اخبار صنعت

۳۲۰ واحد تولیدی استان اردبیل تحت نظارت استاندارد قرار گرفت

به گزارش ایرنا ، هاشم علایی روز پنجشنبه در نشست با خبرنگاران افزود: این واحدها ۶۹۷ فرآورده تولید می کنند که بازرسی های بهداشتی از این فرآورده ها انجام گرفته است.
وی از فعالیت ۱۰ آزمایشگاه مرجع در اداره کل استاندارد استان خبر داد و گفت: در راستای اصل ۴۴ قانون اساسی ۲۴ آزمایشگاه همکار نیز به انجام بازرسی های بهداشتی از واحدهای تولیدی می پردازند.
علایی افزود: همچنین پنج همکار آموزشی نیز در حوزه میکروبیولوژی ، مصالح ساختمانی ، برق و الکترونیک ، صنایع شیمیایی برای بازرسان استاندارد دوره های آموزشی برگزار می کنند.
علایی با اشاره به برنامه های هفته استاندارد از تجلیل از ۱۲ واحد تولیدی و ۱۰ مدیر کنترل کیفیت در این هفته خبر داد و گفت: این واحدها به دلیل استمرار در حفظ پروانه کاربرد علامت و تدوین استانداردهای کارخانه ای و همچنین حضور مداوم مدیر کنترل کیفیت تقدیر می شوند.
وی ادامه داد: مدیران کنترل کیفیت نیز به دلیل نظارت مستمر بر مدیران واحدها ، حضور در دوره ها و سمینارهای تخصصی و چاپ مقالات در مجلات علمی به عنوان نمونه انتخاب شده اند.
او به کسب رتبه های برتر توسط اداره کل استاندارد در ارزیابی های استانی و ملی اشاره کرد و گفت: اداره کل استاندارد استان در طول سال گذشته در بین ۵۲ دستگاه اجرایی استان رتبه چهارم را کسب کرده است.
۶۰۱۶/۳۰۰۶

انتهای پیام /*


اقتصاد


واحد تولیدی


استاندارد


نظارت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *