تجهیزات و ادوات لیفتراک

 

در همین راستا فروش انواع باطری لیفتراک و شارژر باتری لیفتراک برقی در اندازه ها و آمپر ساعت های محتلف و همچنین فروش انواع جک پالت، استاکر، ریچتراک و پالت تراک های ایتالیایی را انجام می دهد.

از انجا که سلامت قطعات مورد استفاده در تجهیزات لیفتراک و اهمیت آن در ایمنی جانی و مالی واضح است انتخاب تجهیزات لیفتراک مناسب از اهمیت بالایی برخوردار است.

همانطور که لیفتراک ها بارهای سنگین و انبوه را جابجا می کنند و تمامی قطعات و تجهیزات آن همه روزه تحت فشار می باشد، در صورت نقص قطعات در هنگام کار با لیفتراک ها می تواند خسارات جانی و مالی را در پی داشته باشد و استفاده از تجهیزات لیفتراک بی کیفیت می تواند خطر ساز باشد، متاسفانه امروزه با ورود قطعات بی کیفیت چینی و استفاده از آنها توسط برخی از سرویس کاران غیر حرفه ایی و بی تجربه حوادثی را به دنبال داشته است.

شرکت پارت ماشین پویا پیشرو با علم به اهمیت سلامت و کیفیت تجهیزات لیفتراک، انواع تجهیزات و ادوات لیفتراک را به مشتریان عرضه می نماید.

درباره ما

شرکت پارت ماشین نمایندگی رسمی فروش و خدمات پس از فروش لیفتراک، انواع لیفتراک تویوتا و لیفتراک هیوندای، لیفتراک هلی و لیفتراک کوماتسو و ارایه دهنده خدمات و تعمیرات لیفتراک و تامین کننده قطعات و لوازم یدکی لیفتراک دوو دوسان، لیفت تراک سهند، لیفتراک سپاهان و ارائه دهنده بهترین قیمت لیفتراک در انواع برند و تناژ های مختلف می باشد.

درباره پارت ماشین بیشتر بدانید...

تماس با ما

آدرس: تهران، کیلومتر 16 جاده مخصوص کرج، کیلومتر پنج جاده شهریار، شهرک صنعتی زاگرس، خیابان صنایع، صنایع پنجم، پلاک 17

تلفن: 02166067000 - 02166067004

ایمیل: info@pmpco.ir

نمابر: 02166003695

 

ما را دنبال کنید!