آشنایی با شرکت سازنده ی لیفتراک و قطعات لیفتراک کوماتسو

شرکت کوماتسو به عنوان یکی از بزرگ ترین و معروف ترین تولید کنندگان انواع لیفتراک در جهان، با تکیه بر دانش و فناوری های پیشرفته خود  توانسته است نیازهای بخش حمل و نقل کالا را در اکثر نقاط جهان مقدور سازد.

برنامه ریزی در جهت افزایش کیفیت خدمات انواع لیفتراک و قطعات لیفتراک کوماتسو، تعمیرات دوره ای قطعات لیفتراک، آموزش، روش های صحیح استفاده و نگهداری از لیفتراک و قطعات لیفتراک و هم چنین ارائه محصولات خود با مناسب ترین قیمت، مهم ترین اهداف اجرایی نمایندگی لیفتراک و قطعات لیفتراک کوماتسو می باشند.

نمایندگی لیفتراک و قطعات لیفتراک کوماتسو چه خدماتی را در مورد بازرسی لیفتراک ها و قطعات لیفتراک به اپراتورها آموزش می دهد؟

یکی از خدماتی که نمایندگی های معتبر فروش لیفتراک و قطعات لیفتراک کوماتسو موظف هستند به خریداران این دستگاه ها ارائه دهند، آموزش نحوه کار کردن با لیفتراک و قطعات لیفتراک، تعمیرات و بازرسی های دوره ای قطعات لیفتراک می باشد. یک اپراتور ماهر و باتجربه باید قبل از شروع به کار، تمام قسمت های لیفتراک و قطعات لیفتراک را بازرسی کند تا از بروز خطرات احتمالی جلوگیری نماید.

درباره ما

شرکت پارت ماشین نمایندگی رسمی فروش و خدمات پس از فروش لیفتراک، انواع لیفتراک تویوتا و لیفتراک هیوندای، لیفتراک هلی و لیفتراک کوماتسو و ارایه دهنده خدمات و تعمیرات لیفتراک و تامین کننده قطعات و لوازم یدکی لیفتراک دوو دوسان، لیفت تراک سهند، لیفتراک سپاهان و ارائه دهنده بهترین قیمت لیفتراک در انواع برند و تناژ های مختلف می باشد.

درباره پارت ماشین بیشتر بدانید...

تماس با ما

آدرس: تهران، کیلومتر 16 جاده مخصوص کرج، کیلومتر پنج جاده شهریار، شهرک صنعتی زاگرس، خیابان صنایع، صنایع پنجم، پلاک 17

تلفن: 02166067000 - 02166067004

ایمیل: [email protected]

نمابر: 02166003695

 

ما را دنبال کنید!