تعمیرات لیفتراک لینده | نمایندگی لیفتراک لینده | تعمیر لیفتراک لینده

تعمیرات لیفتراک لینده
نگهداری و تعمیر لیفتراک
همچنین در این واحد خدمات مربوط به تعمیرات تخصصی لیفتراک لینده از قبیل تعمیرات باطری لیفتراک برقی لینده، تعمیرات شارژر لیفتراک برقی لینده، تعمیرات کنترلر لیفتراک لینده، تعویض کنترلر لیفتراک لینده و تعمیر و تعویض الکترو موتور لیفتراک برقی لینده صورت می پذیرد.

تعمیرات لیفتراک لینده
شرکت پارت ماشین به عنوان نماینده لیفتراک لینده با استفاده از تعمیرکاران لیفتراک مجرب و سرویس کاران لیفتراک دوره دیده، توانایی تعمیر انواع لیفتراک لینده را دارا می باشد.

+ واحد عیب یابی لیفتراک لینده
واحد عیب یابی لیفتراک لینده با در اختیار داشتن نرم افزارهای عیب یابی لیفتراک لینده و تجهیزات پیشرفته عیب یابی لیفتراک لینده که تماما از طریق کمپانی لینده تهیه و وارد شده است، این امکان را دارد تا در کمترین زمان خدمات مرتبط با تعمیر و نگهداری لیفتراک لینده را به مشتریان اریه نماید.

+ واحد تعمیرات تخصصی لیفتراک لینده
در این بخش با استفاده از کارشناسان مجرب و فنی انواع خدمات مربوط به تعمیرات مکانیکی لیفتراک لینده از قبیل تعمیرات توربین لیفتراک لینده، تعمیرات موتور لیفتراک لینده، تعمیرات پمپ بنزین لیفتراک لینده، تعمیرات گیربکس لیفتراک لینده، تعمیرات ترمز لیفتراک لینده، تعمیرات رادیاتور لیفتراک لینده، تعمیرات کاربراتور لیفتراک لینده، تعمیرات استارت لیفتراک لینده و تعمیرات اکسل لیفتراک لینده و ... انجام می گردد.
+ واحد سرویس لیفتراک لینده
واحد سرویس سیار لیفتراک این شرکت خدمات سرویس دوره ایی لیفتراک و سرویس نگهداری لیفتراک لینده را توسط تکنسین های فنی شرکت پارت ماشین پویا پیشرو در سایت مشتری در تمام شهرهای ایران ارایه می دهد.

سرویس دوره ای لیفتراک
 
شایان ذکر است در تعمیرگاه لیفتراک لینده شرکت پارت ماشین، عیب یابی و تعمیر سیستم هیدرولیک دستگاه های لینده از قبیل تعمیرات جک لیفتراک لینده، تعمیرات فرمان لیفتراک لینده، تعمیرات پمپ هیدرولیک لینده، تعمیرات دکل و ساید شیفتر و انواع الحاقیه لیفتراک لینده انجام می گیرد.
تعمیرات لیفتراک دوگانه سوز لینده

تعمیرات لیفتراک دوگانه سوز لینده

تعمیر لیفتراک دوگانه سوز لینده در واحد تعمیرات لیفتراک و سرویس کاری لیفتراک دوگانه سوز لینده توسط تیم فنی و مجرب پارت ماشین در حوزه تعمیر فرمان لیفتراک، تعمیر صندلی لیفتراک، تعمیر اکسل لیفتراک، تعمیر استارت لیفتراک دوگانه سوز لینده و ... به نمایندگی لیفتراک لینده در ایران فعالیت دارد.
تعمیرات لیفتراک دیزلی لینده

تعمیرات لیفتراک دیزلی لینده

تعمیرات لیفتراک دیزلی لینده در تعمیرگاه لیفتراک پارت ماشین، با استفاده از دستگاه های عیب یابی وارد شده از کمپانی لینده و مهندسان آموزش دیده، آمادگی سرویس لیفتراک و تعمیر و نگهداری لیفتراک های دیزلی لینده، عیب یابی لیفتراک دیزلی لینده، تعمیر جک لیفتراک دیزل لینده، تعمیر فرمان لیفتراک دیزل لینده و ... را برای شما مشتریان عزیز داریم.
تعمیرات لیفتراک برقی لینده

تعمیرات لیفتراک برقی لینده

تعمیرات لیفتراک برقی لینده در تعمیرگاه پارت ماشین صورت می پذیرد که با در اختیار داشتن امکانات مجهز فنی و تخصصی و با تکیه بر پتانسیل بالای نیروهای فنی متخصص، در زمینه تعمیر و سرویس لیفتراک برقی لینده پیشرو می باشد و تا کنون رضایتمندی تعداد زیادی از مشتریان خود در زمینه عیب یابی و سرویس کاری لیفتراک برقی لینده را کسب نموده است.

درباره ما

شرکت پارت ماشین نمایندگی رسمی فروش و خدمات پس از فروش لیفتراک، انواع لیفتراک تویوتا و لیفتراک هیوندای، لیفتراک هلی و لیفتراک کوماتسو و ارایه دهنده خدمات و تعمیرات لیفتراک و تامین کننده قطعات و لوازم یدکی لیفتراک دوو دوسان، لیفت تراک سهند، لیفتراک سپاهان و ارائه دهنده بهترین قیمت لیفتراک در انواع برند و تناژ های مختلف می باشد.

درباره پارت ماشین بیشتر بدانید...

تماس با ما

آدرس: تهران، کیلومتر 16 جاده مخصوص کرج، کیلومتر پنج جاده شهریار، شهرک صنعتی زاگرس، خیابان صنایع، صنایع پنجم، پلاک 17

تلفن: 02166067000 - 02147132

ایمیل: info@pmpco.ir

نمابر: 02166003695

 

ما را دنبال کنید!

تماس با واحد فروش