تجهیزات جانبی ماشین آلات

+ تجهیزات لودر

Breaker Tine 

این وسیله با طراحی متفاوت خود بوسیله لنگرگاهی که دارد امکان جابجایی بلوکهای خیلی بزرگ و به منظور برش آنها با سیم برش را فراهم می سازد.این محصول از فولادهای ویژه و آلیاژی خاص ساخته شده است.

Fork

این وسیله با ترکیب با دستگاه کوییک کوپلر به آسانی به اپراتور امکان بارگیری و جابجایی بلوک های سنگ در معادن را می دهد.این وسیله از فولادهای ویژه و آلیاژی خاص ساخته شده است. 

 

Rake
 
این بازوی فولادی با طول بیش از 8 متر جهت انداختن بلوک های سنگ به صورت مکانیکی به کار می رود.همچنین برای جابجایی دستگاه ها و لوازم سنگین در پروژه(همانند جرثقیل)استفاده می شود و توسط کوییک کوپلر به لودر متصل می گردد.این وسیله از فولاد های ویژه و آلیاژی خاص ساخته شده است.

 

 

Loader Quick Coupler
اپراتور می تواند با استفاده از این دستگاه هیدرولیک تمامی تجهیزات مورد نظر مانند: Bucket-Fork -Rake-Ombad را از داخل کابین به سرعت نصب و تعویض نماید. این دستگاه از فولادهای ویژه و آلیاژی خاص ساخته شده است.

Ombad
 
این دستگاه از طریق کوییک کوپلر به لودر متصل شده و برای انداختن بلوک های خیلی بزرگ سنگ به صورت هیدرولیکی در معادن بکار می رود.این وسیله از فولادهای ویژه و آلیاژی خاص ساخته شده است.

Rock Bucket
استفاده جهت بارگیری لاشه سنگها با میزان سایش زیاد.این محصول از فولادهای ویژه و آلیاژی خاص ساخته شده است.

 

 

Log Grapple
این دستگاه هیدرولیکی به لودر متصل شده و جهت بارگیری تنه درختان، لوله و اجسام شبیه آنها استفاده می گردد.

 

Heavy Duty Bucket
استفاده جهت بارگیری در شرایط بسیار سخت و میزان سایش زیاد،به ویژه در معادن سنگ تزیینی.این محصول از فولادهای ویژه و آلیاژی خاص ساخته شده است.
 

+ تجهیزات بیل

Excavator Quick Coupler

با استفاده از این دستگاه هیدرولیک تمامی تجهیزات مانند:باکت و چکش هیدرولیکی و ...از داخل کابین به سرعت نصب و تعویض میشود.این دستگاه از فولاد های ویژه و آلیاژی خاص ساخته شده است.

Ripper

این وسیله ی قدرتمند با طراحی ویژه ،پس از نصب بر روی بیل های هیدرولیکی،امکان انداختن قواره های بزرگ سنگ،لقی ریزی و تخریب سریع دیواره وکف در معادن را فراهم می کند.این محصول از فولاد های ویژه وآلیاژی خاص ساخته شده است.

 

Extreme Excavation Bucket
استفاده در شرایط سخت وسنگی با میزان سایش معمولی این محصول از فولاد های ویژه ی آلیاژی ساخته شده است.

 

 

Heavy duty Bucket
جهت حفاری و بار گیری در شرایط سخت با میزان سایش زیاد . همچنین استفاده به منظور جداسازی وکندن تکه سنگ های بزرگ.این محصول از فولاد های ویژه و آلیاژهای خاص ساخته شده است.

General Purpose Bucket
جهت حفاری وبارگیری در شرایط عمومی همانند باکت های استاندارد.

Rock Bucket
استفاده جهت حفاری و بارگیری لاشه سنگ ها با میزان سایش نسبتا بالا.این محصول از فولاد های ویژه و آلیاژهای خاص ساخته شده است.

 

Channel Bucket
جهت کانال کنی با قدرت بالا در اندازه های مختلف عرض باکت.

Fork Bucket
جهت بارگیری و جابجایی قواره های بزرگ سنگ با مقاومت سایشی بالا.این محصول از فولاد های ویژه ی آلیاژی خاص ساخته شده است.(کارایی همزمان بجای باکت و ریپر)