تعمیرات لیفتراک دوسان | نمایندگی لیفتراک دوسان | تعمیر لیفتراک دوسان

تعمیرات لیفتراک دوسان
شرکت پارت ماشین به عنوان نماینده لیفتراک دوسان با استفاده از سرویس کاران لیفتراک دوره دیده و تعمیرکاران لیفتراک مجرب، توانایی تعمیر انواع لیفتراک دوسان را دارا می باشد.

تعمیر و نگهداری لیفتراک
همچنین در این واحد خدمات مربوط به تعمیرات الکترونیکی لیفتراک دوسان از قبیل تعمیرات کنترلر لیفتراک دوسان، تعمیرات باطری لیفتراک برقی دوسان، تعمیرات شارژر لیفتراک برقی دوسان، تعویض کنترلر لیفتراک دوسان و تعمیر و تعویض الکترو موتور لیفتراک برقی دوسان صورت می پذیرد.

+ واحد تعمیرات تخصصی لیفتراک دوسان
در این بخش با استفاده از کارشناسان مجرب و فنی انواع خدمات مربوط به تعمیرات مکانیکی لیفتراک دوسان از قبیل تعمیرات توربین لیفتراک دوسان، تعمیرات موتور لیفتراک دوسان، تعمیرات پمپ بنزین لیفتراک دوسان، تعمیرات گیربکس لیفتراک دوسان، تعمیرات ترمز لیفتراک دوسان، تعمیرات رادیاتور لیفتراک دوسان، تعمیرات کاربراتور لیفتراک دوسان، تعمیرات استارت لیفتراک دوسان و تعمیرات اکسل لیفتراک دوسان و ... انجام می گردد.

+ واحد عیب یابی لیفتراک دوسان
واحد عیب یابی لیفتراک دوسان با در اختیار داشتن تجهیزات و نرم افزارهای عیب یابی لیفتراک دوسان که تماما از طریق کمپانی دوسان تهیه و وارد شده است، این امکان را دارد تا در کمترین زمان خدمات مرتبط با تعمیر و نگهداری لیفتراک دوسان را به مشتریان اریه نماید.
+ واحد سرویس لیفتراک دوسان
واحد سرویس سیار لیفتراک این شرکت خدمات سرویس دوره ایی لیفتراک و سرویس نگهداری لیفتراک دوسان را توسط تکنسین های فنی شرکت پارت ماشین پویا پیشرو در سایت مشتری در تمام شهرهای ایران ارایه می دهد.
 
شایان ذکر است در تعمیرگاه لیفتراک دوسان شرکت پارت ماشین، عیب یابی و تعمیر سیستم هیدرولیک دستگاه های دوسان از قبیل تعمیرات جک لیفتراک دوسان، تعمیرات فرمان لیفتراک دوسان، تعمیرات پمپ هیدرولیک دوسان، تعمیرات دکل و ساید شیفتر و انواع الحاقیه لیفتراک دوسان انجام می گیرد.
تعمیرات لیفتراک دوگانه سوز دوسان

تعمیرات لیفتراک دوگانه سوز دوسان

تعمیر لیفتراک دوگانه سوز دوسان در واحد تعمیرات لیفتراک و سرویس کاری لیفتراک دوگانه سوز دوسان توسط تیم فنی و مجرب پارت ماشین در حوزه تعمیر فرمان لیفتراک، تعمیر صندلی لیفتراک، تعمیر اکسل لیفتراک، تعمیر استارت لیفتراک دوگانه سوز دوسان و ... به نمایندگی لیفتراک دوسان در ایران فعالیت دارد.
تعمیرات لیفتراک دیزلی دوسان

تعمیرات لیفتراک دیزلی دوسان

تعمیرات لیفتراک دیزلی دوسان در تعمیرگاه لیفتراک پارت ماشین، با استفاده از دستگاه های عیب یابی وارد شده از کمپانی دوسان و مهندسان آموزش دیده، آمادگی سرویس لیفتراک و تعمیر و نگهداری لیفتراک های دیزلی دوسان، عیب یابی لیفتراک دیزلی دوسان، تعمیر جک لیفتراک دیزل دوسان، تعمیر فرمان لیفتراک دیزل دوسان و ... را برای شما مشتریان عزیز داریم.
تعمیرات لیفتراک برقی دوسان

تعمیرات لیفتراک برقی دوسان

تعمیرات لیفتراک برقی دوسان در تعمیرگاه پارت ماشین صورت می پذیرد که با در اختیار داشتن امکانات مجهز فنی و تخصصی و با تکیه بر پتانسیل بالای نیروهای فنی متخصص، در زمینه تعمیر و سرویس لیفتراک برقی دوسان پیشرو می باشد و تا کنون رضایتمندی تعداد زیادی از مشتریان خود در زمینه عیب یابی و سرویس کاری لیفتراک برقی دوسان را کسب نموده است.

درباره ما

شرکت پارت ماشین نمایندگی رسمی فروش و خدمات پس از فروش لیفتراک، انواع لیفتراک تویوتا و لیفتراک هیوندای، لیفتراک هلی و لیفتراک کوماتسو و ارایه دهنده خدمات و تعمیرات لیفتراک و تامین کننده قطعات و لوازم یدکی لیفتراک دوو دوسان، لیفت تراک سهند، لیفتراک سپاهان و ارائه دهنده بهترین قیمت لیفتراک در انواع برند و تناژ های مختلف می باشد.

درباره پارت ماشین بیشتر بدانید...

تماس با ما

آدرس: تهران، کیلومتر 16 جاده مخصوص کرج، کیلومتر پنج جاده شهریار، شهرک صنعتی زاگرس، خیابان صنایع، صنایع پنجم، پلاک 17

تلفن: 02166067000 - 02147132

ایمیل: info@pmpco.ir

نمابر: 02166003695

 

ما را دنبال کنید!

تماس با واحد فروش