تعمیرات لیفتراک یوهانریش | نمایندگی لیفتراک یوهانریش | تعمیر لیفتراک یوهانریش

بیش از 65 سال پیش کمپانی یونگهاینریش تاسیس گردید. مشتری محوری، گروه فنی و خدمات پس از فروش جزو بخش های اولیه ای بوده است که ابتدای تاسیس این شرکت اهمیت ویژه ای برای آن قائل بوده است. در حال حاضر یونگهاینریش جزو 3 برند اول دنیا در زمینه طراحی، ساخت و توزیع ادوات انبارداری ( لیفتراک، جک پالت، استاکر و ... ) می باشد. دفتر مرکزی شرکت یونگهاینریش در شهر هامبورگ آلمان قرارداد که یک شرکت چند ملیتی در زمینه ادوارت انبارداری و واحدهای مختلف مهندسی تحقیق و توسعه می باشد.

نگهداری و تعمیر لیفتراک
همچنین در این واحد خدمات مربوط به تعمیرات تخصصی لیفتراک یوهانریش از قبیل تعمیرات باطری لیفتراک برقی یوهانریش، تعمیرات شارژر لیفتراک برقی یوهانریش، تعمیرات کنترلر لیفتراک یوهانریش، تعویض کنترلر لیفتراک یوهانریش و تعمیر و تعویض الکترو موتور لیفتراک برقی یوهانریش صورت می پذیرد.

تعمیرات لیفتراک یوهانریش
شرکت پارت ماشین به عنوان نماینده لیفتراک یوهانریش با استفاده از تعمیرکاران لیفتراک مجرب و سرویس کاران لیفتراک دوره دیده، توانایی تعمیر انواع لیفتراک یوهانریش را دارا می باشد.

+ واحد عیب یابی لیفتراک یوهانریش
واحد عیب یابی لیفتراک یوهانریش با در اختیار داشتن نرم افزارهای عیب یابی لیفتراک یوهانریش و تجهیزات پیشرفته عیب یابی لیفتراک یوهانریش که تماما از طریق کمپانی یوهانریش تهیه و وارد شده است، این امکان را دارد تا در کمترین زمان خدمات مرتبط با تعمیر و نگهداری لیفتراک یوهانریش را به مشتریان اریه نماید.

+ واحد تعمیرات تخصصی لیفتراک یوهانریش
در این بخش با استفاده از کارشناسان مجرب و فنی انواع خدمات مربوط به تعمیرات مکانیکی لیفتراک یوهانریش از قبیل تعمیرات توربین لیفتراک یوهانریش، تعمیرات موتور لیفتراک یوهانریش، تعمیرات پمپ بنزین لیفتراک یوهانریش، تعمیرات گیربکس لیفتراک یوهانریش، تعمیرات ترمز لیفتراک یوهانریش، تعمیرات رادیاتور لیفتراک یوهانریش، تعمیرات کاربراتور لیفتراک یوهانریش، تعمیرات استارت لیفتراک یوهانریش و تعمیرات اکسل لیفتراک یوهانریش و ... انجام می گردد.
+ واحد سرویس لیفتراک یوهانریش
واحد سرویس سیار لیفتراک این شرکت خدمات سرویس دوره ایی لیفتراک و سرویس نگهداری لیفتراک یوهانریش را توسط تکنسین های فنی شرکت پارت ماشین پویا پیشرو در سایت مشتری در تمام شهرهای ایران ارایه می دهد.
 
شایان ذکر است در تعمیرگاه لیفتراک یوهانریش شرکت پارت ماشین، عیب یابی و تعمیر سیستم هیدرولیک دستگاه های یوهانریش از قبیل تعمیرات جک لیفتراک یوهانریش، تعمیرات فرمان لیفتراک یوهانریش، تعمیرات پمپ هیدرولیک یوهانریش، تعمیرات دکل و ساید شیفتر و انواع الحاقیه لیفتراک یوهانریش انجام می گیرد.
 
تعمیرات لیفتراک دوگانه سوز یوهانریش

تعمیرات لیفتراک دوگانه سوز یوهانریش

تعمیر لیفتراک دوگانه سوز یوهانریش در واحد تعمیرات لیفتراک و سرویس کاری لیفتراک دوگانه سوز یوهانریش توسط تیم فنی و مجرب پارت ماشین در حوزه تعمیر فرمان لیفتراک، تعمیر صندلی لیفتراک، تعمیر اکسل لیفتراک، تعمیر استارت لیفتراک دوگانه سوز یوهانریش و ... به نمایندگی لیفتراک یوهانریش در ایران فعالیت دارد.
تعمیرات لیفتراک دیزلی یوهانریش

تعمیرات لیفتراک دیزلی یوهانریش

تعمیرات لیفتراک دیزلی یوهانریش در تعمیرگاه لیفتراک پارت ماشین، با استفاده از دستگاه های عیب یابی وارد شده از کمپانی یوهانریش و مهندسان آموزش دیده، آمادگی سرویس لیفتراک و تعمیر و نگهداری لیفتراک های دیزلی یوهانریش، عیب یابی لیفتراک دیزلی یوهانریش، تعمیر جک لیفتراک دیزل یوهانریش، تعمیر فرمان لیفتراک دیزل یوهانریش و ... را برای شما مشتریان عزیز داریم.
تعمیرات لیفتراک برقی یوهانریش

تعمیرات لیفتراک برقی یوهانریش

تعمیرات لیفتراک برقی یوهانریش در تعمیرگاه پارت ماشین صورت می پذیرد که با در اختیار داشتن امکانات مجهز فنی و تخصصی و با تکیه بر پتانسیل بالای نیروهای فنی متخصص، در زمینه تعمیر و سرویس لیفتراک برقی یوهانریش پیشرو می باشد و تا کنون رضایتمندی تعداد زیادی از مشتریان خود در زمینه عیب یابی و سرویس کاری لیفتراک برقی یوهانریش را کسب نموده است.

درباره ما

شرکت پارت ماشین نمایندگی رسمی فروش و خدمات پس از فروش لیفتراک، انواع لیفتراک تویوتا و لیفتراک هیوندای، لیفتراک هلی و لیفتراک کوماتسو و ارایه دهنده خدمات و تعمیرات لیفتراک و تامین کننده قطعات و لوازم یدکی لیفتراک دوو دوسان، لیفت تراک سهند، لیفتراک سپاهان و ارائه دهنده بهترین قیمت لیفتراک در انواع برند و تناژ های مختلف می باشد.

درباره پارت ماشین بیشتر بدانید...

تماس با ما

آدرس: تهران، کیلومتر 16 جاده مخصوص کرج، کیلومتر پنج جاده شهریار، شهرک صنعتی زاگرس، خیابان صنایع، صنایع پنجم، پلاک 17

تلفن: 02166067000 - 02147132

ایمیل: info@pmpco.ir

نمابر: 02166003695

 

ما را دنبال کنید!

تماس با واحد فروش