از فعالیت های که در واحد خدمات و سرویس و نگهداری پارت ماشین برای مشتریان در نظر گرفته شده است، ارائه خدمات و عیب یابی این دستگاه می باشد.

نقاط ضعف لیفتراک های برقی

هزینه های بیشتری را باید بخاطر شارژر و باطری متحمل شوید. همچنین زمانی که باتری در حال شارژ شدن است نمی توانید از آن ها....

لیفتراک های برقی دارای موتور الکتریکی و باطری هایی برای تامین انرژی می باشد و از انرژی تولیدی باطری ها به عنوان نیروی محرکه موتور لیفتراک ها ....

بخش های مهمی در لیفتراک طراحی شده اند تا ایمنی تجهیزات را حفظ کرده و به جلوگیری از خرابی هایی که می تواند منجر به حوادث خطرناک شود کمک کنند.

 

از اشتباهات رایج کسانی که لیفتراک دارند این است که سالها به صورت متوالی از دستگاه استفاده می کنند بدون اینکه به عمر مفید آن توجه داشته باشند .

مقررات ایمنی لیفتراک

لیفتراک باید بطور منظم توسط پرسنل سرویس مجاز کنترل شود دوره زمانی مناسب برای کنترل لیفتراک ...

از فعالیت های که در مرکز سرویس و نگهداری پارت ماشین برای مشتریان در نظر گرفته شده است، ارائه خدمات و عیب یابی این دستگاه می باشد.

لیفتراک برقی هایستر مدل J30-40XNT

طراحی فشرده و میزان شعاع حرکتی کوتاه این دستگاه باعث شده است تا این لیفتراک سه چرخ در محیط های باریک و کوچک براحتی مانور دهد.

شارژرها، باطری لیفتراک را بدون اینکه طول عمر آن ها کم شود با سرعت هرچه بیشتر شارژ می کنند. قبل از اینکه نسل جدید ...

لیفتراک برقی یونگهاینریش مدل EFG 213-220

این سری جدید لیفتراکهای برقی شرایط بهره وری دستگاه را با امکان استفاده در دو شیفت کاری تنها با یک بار شارژ دستگاه افزایش می دهد.

زیر مجموعه ها

درباره ما

شرکت پارت ماشین نمایندگی رسمی فروش و خدمات پس از فروش لیفتراک، انواع لیفتراک تویوتا و لیفتراک هیوندای، لیفتراک هلی و لیفتراک کوماتسو و ارایه دهنده خدمات و تعمیرات لیفتراک و تامین کننده قطعات و لوازم یدکی لیفتراک دوو دوسان، لیفت تراک سهند، لیفتراک سپاهان و ارائه دهنده بهترین قیمت لیفتراک در انواع برند و تناژ های مختلف می باشد.

درباره پارت ماشین بیشتر بدانید...

تماس با ما

آدرس: تهران، کیلومتر 16 جاده مخصوص کرج، کیلومتر پنج جاده شهریار، شهرک صنعتی زاگرس، خیابان صنایع، صنایع پنجم، پلاک 17

تلفن: 02166067000 - 02166067004

ایمیل: [email protected]

نمابر: 02166003695

 

ما را دنبال کنید!