دامپ تراک، خرید دامپ تراک، فروش دامپ تراک، قیمت دامپ تراک، نمایندگی دامپ تراک، کامیون معدنی

دامپ تراک - پارت ماشین

با عنایت به روند تولید معادن کشور طی اجرای برنامه پنجم توسعه کشور، تولید مواد معدنی به حدود دو برابر خواهد رسید که لزوم تجهیز سایز ذخایر شناسایی شده جز اولین گام بشمار می رود لذا دراین مقطع تامین نیاز ماشین آلاتی و تاسیساتی جدید با کیفیت و قیمت مناسب از اولویت های اساسی بشمار می رود .

در این راستا شرکت پارت ماشین به حول و قوه الهی و بهره مندی از تجارب قبلی خود ، اقدام به تکمیل سبد محصولات نموده و از این طریق موفق به همکاری به شرکت NHL چین و اخذ نمایندگی رسمی فروش و خدمات پس از فروش در رابطه با واردات و فروش انواع دامپ تراک با ظرفیت های مختلف ۳۵ الی ۱۰۰ تن شده است.

دامپ تراک - انواع دامپ تراک - نمایندگی دامپ تراک - دامپ تراک معدنی - خرید دامپ تراک - فروش دامپ تراک

شما میتوانید برای مشاوره و خرید انواع تجهیزات انبارداری (فروش ریچتراک برقی ،قیمت پالت تراک،جک پالت دستی،خرید  استاکر برقی ) ، انواع باطری های لیفتراک ،همچنین انواع خدمات مرتبط با تعمیرات تخصصی لیفتراک و تامین قطعات اصلی لیفتراک با مجموعه پارت ماشین تماس حاصل فرمایید .

درباره ما

شرکت پارت ماشین نمایندگی رسمی فروش و خدمات پس از فروش لیفتراک، انواع لیفتراک تویوتا و لیفتراک هیوندای، لیفتراک هلی و لیفتراک کوماتسو و ارایه دهنده خدمات و تعمیرات لیفتراک و تامین کننده قطعات و لوازم یدکی لیفتراک دوو دوسان، لیفت تراک سهند، لیفتراک سپاهان و ارائه دهنده بهترین قیمت لیفتراک در انواع برند و تناژ های مختلف می باشد.

درباره پارت ماشین بیشتر بدانید...

تماس با ما

آدرس: تهران، کیلومتر 16 جاده مخصوص کرج، کیلومتر پنج جاده شهریار، شهرک صنعتی زاگرس، خیابان صنایع، صنایع پنجم، پلاک 17

تلفن: 02166067000 - 02147132

ایمیل: info@pmpco.ir

نمابر: 02166003695

 

ما را دنبال کنید!

تماس با واحد فروش