تعمیرات لیفتراک سپاهان | نمایندگی لیفتراک سپاهان | تعمیر لیفتراک سپاهان

نگهداری و تعمیر لیفتراکشرکت سپاهان لیفتر طی سالیان بسیار و تولید انواع لیفتراک و یدک کش تحت لیسانس شرکت CLARK مفتخر است به عنوان پیشرو در صنعت لیفتراک سازی پاسخگوی کلیه تجهیزات حمل و نقل صنعت کشور باشد.
از ویژگی منحصربه فرد لیفتراک سپاهان لیفتر می توان به موتور و سیستم انتقال قدرت و سیستم هیدرولیک قوی، طراحی دکل های متنوع با دید عالی، اتاق محافظ راننده، صندلی دارای فنربندی و تنظیمات ارگونومیک و سنسور حرکت، سیستم محافظت از موتور و گیربکس، دسته حرکت اتوماتیک برقی، سیستم برنامه ریزی سرویس و نگهداری، سیستم هوشمند عیب یابی(دیاگوستیک)، اعلان خطر هوشمند، فرمان هیدرولیک، پدال ترمز 2مرحله ای جهت کنترل دامنه حرکت پدال گاز، سنسور فیلتر هواکش کاغذی، سنسور دسته حرکت و حفاظ بار می باشد.
همچنین در این واحد خدمات مربوط به تعمیرات تخصصی لیفتراک سپاهان از قبیل تعمیرات باطری لیفتراک برقی سپاهان، تعمیرات شارژر لیفتراک برقی سپاهان، تعمیرات کنترلر لیفتراک سپاهان، تعویض کنترلر لیفتراک سپاهان و تعمیر و تعویض الکترو موتور لیفتراک برقی سپاهان صورت می پذیرد.

تعمیرات لیفتراک سپاهان
شرکت پارت ماشین به عنوان همکار نماینده لیفتراک سپاهان با استفاده از تعمیرکاران لیفتراک مجرب و سرویس کاران لیفتراک دوره دیده، توانایی تعمیر انواع لیفتراک سپاهان را دارا می باشد.

+ واحد عیب یابی لیفتراک سپاهان
واحد عیب یابی لیفتراک سپاهان با در اختیار داشتن نرم افزارهای عیب یابی لیفتراک سپاهان و تجهیزات پیشرفته عیب یابی لیفتراک سپاهان که تماما از طریق کمپانی تویوتا تهیه و وارد شده است، این امکان را دارد تا در کمترین زمان خدمات مرتبط با تعمیر و نگهداری لیفتراک سپاهان را به مشتریان اریه نماید.

+ واحد تعمیرات تخصصی لیفتراک سپاهان
در این بخش با استفاده از کارشناسان مجرب و فنی انواع خدمات مربوط به تعمیرات مکانیکی لیفتراک سپاهان از قبیل تعمیرات توربین لیفتراک سپاهان، تعمیرات موتور لیفتراک سپاهان، تعمیرات پمپ بنزین لیفتراک سپاهان، تعمیرات گیربکس لیفتراک سپاهان، تعمیرات ترمز لیفتراک سپاهان، تعمیرات رادیاتور لیفتراک سپاهان، تعمیرات کاربراتور لیفتراک سپاهان، تعمیرات استارت لیفتراک سپاهان و تعمیرات اکسل لیفتراک سپاهان و ... انجام می گردد.
+ واحد سرویس لیفتراک سپاهان
واحد سرویس سیار لیفتراک این شرکت خدمات سرویس دوره ایی لیفتراک و سرویس نگهداری لیفتراک سپاهان را توسط تکنسین های فنی شرکت پارت ماشین پویا پیشرو در سایت مشتری در تمام شهرهای ایران ارایه می دهد.
 
شایان ذکر است در تعمیرگاه لیفتراک سپاهان شرکت پارت ماشین، عیب یابی و تعمیر سیستم هیدرولیک دستگاه های سپاهان از قبیل تعمیرات جک لیفتراک سپاهان، تعمیرات فرمان لیفتراک سپاهان، تعمیرات پمپ هیدرولیک سپاهان، تعمیرات دکل و ساید شیفتر و انواع الحاقیه لیفتراک سپاهان انجام می گیرد.
 

تعمیرات لیفتراک دوگانه سوز سپاهان

تعمیر لیفتراک دوگانه سوز سپاهان در واحد تعمیرات لیفتراک و سرویس کاری لیفتراک دوگانه سوز سپاهان توسط تیم فنی و مجرب پارت ماشین در حوزه تعمیر فرمان لیفتراک، تعمیر صندلی لیفتراک، تعمیر اکسل لیفتراک، تعمیر استارت لیفتراک دوگانه سوز سپاهان و ... به نمایندگی لیفتراک سپاهان در ایران فعالیت دارد.

تعمیرات لیفتراک دیزلی سپاهان

تعمیرات لیفتراک دیزلی سپاهان در تعمیرگاه لیفتراک پارت ماشین، با استفاده از دستگاه های عیب یابی وارد شده از کمپانی سپاهان و مهندسان آموزش دیده، آمادگی سرویس لیفتراک و تعمیر و نگهداری لیفتراک های دیزلی سپاهان، عیب یابی لیفتراک دیزلی سپاهان، تعمیر جک لیفتراک دیزل سپاهان، تعمیر فرمان لیفتراک دیزل سپاهان و ... را برای شما مشتریان عزیز داریم.

تعمیرات لیفتراک برقی سپاهان

تعمیرات لیفتراک برقی سپاهان در تعمیرگاه پارت ماشین صورت می پذیرد که با در اختیار داشتن امکانات مجهز فنی و تخصصی و با تکیه بر پتانسیل بالای نیروهای فنی متخصص، در زمینه تعمیر و سرویس لیفتراک برقی سپاهان پیشرو می باشد و تا کنون رضایتمندی تعداد زیادی از مشتریان خود در زمینه عیب یابی و سرویس کاری لیفتراک برقی سپاهان را کسب نموده است.

درباره ما

شرکت پارت ماشین نمایندگی رسمی فروش و خدمات پس از فروش لیفتراک، انواع لیفتراک تویوتا و لیفتراک هیوندای، لیفتراک هلی و لیفتراک کوماتسو و ارایه دهنده خدمات و تعمیرات لیفتراک و تامین کننده قطعات و لوازم یدکی لیفتراک دوو دوسان، لیفت تراک سهند، لیفتراک سپاهان و ارائه دهنده بهترین قیمت لیفتراک در انواع برند و تناژ های مختلف می باشد.

درباره پارت ماشین بیشتر بدانید...

تماس با ما

آدرس: تهران، کیلومتر 16 جاده مخصوص کرج، کیلومتر پنج جاده شهریار، شهرک صنعتی زاگرس، خیابان صنایع، صنایع پنجم، پلاک 17

تلفن: 02166067000 - 02147132

ایمیل: info@pmpco.ir

نمابر: 02166003695

 

ما را دنبال کنید!

تماس با واحد فروش