نمایندگی لیفتراک تویوتا | تعمیرات لیفتراک تویوتا | تعمیر لیفتراک تویوتا

نگهداری و تعمیر لیفتراک
همچنین در این واحد خدمات مربوط به تعمیرات تخصصی لیفتراک تویوتا از قبیل تعمیرات باطری لیفتراک برقی تویوتا، تعمیرات شارژر لیفتراک برقی تویوتا، تعمیرات کنترلر لیفتراک تویوتا، تعویض کنترلر لیفتراک تویوتا و تعمیر و تعویض الکترو موتور لیفتراک برقی تویوتا صورت می پذیرد.


تعمیرات لیفتراک تویوتا
شرکت پارت ماشین به عنوان نماینده لیفتراک تویوتا با استفاده از تعمیرکاران لیفتراک مجرب و سرویس کاران لیفتراک دوره دیده، توانایی تعمیر انواع لیفتراک تویوتا را دارا می باشد.

+ واحد عیب یابی لیفتراک تویوتا
واحد عیب یابی لیفتراک تویوتا با در اختیار داشتن نرم افزارهای عیب یابی لیفتراک تویوتا و تجهیزات پیشرفته عیب یابی لیفتراک تویوتا که تماما از طریق کمپانی تویوتا تهیه و وارد شده است، این امکان را دارد تا در کمترین زمان خدمات مرتبط با تعمیر و نگهداری لیفتراک تویوتا را به مشتریان اریه نماید.

+ واحد تعمیرات تخصصی لیفتراک تویوتا
در این بخش با استفاده از کارشناسان مجرب و فنی انواع خدمات مربوط به تعمیرات مکانیکی لیفتراک تویوتا از قبیل تعمیرات توربین لیفتراک تویوتا، تعمیرات موتور لیفتراک تویوتا، تعمیرات پمپ بنزین لیفتراک تویوتا، تعمیرات گیربکس لیفتراک تویوتا، تعمیرات ترمز لیفتراک تویوتا، تعمیرات رادیاتور لیفتراک تویوتا، تعمیرات کاربراتور لیفتراک تویوتا، تعمیرات استارت لیفتراک تویوتا و تعمیرات اکسل لیفتراک تویوتا و ... انجام می گردد.
+ واحد سرویس لیفتراک تویوتا
واحد سرویس سیار لیفتراک این شرکت خدمات سرویس دوره ایی لیفتراک و سرویس نگهداری لیفتراک تویوتا را توسط تکنسین های فنی شرکت پارت ماشین پویا پیشرو در سایت مشتری در تمام شهرهای ایران ارایه می دهد.

سرویس کاری لیفتراک تویوتا
 
شایان ذکر است در تعمیرگاه لیفتراک تویوتا شرکت پارت ماشین، عیب یابی و تعمیر سیستم هیدرولیک دستگاه های تویوتا از قبیل تعمیرات جک لیفتراک تویوتا، تعمیرات فرمان لیفتراک تویوتا، تعمیرات پمپ هیدرولیک تویوتا، تعمیرات دکل و ساید شیفتر و انواع الحاقیه لیفتراک تویوتا انجام می گیرد.
 
تعمیر لیفتراک دوگانه سوز تویوتا

تعمیرات لیفتراک دوگانه سوز تویوتا

تعمیر لیفتراک دوگانه سوز تویوتا در واحد تعمیرات لیفتراک و سرویس کاری لیفتراک دوگانه سوز تویوتا توسط تیم فنی و مجرب پارت ماشین در حوزه تعمیر فرمان لیفتراک، تعمیر صندلی لیفتراک، تعمیر اکسل لیفتراک، تعمیر استارت لیفتراک دوگانه سوز تویوتا و ... به نمایندگی لیفتراک تویوتا در ایران فعالیت دارد.
تعمیرات لیفتراک دیزلی تویوتا

تعمیرات لیفتراک دیزلی تویوتا

تعمیرات لیفتراک دیزلی تویوتا در تعمیرگاه لیفتراک پارت ماشین، با استفاده از دستگاه های عیب یابی وارد شده از کمپانی تویوتا و مهندسان آموزش دیده، آمادگی سرویس لیفتراک و تعمیر و نگهداری لیفتراک های دیزلی تویوتا، عیب یابی لیفتراک دیزلی تویوتا، تعمیر جک لیفتراک دیزل تویوتا، تعمیر فرمان لیفتراک دیزل تویوتا و ... را برای شما مشتریان عزیز داریم.
تعمیر لیفتراک برقی تویوتا

تعمیرات لیفتراک برقی تویوتا

تعمیرات لیفتراک برقی تویوتا در تعمیرگاه پارت ماشین صورت می پذیرد که با در اختیار داشتن امکانات مجهز فنی و تخصصی و با تکیه بر پتانسیل بالای نیروهای فنی متخصص، در زمینه تعمیر و سرویس لیفتراک برقی تویوتا پیشرو می باشد و تا کنون رضایتمندی تعداد زیادی از مشتریان خود در زمینه عیب یابی و سرویس کاری لیفتراک برقی تویوتا را کسب نموده است.

درباره ما

شرکت پارت ماشین نمایندگی رسمی فروش و خدمات پس از فروش لیفتراک، انواع لیفتراک تویوتا و لیفتراک هیوندای، لیفتراک هلی و لیفتراک کوماتسو و ارایه دهنده خدمات و تعمیرات لیفتراک و تامین کننده قطعات و لوازم یدکی لیفتراک دوو دوسان، لیفت تراک سهند، لیفتراک سپاهان و ارائه دهنده بهترین قیمت لیفتراک در انواع برند و تناژ های مختلف می باشد.

درباره پارت ماشین بیشتر بدانید...

تماس با ما

آدرس: تهران، کیلومتر 16 جاده مخصوص کرج، کیلومتر پنج جاده شهریار، شهرک صنعتی زاگرس، خیابان صنایع، صنایع پنجم، پلاک 17

تلفن: 02166067000 - 02166067004

ایمیل: info@pmpco.ir

نمابر: 02166003695

 

ما را دنبال کنید!

تماس با واحد فروش