جک پالت با ارتفاع کم

 

فروش ویژه جک پالت ایتالیایی با گارانتی معتبر توسط شرکت پارت ماشین - تلفن : 66067000 و66085038 و  66067004

این نوع جک پالت ها با ارتفاع در پائین ترین نقطه پنج سانتیمتر و با تناژ یک تن مخصوص حمل دستگاه ها وماشین آلاتی میباشد که ارتفاع آنها از کف زمین کم بوده و با جک پالت های استاندارد و معمولی قابل حمل نمیباشند.

ادامه مطلب...

جک پالت با ارتفاع 80 سانت - قیچی

 

این نوع جک پالت ها که با نام های جک پالت قیچی - هایلیفت  و یا لیفتراک دستی شناخته شده

این جک پالت ها مناسب برای حمل بار و انتقال آن به اتومبیل (وانت پیکان، نیسان و... )با دو سال گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش میباشد ظرفيت (1000 کیلوگرم) حداقل ارتفاع شاخک (85 میلی متر) حداکثر ارتفاع شاخک (800 میلی متر)  طول شاخک (1170 میلی متر) عرض شاخک (540 میلی متر) انتقال جک به صورت دستی

 

 

ادامه مطلب...

جک پالت با طول های مختلف

معمولا طول جک پالت های استاندارد بر حسب نوع کاربری و فراوانی اغلب پالت های چوبی 115 سانتیمتر میباشد ولی برخی از مشتریان نظیر انبارهای نئوپان یا ام دی اف برای مصارف خاص خود جک پالت هایی با طول های بیشتر تا 2 متر وبرخاینی دیگر برای کار در محل های کوچک نظیز کانتینر به جک هایی با طول کمتر تا 50 سانتیمتر نیاز دارند که کلیه این محصولات توسط شرکت پارت ماشین قابل ارائیه میباشد .

ادامه مطلب...

جک پالت بر مخصوص حمل رل کاغذ

این نوع جک پالت ها با زاویه خاص  شاخک طوری طراحی شده اند که بتوان رول های کاغذ تا ظرفیت 5 تن را به راحتی و با ایمنی کامل در سطح انبارها جابجا نمود کلیه محصولات جک پالت شرکت پارت ماشین با خدمات پس از فروش ده ساله ارائه میگردد.

ادامه مطلب...

جک پالت استیل - گالوانیزه

جک پالت گالوانیزه

این نوع جک پالت ها دارای بدنه ای از جنس گالوانیزه یا اسنلس استیل بوده و در مکانهای مرطوب و سردخانه ها استفاده میشوند

 

ادامه مطلب...

جک پالت ترازو دار - جک پالت باسکول دار - جک پالت توزین دار

جک پالت با سیستم توزین که به شما اجازه میدهد  در هر زمان و مکان برای توزین و جابجایی همزمان هر نوع بار از آن استفاده نمود

ادامه مطلب...