واردات جدیدترین محصولات برند میتسوبیشی توسط پارت ماشین پویا پیشرو logomitsubishi

 

 

میتسوبیشی

 

واردات جدیدترین محصولات برند میتسوبیشی توسط پارت ماشین پویا پیشرو

 شرکت پارت ماشین پویا پیشرو در راستای اجرای سیاست های کلی و تحقق شعار " کیفیتی که میتوان به آن اعتماد کرد " (Quality You Can rely On) ، اقدام به واردات تجهیزات انبارداری برند میتسوبیشی با گارانتی کمپانی مادر نموده است .هم اکنون عرضه این برند در ایران در انواع دستگاه های ریچتراک - استاکر - پالت تراک - جک پالت و انواع اردر پیکرها را ، بصورت تحویل فوری و با بهترین شرایط صورت میپذیرد که می توان با مراجعه به قسمت محصولات یا تماس با واحد فروش شرکت اطلاعات فنی لازم را دریافت نمود .

شایان ذکر است شرکت پارت ماشین پویا پیشرو آمادگی تامین انواع لیفتراک های میتسوبیشی را از تناژ یک الی شانزده تن در انواع لیفتراک دیزلی ، لیفتراک دوگانه سوز و لیفتراک برقی را دارد .

برند میتسوبیشی از طریق سرمایه گذاری مشترک با برند کاترپیلار اقدام به تاسیس شرکتی با نام MCF در هلند نموده است . این مشارکت در تمام قاره ها نیز اجرا و هر قاره با افزودن حرف اول کلمه ، نمایندگی های خود را تاسیس کردند .به عنوان مثال این گروه در آمریکا به نام MCFA شناخته می شود که در سال 2010 با برند یوهانریش ( یونگ هانریش ) نیز مشارکت نمودند و هم اکنون این سه برند تحت یک نام MCFA  در آن قاره به فروش می رسد .

جهت دریافت اطلاعات تکمیلی می توانید به سایت کمپانی مادر  www.mitforklift.com  مراجعه نمایید .