الحاقیه ماشین آلات

+ تجهیزات لودر

Breaker Tine 

این وسیله با طراحی متفاوت خود بوسیله لنگرگاهی که دارد امکان جابجایی بلوکهای خیلی بزرگ و به منظور برش آنها با سیم برش را فراهم می سازد.این محصول از فولادهای ویژه و آلیاژی خاص ساخته شده است.

Fork

این وسیله با ترکیب با دستگاه کوییک کوپلر به آسانی به اپراتور امکان بارگیری و جابجایی بلوک های سنگ در معادن را می دهد.این وسیله از فولادهای ویژه و آلیاژی خاص ساخته شده است.

Rake
 
این بازوی فولادی با طول بیش از 8 متر جهت انداختن بلوک های سنگ به صورت مکانیکی به کار می رود.همچنین برای جابجایی دستگاه ها و لوازم سنگین در پروژه(همانند جرثقیل)استفاده می شود و توسط کوییک کوپلر به لودر متصل می گردد.این وسیله از فولاد های ویژه و آلیاژی خاص ساخته شده است.

 

 

Loader Quick Coupler
اپراتور می تواند با استفاده از این دستگاه هیدرولیک تمامی تجهیزات مورد نظر مانند: Bucket-Fork -Rake-Ombad را از داخل کابین به سرعت نصب و تعویض نماید. این دستگاه از فولادهای ویژه و آلیاژی خاص ساخته شده است.

Ombad
 
این دستگاه از طریق کوییک کوپلر به لودر متصل شده و برای انداختن بلوک های خیلی بزرگ سنگ به صورت هیدرولیکی در معادن بکار می رود.این وسیله از فولادهای ویژه و آلیاژی خاص ساخته شده است.

Rock Bucket
استفاده جهت بارگیری لاشه سنگها با میزان سایش زیاد.این محصول از فولادهای ویژه و آلیاژی خاص ساخته شده است.

 

 

Log Grapple
این دستگاه هیدرولیکی به لودر متصل شده و جهت بارگیری تنه درختان، لوله و اجسام شبیه آنها استفاده می گردد.

 

Heavy Duty Bucket
استفاده جهت بارگیری در شرایط بسیار سخت و میزان سایش زیاد،به ویژه در معادن سنگ تزیینی.این محصول از فولادهای ویژه و آلیاژی خاص ساخته شده است.

درباره ما

شرکت پارت ماشین نمایندگی رسمی فروش و خدمات پس از فروش لیفتراک، انواع لیفتراک تویوتا و لیفتراک هیوندای، لیفتراک هلی و لیفتراک کوماتسو و ارایه دهنده خدمات و تعمیرات لیفتراک و تامین کننده قطعات و لوازم یدکی لیفتراک دوو دوسان، لیفت تراک سهند، لیفتراک سپاهان و ارائه دهنده بهترین قیمت لیفتراک در انواع برند و تناژ های مختلف می باشد.

درباره پارت ماشین بیشتر بدانید...

تماس با ما

آدرس: تهران، کیلومتر 16 جاده مخصوص کرج، کیلومتر پنج جاده شهریار، شهرک صنعتی زاگرس، خیابان صنایع، صنایع پنجم، پلاک 17

تلفن: 02166067000 - 02147132

ایمیل: info@pmpco.ir

نمابر: 02166003695

 

ما را دنبال کنید!

تماس با واحد فروش