چه زمانی لیفتراک دیزلی ایده خوبی است؟

لیفتراک دیزلی در زمره محبوب ترین نوع لیفتراک است که در بازار وجود دارد. آن ها در مقایسه با لیفتراک های برقی برای کارهای بزرگتر مناسب تر هستند.

می توانند بارهای سنگین تری را بلند کرده و تا ارتفاعات بلندتری بالا ببرند و این بدین معنی است که در صنایع سنگین نسبت به هم خانواده اش یعنی لیفتراک برقی بیشتر استفاده می شوند.

بنابراین اگر کسی هستید که در کاری نیاز است تا عمل انتقال و جابجایی اجسام سنگین را انجام دهید و علاقه ای هم به سمت لیفتراک گازی ندارید، دیزلی واقعا می تواند پاسخ دهنده آن چیزی باشد که در پی آن هستید. باید هزینه ای که صرف انرژی می کنید نیز در نظربگیرید به خصوص اگر می خواهید ناوگان کوچکی از چند لیفتراک را داشته باشید. اگر به هر حال می خواهید وزن های بسیار بزرگ را جابجا کنید پس لیفتراک های گازی را می توانند بهترین پاسخ برای شما باشند. دیزل برای دامنه ای از مشاغل جایی که میزان صدا اهمیتی ندارد مناسب است. لیفتراک های دیزلی می توانند بسیار پر سر وصدا باشند و آن را برای مشاغلی که در جاهای پر رفت و آمد هستند و ممکن است به سادگی افراد آسیب ببینند استفاده نکنید.

معمولا در مناطقی سربسته و بدون تهویه مناسب هستند از لیفتراک دیزلی استفاده نکنید. لیفتراک دیزلی برای مکان های باز و دارای تهویه مناسب و انتقال و جابجایی بارهای سنگین انتخابی عالی است.

درباره ما

شرکت پارت ماشین نمایندگی رسمی فروش و خدمات پس از فروش لیفتراک، انواع لیفتراک تویوتا و لیفتراک هیوندای، لیفتراک هلی و لیفتراک کوماتسو و ارایه دهنده خدمات و تعمیرات لیفتراک و تامین کننده قطعات و لوازم یدکی لیفتراک دوو دوسان، لیفت تراک سهند، لیفتراک سپاهان و ارائه دهنده بهترین قیمت لیفتراک در انواع برند و تناژ های مختلف می باشد.

درباره پارت ماشین بیشتر بدانید...

تماس با ما

آدرس: تهران، کیلومتر 16 جاده مخصوص کرج، کیلومتر پنج جاده شهریار، شهرک صنعتی زاگرس، خیابان صنایع، صنایع پنجم، پلاک 17

تلفن: 02166067000 - 02166067004

ایمیل: [email protected]

نمابر: 02166003695

 

ما را دنبال کنید!