نمایندگی لیفتراک یال | تعمیرات لیفتراک یال | تعمیر لیفتراک یال

نگهداری و تعمیر لیفتراک
همچنین در این واحد خدمات مربوط به تعمیرات تخصصی لیفتراک یال از قبیل تعمیرات باطری لیفتراک برقی یال، تعمیرات شارژر لیفتراک برقی یال، تعمیرات کنترلر لیفتراک یال، تعویض کنترلر لیفتراک یال و تعمیر و تعویض الکترو موتور لیفتراک برقی یال صورت می پذیرد.

تعمیرات لیفتراک یال
شرکت پارت ماشین به عنوان نماینده لیفتراک یال با استفاده از تعمیرکاران لیفتراک مجرب و سرویس کاران لیفتراک دوره دیده، توانایی تعمیر انواع لیفتراک یال را دارا می باشد.

+ واحد عیب یابی لیفتراک یال
واحد عیب یابی لیفتراک یال با در اختیار داشتن نرم افزارهای عیب یابی لیفتراک یال و تجهیزات پیشرفته عیب یابی لیفتراک یال که تماما از طریق کمپانی یال تهیه و وارد شده است، این امکان را دارد تا در کمترین زمان خدمات مرتبط با تعمیر و نگهداری لیفتراک یال را به مشتریان اریه نماید.

+ واحد تعمیرات تخصصی لیفتراک یال
در این بخش با استفاده از کارشناسان مجرب و فنی انواع خدمات مربوط به تعمیرات مکانیکی لیفتراک یال از قبیل تعمیرات توربین لیفتراک یال، تعمیرات موتور لیفتراک یال، تعمیرات پمپ بنزین لیفتراک یال، تعمیرات گیربکس لیفتراک یال، تعمیرات ترمز لیفتراک یال، تعمیرات رادیاتور لیفتراک یال، تعمیرات کاربراتور لیفتراک یال، تعمیرات استارت لیفتراک یال و تعمیرات اکسل لیفتراک یال و ... انجام می گردد.
+ واحد سرویس لیفتراک یال
واحد سرویس سیار لیفتراک این شرکت خدمات سرویس دوره ایی لیفتراک و سرویس نگهداری لیفتراک یال را توسط تکنسین های فنی شرکت پارت ماشین پویا پیشرو در سایت مشتری در تمام شهرهای ایران ارایه می دهد.
 
شایان ذکر است در تعمیرگاه لیفتراک یال شرکت پارت ماشین، عیب یابی و تعمیر سیستم هیدرولیک دستگاه های یال از قبیل تعمیرات جک لیفتراک یال، تعمیرات فرمان لیفتراک یال، تعمیرات پمپ هیدرولیک یال، تعمیرات دکل و ساید شیفتر و انواع الحاقیه لیفتراک یال انجام می گیرد.
تعمیرات لیفتراک دوگانه سوز یال

تعمیرات لیفتراک دوگانه سوز یال

تعمیر لیفتراک دوگانه سوز یال در واحد تعمیرات لیفتراک و سرویس کاری لیفتراک دوگانه سوز یال توسط تیم فنی و مجرب پارت ماشین در حوزه تعمیر فرمان لیفتراک، تعمیر صندلی لیفتراک، تعمیر اکسل لیفتراک، تعمیر استارت لیفتراک دوگانه سوز یال و ... به نمایندگی لیفتراک یال در ایران فعالیت دارد.
تعمیرات لیفتراک دیزلی یال

تعمیرات لیفتراک دیزلی یال

تعمیرات لیفتراک دیزلی یال در تعمیرگاه لیفتراک پارت ماشین، با استفاده از دستگاه های عیب یابی وارد شده از کمپانی یال و مهندسان آموزش دیده، آمادگی سرویس لیفتراک و تعمیر و نگهداری لیفتراک های دیزلی یال، عیب یابی لیفتراک دیزلی یال، تعمیر جک لیفتراک دیزل یال، تعمیر فرمان لیفتراک دیزل یال و ... را برای شما مشتریان عزیز داریم.
تعمیرات لیفتراک برقی یال

تعمیرات لیفتراک برقی یال

تعمیرات لیفتراک برقی یال در تعمیرگاه پارت ماشین صورت می پذیرد که با در اختیار داشتن امکانات مجهز فنی و تخصصی و با تکیه بر پتانسیل بالای نیروهای فنی متخصص، در زمینه تعمیر و سرویس لیفتراک یال پیشرو می باشد و تا کنون رضایتمندی تعداد زیادی از مشتریان خود در زمینه عیب یابی و سرویس کاری لیفتراک برقی یال را کسب نموده است.

درباره ما

شرکت پارت ماشین نمایندگی رسمی فروش و خدمات پس از فروش لیفتراک، انواع لیفتراک تویوتا و لیفتراک هیوندای، لیفتراک هلی و لیفتراک کوماتسو و ارایه دهنده خدمات و تعمیرات لیفتراک و تامین کننده قطعات و لوازم یدکی لیفتراک دوو دوسان، لیفت تراک سهند، لیفتراک سپاهان و ارائه دهنده بهترین قیمت لیفتراک در انواع برند و تناژ های مختلف می باشد.

درباره پارت ماشین بیشتر بدانید...

تماس با ما

آدرس: تهران، کیلومتر 16 جاده مخصوص کرج، کیلومتر پنج جاده شهریار، شهرک صنعتی زاگرس، خیابان صنایع، صنایع پنجم، پلاک 17

تلفن: 02166067000 - 02147132

ایمیل: info@pmpco.ir

نمابر: 02166003695

 

ما را دنبال کنید!

تماس با واحد فروش