تعمیرات لیفتراک هیوندای | نمایندگی لیفتراک هیوندای | تعمیر لیفتراک هیوندای

تعمیرات لیفتراک هیوندای
تعمیرات لیفتراک هیوندای
شرکت پارت ماشین به عنوان نماینده لیفتراک هیوندای با استفاده از سرویس کاران لیفتراک دوره دیده و تعمیرکاران لیفتراک مجرب، توانایی تعمیر انواع لیفتراک هیوندای را دارا می باشد.

تعمیر و نگهداری لیفتراک
همچنین در این واحد خدمات مربوط به تعمیرات الکترونیکی لیفتراک هیوندای از قبیل تعمیرات کنترلر لیفتراک هیوندای، تعمیرات باطری لیفتراک برقی هیوندای، تعمیرات شارژر لیفتراک برقی هیوندای، تعویض کنترلر لیفتراک هیوندای و تعمیر و تعویض الکترو موتور لیفتراک برقی هیوندای صورت می پذیرد.

+ واحد تعمیرات تخصصی لیفتراک هیوندای
در این بخش با استفاده از کارشناسان مجرب و فنی انواع خدمات مربوط به تعمیرات مکانیکی لیفتراک هیوندای از قبیل تعمیرات توربین لیفتراک هیوندای، تعمیرات موتور لیفتراک هیوندای، تعمیرات پمپ بنزین لیفتراک هیوندای، تعمیرات گیربکس لیفتراک هیوندای، تعمیرات ترمز لیفتراک هیوندای، تعمیرات رادیاتور لیفتراک هیوندای، تعمیرات کاربراتور لیفتراک هیوندای، تعمیرات استارت لیفتراک هیوندای و تعمیرات اکسل لیفتراک هیوندای و ... انجام می گردد.

تعمیر لیفتراک هیوندای

+ واحد عیب یابی لیفتراک هیوندای
واحد عیب یابی لیفتراک هیوندای با در اختیار داشتن تجهیزات و نرم افزارهای عیب یابی لیفتراک هیوندای که تماما از طریق کمپانی هیوندای تهیه و وارد شده است، این امکان را دارد تا در کمترین زمان خدمات مرتبط با تعمیر و نگهداری لیفتراک هیوندای را به مشتریان اریه نماید.
+ واحد سرویس لیفتراک هیوندای
واحد سرویس سیار لیفتراک این شرکت خدمات سرویس دوره ایی لیفتراک و سرویس نگهداری لیفتراک هیوندای را توسط تکنسین های فنی شرکت پارت ماشین پویا پیشرو در سایت مشتری در تمام شهرهای ایران ارایه می دهد.

سرویس و نگهداری لیفتراک هیوندای
 
شایان ذکر است در تعمیرگاه لیفتراک هیوندای شرکت پارت ماشین، عیب یابی و تعمیر سیستم هیدرولیک دستگاه های هیوندای از قبیل تعمیرات جک لیفتراک هیوندای، تعمیرات فرمان لیفتراک هیوندای، تعمیرات پمپ هیدرولیک هیوندای، تعمیرات دکل و ساید شیفتر و انواع الحاقیه لیفتراک هیوندای انجام می گیرد.
 شما میتوانید برای مشاوره و خرید انواع تجهیزات انبارداری (فروش ریچتراک،فروش پالت تراک،جک پالت دستی،خرید استاکر برقی) باطری لیفتراک ،همچنین انواع خدمات مرتبط با تعمیرات تخصصی لیفتراک و تامین قطعات اصلی لیفتراک (شاخک لیفتراک،لاستیک لیفتراک،صندلی لیفتراک،…) با مجموعه پارت ماشین تماس حاصل فرمایید .
تعمیرات لیفتراک برقی هیوندای

تعمیرات لیفتراک برقی هیوندای

تعمیرات لیفتراک برقی هیوندای در تعمیرگاه پارت ماشین صورت می پذیرد که با در اختیار داشتن امکانات مجهز فنی و تخصصی و با تکیه بر پتانسیل بالای نیروهای فنی متخصص، در زمینه تعمیر و سرویس لیفتراک برقی پیشرو می باشد و تا کنون رضایتمندی تعداد زیادی از مشتریان خود در زمینه عیب یابی و سرویس کاری لیفتراک برقی را کسب نموده است.
تعمیرات لیفتراک دیزلی هیوندای

تعمیرات لیفتراک دیزلی هیوندای

تعمیرات لیفتراک دیزلی هیوندای در تعمیرگاه لیفتراک پارت ماشین، با استفاده از دستگاه های عیب یابی وارد شده از کمپانی هیوندای و مهندسان آموزش دیده، آمادگی سرویس لیفتراک و تعمیر و نگهداری لیفتراک های دیزلی هیوندای، عیب یابی لیفتراک دیزلی هیوندای، تعمیر جک لیفتراک دیزل هیوندای، تعمیر فرمان لیفتراک دیزل هیوندای و ... را برای شما مشتریان عزیز داریم.
تعمیرات لیفتراک دوگانه سوز هیوندای

تعمیرات لیفتراک دوگانه سوز هیوندای

تعمیر لیفتراک دوگانه سوز هیوندای در واحد تعمیرات لیفتراک و سرویس کاری لیفتراک دوگانه سوز هیوندای توسط تیم فنی و مجرب پارت ماشین در حوزه تعمیر فرمان لیفتراک، تعمیر صندلی لیفتراک، تعمیر اکسل لیفتراک، تعمیر استارت لیفتراک دوگانه سوز هیوندای و ... به نمایندگی لیفتراک کوماتسو در ایران فعالیت دارد. 

درباره ما

شرکت پارت ماشین نمایندگی رسمی فروش و خدمات پس از فروش لیفتراک، انواع لیفتراک تویوتا و لیفتراک هیوندای، لیفتراک هلی و لیفتراک کوماتسو و ارایه دهنده خدمات و تعمیرات لیفتراک و تامین کننده قطعات و لوازم یدکی لیفتراک دوو دوسان، لیفت تراک سهند، لیفتراک سپاهان و ارائه دهنده بهترین قیمت لیفتراک در انواع برند و تناژ های مختلف می باشد.

درباره پارت ماشین بیشتر بدانید...

تماس با ما

آدرس: تهران، کیلومتر 16 جاده مخصوص کرج، کیلومتر پنج جاده شهریار، شهرک صنعتی زاگرس، خیابان صنایع، صنایع پنجم، پلاک 17

تلفن: 02166067000 - 02147132

ایمیل: info@pmpco.ir

نمابر: 02166003695

 

ما را دنبال کنید!

تماس با واحد فروش