نمایندگی لیفتراک کرون | تعمیرات لیفتراک کرون | تعمیر لیفتراک کرون

تعمیر و نگهداری لیفتراک کرون
همچنین در این واحد خدمات مربوط به تعمیرات الکترونیکی لیفتراک کرون از قبیل تعمیرات کنترلر لیفتراک کرون، تعمیرات باطری لیفتراک برقی کرون، تعمیرات شارژر لیفتراک برقی کرون، تعویض کنترلر لیفتراک کرون و تعمیر و تعویض الکترو موتور لیفتراک برقی کرون صورت می پذیرد.

تعمیرات لیفتراک کرون
شرکت پارت ماشین به عنوان نماینده لیفتراک کرون با استفاده از سرویس کاران لیفتراک دوره دیده و تعمیرکاران لیفتراک مجرب، توانایی تعمیر انواع لیفتراک کرون را دارا می باشد.

+ واحد تعمیرات تخصصی لیفتراک کرون
در این بخش با استفاده از کارشناسان مجرب و فنی انواع خدمات مربوط به تعمیرات مکانیکی لیفتراک کرون از قبیل تعمیرات توربین لیفتراک کرون، تعمیرات موتور لیفتراک کرون، تعمیرات پمپ بنزین لیفتراک کرون، تعمیرات گیربکس لیفتراک کرون، تعمیرات ترمز لیفتراک کرون، تعمیرات رادیاتور لیفتراک کرون، تعمیرات کاربراتور لیفتراک کرون، تعمیرات استارت لیفتراک کرون و تعمیرات اکسل لیفتراک کرون و ... انجام می گردد.

+ واحد عیب یابی لیفتراک کرون
واحد عیب یابی لیفتراک کرون با در اختیار داشتن تجهیزات و نرم افزارهای عیب یابی لیفتراک کرون که تماما از طریق کمپانی کرون تهیه و وارد شده است، این امکان را دارد تا در کمترین زمان خدمات مرتبط با تعمیر و نگهداری لیفتراک کرون را به مشتریان اریه نماید.
+ واحد سرویس لیفتراک کرون
واحد سرویس سیار لیفتراک این شرکت خدمات سرویس دوره ایی لیفتراک و سرویس نگهداری لیفتراک کرون را توسط تکنسین های فنی شرکت پارت ماشین پویا پیشرو در سایت مشتری در تمام شهرهای ایران ارایه می دهد.
 
شایان ذکر است در تعمیرگاه لیفتراک کرون شرکت پارت ماشین، عیب یابی و تعمیر سیستم هیدرولیک دستگاه های کرون از قبیل تعمیرات جک لیفتراک کرون، تعمیرات فرمان لیفتراک کرون، تعمیرات پمپ هیدرولیک کرون، تعمیرات دکل و ساید شیفتر و انواع الحاقیه لیفتراک کرون انجام می گیرد.
پارت ماشین پویا پیشرو نمایندگی رسمی فروش و خدمات پس از فروش لیفتراک و انواع تجهیزات انبارداری (فروش جک پالت دستی ، فروش استاکر برقی ، فروش پالت تراک برقی ، ریچتراک ) ،ارائه دهنده خدمات و تعمیرات لیفتراک و تامین کننده قطعات و لوازم یدکی لیفتراک و انواع باطری لیفتراک در آمپرهای مختلف (معتبرترین برند باطری میداک ) مختلف می باشد.
تعمیرات لیفتراک دوگانه سوز کرون

تعمیرات لیفتراک دوگانه سوز کرون

تعمیر لیفتراک دوگانه سوز کرون در واحد تعمیرات لیفتراک و سرویس کاری لیفتراک دوگانه سوز کرون توسط تیم فنی و مجرب پارت ماشین در حوزه تعمیر فرمان لیفتراک، تعمیر صندلی لیفتراک، تعمیر اکسل لیفتراک، تعمیر استارت لیفتراک دوگانه سوز کرون و ... به نمایندگی لیفتراک کرون در ایران فعالیت دارد.
تعمیرات لیفتراک دیزلی کرون

تعمیرات لیفتراک دیزلی کرون

تعمیرات لیفتراک دیزلی کرون در تعمیرگاه لیفتراک پارت ماشین، با استفاده از دستگاه های عیب یابی وارد شده از کمپانی کرون و مهندسان آموزش دیده، آمادگی سرویس لیفتراک و تعمیر و نگهداری لیفتراک های دیزلی کرون، عیب یابی لیفتراک دیزلی کرون، تعمیر جک لیفتراک دیزل کرون، تعمیر فرمان لیفتراک دیزل کرون و ... را برای شما مشتریان عزیز داریم.
تعمیرات لیفتراک برقی کرون

تعمیرات لیفتراک برقی کرون

تعمیرات لیفتراک برقی کرون در تعمیرگاه پارت ماشین صورت می پذیرد که با در اختیار داشتن امکانات مجهز فنی و تخصصی و با تکیه بر پتانسیل بالای نیروهای فنی متخصص، در زمینه تعمیر و سرویس لیفتراک برقی کرون پیشرو می باشد و تا کنون رضایتمندی تعداد زیادی از مشتریان خود در زمینه عیب یابی و سرویس کاری لیفتراک برقی کرون را کسب نموده است.

درباره ما

شرکت پارت ماشین نمایندگی رسمی فروش و خدمات پس از فروش لیفتراک، انواع لیفتراک تویوتا و لیفتراک هیوندای، لیفتراک هلی و لیفتراک کوماتسو و ارایه دهنده خدمات و تعمیرات لیفتراک و تامین کننده قطعات و لوازم یدکی لیفتراک دوو دوسان، لیفت تراک سهند، لیفتراک سپاهان و ارائه دهنده بهترین قیمت لیفتراک در انواع برند و تناژ های مختلف می باشد.

درباره پارت ماشین بیشتر بدانید...

تماس با ما

آدرس: تهران، کیلومتر 16 جاده مخصوص کرج، کیلومتر پنج جاده شهریار، شهرک صنعتی زاگرس، خیابان صنایع، صنایع پنجم، پلاک 17

تلفن: 02166067000 - 02147132

ایمیل: info@pmpco.ir

نمابر: 02166003695

 

ما را دنبال کنید!

تماس با واحد فروش