نمایندگی لیفتراک هلی | تعمیرات لیفتراک هلی | تعمیر لیفتراک هلی

کمپانی هلی در سال 1958 میلادی به عنوان یک شرکت دولتی جهت پیشرفت صنعت تولید لیفتراک در چین تاسیس شد. این کمپانی با تلاش فراوان و جدیت در تولید نهایتا توانست در سال 2007 در بین 10 تولید کننده برتر لیفتراک در دنیا قرار بگیرد. فرایند پیشرفت این شرکت به همین شکل ادامه یافت تا در سال 2010 میلادی در بین 8 تولید کننده لیفتراک در دنیا قرار گیرد. درحال حاضر تراکنش مالی سالیانه کمپانی هلی بیش از یک میلیارد دلار در سال می باشد.شرکت پارت ماشین به عنوان نماینده لیفتراک هلی با استفاده از تعمیرکاران لیفتراک مجرب و سرویس کاران لیفتراک دوره دیده توانایی تعمیر انواع لیفتراک هلی را دارا می باشد.

تعمیر و نگهداری لیفتراک
همچنین در این واحد خدمات مربوط به تعمیرات الکترونیکی لیفتراک هلی از قبیل تعمیرات کنترلر لیفتراک هلی، تعمیرات باطری لیفتراک برقی هلی، تعمیرات شارژر لیفتراک برقی هلی، تعویض کنترلر لیفتراک هلی و تعمیر و تعویض الکترو موتور لیفتراک برقی هلی صورت می پذیرد.

تعمیرات لیفتراک هلی
شرکت پارت ماشین به عنوان نماینده لیفتراک هلی با استفاده از سرویس کاران لیفتراک دوره دیده و تعمیرکاران لیفتراک مجرب، توانایی تعمیر انواع لیفتراک هلی را دارا می باشد.

+ واحد تعمیرات تخصصی لیفتراک هلی
در این بخش با استفاده از کارشناسان مجرب و فنی انواع خدمات مربوط به تعمیرات مکانیکی لیفتراک هلی از قبیل تعمیرات توربین لیفتراک هلی، تعمیرات موتور لیفتراک هلی، تعمیرات پمپ بنزین لیفتراک هلی، تعمیرات گیربکس لیفتراک هلی، تعمیرات ترمز لیفتراک هلی، تعمیرات رادیاتور لیفتراک هلی، تعمیرات کاربراتور لیفتراک هلی، تعمیرات استارت لیفتراک هلی و تعمیرات اکسل لیفتراک هلی و ... انجام می گردد.

+ واحد عیب یابی لیفتراک هلی
واحد عیب یابی لیفتراک هلی با در اختیار داشتن تجهیزات و نرم افزارهای عیب یابی لیفتراک هلی که تماما از طریق کمپانی هیوندای تهیه و وارد شده است، این امکان را دارد تا در کمترین زمان خدمات مرتبط با تعمیر و نگهداری لیفتراک هلی را به مشتریان اریه نماید.
+ واحد سرویس لیفتراک هلی
واحد سرویس سیار لیفتراک این شرکت خدمات سرویس دوره ایی لیفتراک و سرویس نگهداری لیفتراک هلی را توسط تکنسین های فنی شرکت پارت ماشین پویا پیشرو در سایت مشتری در تمام شهرهای ایران ارایه می دهد.
 
شایان ذکر است در تعمیرگاه لیفتراک هلی شرکت پارت ماشین، عیب یابی و تعمیر سیستم هیدرولیک دستگاه های هیوندای از قبیل تعمیرات جک لیفتراک هلی، تعمیرات فرمان لیفتراک هلی، تعمیرات پمپ هیدرولیک هلی، تعمیرات دکل و ساید شیفتر و انواع الحاقیه لیفتراک هلی انجام می گیرد.
 
تعمیرات لیفتراک دوگانه سوز هلی

تعمیرات لیفتراک دوگانه سوز هلی

تعمیر لیفتراک دوگانه سوز هلی در واحد تعمیرات لیفتراک و سرویس کاری لیفتراک دوگانه سوز هلی توسط تیم فنی و مجرب پارت ماشین در حوزه تعمیر فرمان لیفتراک، تعمیر صندلی لیفتراک، تعمیر اکسل لیفتراک، تعمیر استارت لیفتراک دوگانه سوز هلی و ... به نمایندگی لیفتراک هلی در ایران فعالیت دارد. 
تعمیر لیفتراک دیزل هلی

تعمیرات لیفتراک دیزلی هلی

تعمیرات لیفتراک دیزلی هلی در تعمیرگاه لیفتراک پارت ماشین، با استفاده از دستگاه های عیب یابی وارد شده از کمپانی هلی و مهندسان آموزش دیده، آمادگی سرویس لیفتراک و تعمیر و نگهداری لیفتراک های دیزلی هلی، عیب یابی لیفتراک دیزلی هلی، تعمیر جک لیفتراک دیزل هلی، تعمیر فرمان لیفتراک دیزل هلی و ... را برای شما مشتریان عزیز داریم.
تعمیر لیفتراک برقی هلی

تعمیرات لیفتراک برقی هلی

تعمیرات لیفتراک برقی هلی در تعمیرگاه پارت ماشین صورت می پذیرد که با در اختیار داشتن امکانات مجهز فنی و تخصصی و با تکیه بر پتانسیل بالای نیروهای فنی متخصص، در زمینه تعمیر و سرویس لیفتراک برقی پیشرو می باشد و تا کنون رضایتمندی تعداد زیادی از مشتریان خود در زمینه عیب یابی و سرویس کاری لیفتراک برقی را کسب نموده است.

درباره ما

شرکت پارت ماشین نمایندگی رسمی فروش و خدمات پس از فروش لیفتراک، انواع لیفتراک تویوتا و لیفتراک هیوندای، لیفتراک هلی و لیفتراک کوماتسو و ارایه دهنده خدمات و تعمیرات لیفتراک و تامین کننده قطعات و لوازم یدکی لیفتراک دوو دوسان، لیفت تراک سهند، لیفتراک سپاهان و ارائه دهنده بهترین قیمت لیفتراک در انواع برند و تناژ های مختلف می باشد.

درباره پارت ماشین بیشتر بدانید...

تماس با ما

آدرس: تهران، کیلومتر 16 جاده مخصوص کرج، کیلومتر پنج جاده شهریار، شهرک صنعتی زاگرس، خیابان صنایع، صنایع پنجم، پلاک 17

تلفن: 02166067000 - 02147132

ایمیل: info@pmpco.ir

نمابر: 02166003695

 

ما را دنبال کنید!

تماس با واحد فروش