جک پالت (قسمت های اصلی)

در تصویر قسمت های اصلی و استاندارد تشکیل دهنده یک جک پالت نشان داده شده است:

جک پالت (قسمت های اصلی)

جک پالت بعنوان های پالت تراک و پمپ تراک نیز شناخته شده اند که وسیله ای است که برای بالابردن و جابجایی پالت ها به کار می روند.

چرخ های جلویی درون انتهای شاخک قرار گرفته است و با جک هیدرولیک بالا برده می شوند، شاخک ها از طرف عمودی از چرخ های جلویی جدا شده اند. پالت فقط به اندازه ای از کف بلند شده است تا عمل انتقال انجام شود. نیروی حمل و بارگیری و تخلیه جک پالت دستی از طریق فرد انجام می شود. جک پالت های که با انرژی باطری کار می کنند به عنوان جک پالت برقی شناخته شده اند. بعضی جک پالت ها می توانند یک پالت و بعضی دو پالت را پر می کنند که برای بالابردن و حرکت پالت ها به کار می روند. این جک پالت ها شامل یک پلت فرم هستند که کاربر برای حمل و نقل پالت ها به اطراف انبار یا بارگیری یا تخلیه بار روی آن می ایستد. صنایع آمریکای شمالی ظاهرا جک پالت ها را براساس ابعاد طبقه بندی کرده است.

جک پالت های برقی خود به دو دسته جک پالت های برقی و نیمه برقی تقسیم می شوند که در نوع تمام برقی کاربر حتی روی وسیله می ایستند و به اطراف در محل حرکت می کند.

شما میتوانید برای مشاوره و خرید انواع تجهیزات انبارداری (قیمت ریچتراک برقی ،خرید پالت تراک،جک پالت دستی،فروش استاکر برقی ) ، باطری های لیفتراک ،همچنین انواع خدمات مرتبط با تعمیرات تخصصی لیفتراک و تامین قطعات اصلی لیفتراک با مجموعه پارت ماشین تماس حاصل فرمایید .

 

درباره ما

شرکت پارت ماشین نمایندگی رسمی فروش و خدمات پس از فروش لیفتراک، انواع لیفتراک تویوتا و لیفتراک هیوندای، لیفتراک هلی و لیفتراک کوماتسو و ارایه دهنده خدمات و تعمیرات لیفتراک و تامین کننده قطعات و لوازم یدکی لیفتراک دوو دوسان، لیفت تراک سهند، لیفتراک سپاهان و ارائه دهنده بهترین قیمت لیفتراک در انواع برند و تناژ های مختلف می باشد.

درباره پارت ماشین بیشتر بدانید...

تماس با ما

آدرس: تهران، کیلومتر 16 جاده مخصوص کرج، کیلومتر پنج جاده شهریار، شهرک صنعتی زاگرس، خیابان صنایع، صنایع پنجم، پلاک 17

تلفن: 02166067000 - 02166067004

ایمیل: info@pmpco.ir

نمابر: 02166003695

 

ما را دنبال کنید!

تماس با واحد فروش