اخبار صنعت

۵۰ درصد لوازم خانگی کشور در قزوین تولید می شود

به گزارش ایرنا منوچهر حبیبی روز پنجشنبه در جلسه بررسی مشکلات واحدهای تولیدی لوازم خانگی استان که در استانداری برگزار شد افزود: حجم زیادی از مواد اولیه واحد های تولیدی لوازم خانگی استان از گمرک های سراسر کشور ترخیص شده است که به دنبال آن به زودی افزایش تولید لوازم خانگی و رفع کمبود این محصولات را در بازار شاهد خواهیم بود.
حبیبی افزود:دولت همواره در پی تعادل بخشی به قیمت ها برای حمایت از تولید کننده و مصرف کننده است و به هیچ عنوان به ضرر واحدهای تولیدی راضی نیست.
این مسئول اقتصادی استان گفت:از تمام واحد های تولیدی لوازم خانگی مشغول در استان قزوین انتظار می رود با نگاه ویژه به شرایط فعلی از هرگونه بروز مشکل و تلاطم در بازار لوازم خانگی جلوگیری کنند.
معاون استاندار با بیان اینکه تلاطم های اقتصادی فعلی به ضرر همه است افزود: باید با همکاری مردم، دستگاه های اجرایی و واحدهای تولیدی برای عبور از این برهه حساس وارد عمل شویم.
وی افزود:متاسفانه برخی از دستگاه های متولی از حساسیت شرایط اقتصادی فعلی بی اطلاع بوده و به هیچ عنوان در رسیدگی به امور تولید، سرعت عمل کافی را ندارند.
حبیبی گفت: این درحالی است که مدیریت ارشد استان برای حل مشکلات واحدهای صنعتی استان جدیت بسیار زیادی دارد و با هرگونه مشکل تراشی و کم کاری ادارات دولتی و غیر دولتی نسبت به واحدهای تولیدی به شدت برخورد می کند.
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری قزوین با اشاره به مشکلات واحدهای تولیدی در ترخیص مواد اولیه از گمرک گفت: خوشبختانه در استان در این زمینه هیچ گونه مشکلی وجود ندارد و برای ترخیص کالا از سایر گمرک های کشور نیز در صورت نیاز همکاری و تلاش لازم صورت خواهد گرفت.
۶۱۰۱* ۶۱۰۴

انتهای پیام /*


اقتصاد


مشكلات واحد هاي توليدي لوازم خانگي


معاون هماهنگي امور اقتصادي استاندار


استان قزوين

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *