استاکر برقی(electric stacker)، استاکر تمام برقی، استاکر نیمه برقی، استکر، بالابر نیمه برقی

  استاکر برقی - فروش استاکر - خرید استاکر

این نوع استاکر تمام برقی (electric stacker)بوده، یعنی عملیات بالابری و حرکت دستگاه به بوسیله باطری 24 ولت 225 آمپر ساعت صنعتی تغذیه والکترو موتورهای حرکت و پمپ دستگاه از طریق بردهای الکترونیکی و دسته فرمان کاملا ارگونومیک، کنترل و هدایت میشوند. شایان به ذکر است این نوع بالابر ( استاکر- stacker) مجهز به پلت فرم یا سکوی مخصوص ایستادن اپراتور به همراه گارد محافظ بوده که مخصوص عملیات تخلیه و بارگیری سنگین تا دو تن و با حداکثر سرعت در انبارهای متوسط و بزرگ میباشد و در صورت کسب مهارت توسط اپراتور، سرعت عمل استاکرها از لیفتراک بیشتر بوده و در مکانهایی که لیفتراک معمولی به لحاظ ابعاد و اندازه قابلیت مانور ندارد به راحتی حرکت کرده و زمان جابجایی و چیدمان کالا در انبار را به شدت کاهش میدهد. این ماشین با نامهای دیگری نظیر لیفتراک برقی یا بالابر برقی یا پالت بر برقی و همچنین جک برقی نیز در صنعت ایران شناخته شده است. لازم به ذکر است این نوع دستگاه دارای 2000 ساعت کاری و یا یکسال گارانتی، نزد شرکت پارت ماشین میباشد.

استاکر برقی 

+ مزیت های استاکرهای برقی پارت ماشین:

 • باطری میداک که دارای گارانتی سه ساله می باشد
 • تعداد سنسورهای هوشمند
 • سنسور حضور اپراتور استاکر: به این معنی که چنانچه ارتفاع با بار بیش از 1.40 باشد و گارد بسته باشد استاکر برقی بالابری ندارد. بقیه دستگاههای شرکت های دیگر اگر پلتفورم باز باشد دستگاه حرکت نمی کند و سنسور حضور اپراتور را اینگونه تعریف نموده اند.
 • سنسور وزن بار: چنانچه بیش از استاندارد وزن دستگاه بار روی آن باشد عملیات لیفتینگ از کار می افتد.
 • سنسور شعاع گردش فرمان: در صورت چرخش ناگهانی این دستگاه به صورت لاک پشتی حرکت می کند.
 • سنسور سرعت حرکت و ارتفاع بالابری: در صورتی که ارتفاع بار تا ارتفاع دکل آزاد باشد دستگاه با سرعت عادی حرکت می کند. اگر ارتفاع به 1.20 برسد 20درصد سرعت کاهش می یابد. چنانچه ارتفاع به 3 متر برسد 50درصد کاهش سرعت و چنانچه در بالاترین ارتفاع استاکر برقی (electric stacker)بخواهد استفاده شود 70درصد کاهش سرعت خواهد داشت که به آن حرکت لاک پشتی می گویند.
 • سنسور روی فرمان: که در صورتی برخورد دستگاه با مانع از پشت و خوردن اپراتور به فرمان دستگاه به صورت اتوماتیک متوقف می شود.
 • ارتفاع شاسی استاکر برقی: ارتفاع شاسی دستگاههای پارت ماشین از زمین 8 سانتی متر است ولی بقیه استاکرها 6 سانتی متر است.
 • یکپارچگی شاسی
 • استاندارد بودن وزن استاکر برقی
 • هماهنگ بودن کلیه قطعات دستگاه با همدیگر, مثل هماهنگی برد موتور و بورد فرمان

استاکر دستی(manual stacker) نوعی از تجهیزات انبارداری می باشد که قابلیت حمل بار و حمل پالت در ارتفاع را داراست. جک هیدرولیک استاکر که توسط نیروی انسانی کار می کند میتواند بار را در ارتفاع های مختلف تخلیه یا بارگیری نماید.

استاکرها با قیمت مناسب خود کارآمدی بسیاری در انبار های کوچک، محیط های صنعتی و کارگاهی که نیازمند جابجایی بار در ارتفاع هستند، را دارد.

هدف اصلی استاکرها برای بارگیری بار داخل ماشین های باربری همچنین تخلیه بار از این گونه وسایل نقلیه است. همچنین عمده کاربر این وسایل در فروشگاه ها با فضای کافی، کارگاه ها و کارخانه ها برای قرار دادن بار در داخل قفسه های انبار و یا پایین گذاشتن بار از قفسه ها می باشد .

عملکرد استاکر دستی بر اساس سیستم پمپ هیدرولیک می باشد .

استاکرها را با عناوینی دیگر نیز می شناسند. مانند: جک بالابر، لیفتراک دستی، بالابر صنعتی و ...

 
استاکر برقی سکو دار استاکر برقی سکو دار

استاکر برقی سکودار ps14rp

استاکر برقی سکودار ps15

استاکر برقی بدون سکو  استاکر میتسوبیشی

استاکر برقی بدون سکو ECL10

استاکر برقی سکودار میتسوبیشی stacker SBP

استاکر برقی خودبالابر اینولیفت  استاکر برقی بدون سکو

استاکر برقی خودبالابر اینولیفت

استاکر برقی بدون سکو میتسوبیشی stacker SBV

درباره ما

شرکت پارت ماشین نمایندگی رسمی فروش و خدمات پس از فروش لیفتراک، انواع لیفتراک تویوتا و لیفتراک هیوندای، لیفتراک هلی و لیفتراک کوماتسو و ارایه دهنده خدمات و تعمیرات لیفتراک و تامین کننده قطعات و لوازم یدکی لیفتراک دوو دوسان، لیفت تراک سهند، لیفتراک سپاهان و ارائه دهنده بهترین قیمت لیفتراک در انواع برند و تناژ های مختلف می باشد.

درباره پارت ماشین بیشتر بدانید...

تماس با ما

آدرس: تهران، کیلومتر 16 جاده مخصوص کرج، کیلومتر پنج جاده شهریار، شهرک صنعتی زاگرس، خیابان صنایع، صنایع پنجم، پلاک 17

تلفن: 02166067000 - 02166067004

ایمیل: [email protected]

نمابر: 02166003695

 

ما را دنبال کنید!