک دوگانه سوز تای لیفت

تعمیرات لیفتراک دوگانه سوز تای لیفت

تعمیر لیفتراک دوگانه سوز تای لیفت در واحد تعمیرات لیفتراک و سرویس کاری لیفتراک دوگانه سوز تای لیفت توسط تیم فنی و مجرب پارت ماشین در حوزه تعمیر فرمان لیفتراک، تعمیر صندلی لیفتراک، تعمیر اکسل لیفتراک، تعمیر استارت لیفتراک دوگانه سوز تای لیفت و ... به نمایندگی لیفتراک تای لیفت در ایران فعالیت دارد.
تعمیرات لیفتراک دیزلی تای لیفت

تعمیرات لیفتراک دیزلی تای لیفت

تعمیرات لیفتراک دیزلی تای لیفت در تعمیرگاه لیفتراک پارت ماشین، با استفاده از دستگاه های عیب یابی وارد شده از کمپانی تای لیفت و مهندسان آموزش دیده، آمادگی سرویس لیفتراک و تعمیر و نگهداری لیفتراک های دیزلی تای لیفت، عیب یابی لیفتراک دیزلی تای لیفت، تعمیر جک لیفتراک دیزل تای لیفت، تعمیر فرمان لیفتراک دیزل تای لیفت و ... را برای شما مشتریان عزیز داریم.
تعمیرات لیفتراک برقی تای لیفت

تعمیرات لیفتراک برقی تای لیفت

تعمیرات لیفتراک برقی تای لیفت در تعمیرگاه پارت ماشین صورت می پذیرد که با در اختیار داشتن امکانات مجهز فنی و تخصصی و با تکیه بر پتانسیل بالای نیروهای فنی متخصص، در زمینه تعمیر و سرویس لیفتراک برقی تای لیفت پیشرو می باشد و تا کنون رضایتمندی تعداد زیادی از مشتریان خود در زمینه عیب یابی و سرویس کاری لیفتراک برقی تای لیفت را کسب نموده است.

درباره ما

شرکت پارت ماشین نمایندگی رسمی فروش و خدمات پس از فروش لیفتراک، انواع لیفتراک تویوتا و لیفتراک هیوندای، لیفتراک هلی و لیفتراک کوماتسو و ارایه دهنده خدمات و تعمیرات لیفتراک و تامین کننده قطعات و لوازم یدکی لیفتراک دوو دوسان، لیفت تراک سهند، لیفتراک سپاهان و ارائه دهنده بهترین قیمت لیفتراک در انواع برند و تناژ های مختلف می باشد.

درباره پارت ماشین بیشتر بدانید...

تماس با ما

آدرس: تهران، کیلومتر 16 جاده مخصوص کرج، کیلومتر پنج جاده شهریار، شهرک صنعتی زاگرس، خیابان صنایع، صنایع پنجم، پلاک 17

تلفن: 02166067000 - 02147132

ایمیل: info@pmpco.ir

نمابر: 02166003695

 

ما را دنبال کنید!

تماس با واحد فروش