لیفتراک هیوندای - لیفتراک هیوندا

لیفتراک هیوندای دارای ظاهری با ظرافت همراه با قدرت بالا و کیفیتی پایدار است. قدرت و آلایندگی بسیار پایین لیفتراک رضایت مشتری را در هر شرایط محیطی همیشه می تواند جلب کند.انجام پروژه با لیفتراک هیوندای در هر زمان و مکان همیشه خوشایند است.

داستان لیفتراک هیوندای به قصه پرفراز ونشیب صنایع سنگین هیوندای بازمی گردد که پس از روبرو شدن با مشکلات تبدیل به شرکتی پیشگام و قابل اعتماد شده است. صنایع سنگین هیوندای (HHI) داستان استوار در زمینه صنایع سنگین دارد که می توان رد آن را در ساحلی خالی در سال ۱۹۷۲ یافت که اولین کارخانه کشتی سازی هیوندای بوده است. از زمانی که صنایع سنگین هیوندای شروع به کار کرد آنها شرکت صنایع تلفیقی سنگین را در شش شاخه طبقه بندی کردند: کشتی سازی، مهندسی دور از ساحل، مهندسی کارخانجات صنعتی، موتور و ماشین آلات، سیستم های الکترو الکتریک، تجهیزات ساخت و ساز و لیفتراک.

موفقیت صنایع سنگین هیوندای مدیون بنیانگذار خود چانگ جو یانگ و عقیده فلسفی وی بود: خرد خلاق، تفکر مثبت و حرکتی تزلزل ناپذیر. با چنین ایده هایی است که پارت ماشین نیز تلاش دارد که خود را به عنوان عرضه کننده محصولات هیوندای پیشگام سازد و بر حمایت و پشتیبانی فروش تمرکز بی همتایی از خود نشان دهد. پارت ماشین شرکتی است که کارمندان آن با حس مسئولیت پذیری در فضایی شفاف خود را پایبند به اجرای ایده های هیوندای می داند. چشم انداز پارت ماشین به گونه ای ترسیم شده است تا به بهترین عرضه کننده لیفتراک هیوندای و خدمات پس از فروش هیوندای در ایران تبدیل شود. آگاهیم که نیاز داریم تا گام های بلندی در این راه برداریم و خدمات عالی را ارائه بدهیم تا این چشم انداز رنگ حقیقت به خود بگیرد. پارت ماشین صبورانه فسلفه هیوندای را در روبروی چشمان خود قرار می دهد تا بتواند رشدی پایدار همراه با بهبود کیفیت در فروش لیفتراک و خدمات پس از فروش لیفتراک را در همکاری با مشتریان خود به دست آورد. این شرکت امیدوار است بتواند مشتریان خود را در رسیدن به موفقیت های بزرگ یاری برساند.

 

 

لیفتراک دوگانه سوز هیوندای لیفتراک دیزلی هیوندای لیفتراک برقی هیوندای
 لیفتراک دوگانه سوز هیوندای لیفتراک دیزلی هیوندای  لیفتراک برقی هیوندای

 

 

لیفتراک دوگانه سوز هیوندای

مهندسین و طراحان شرکت هیوندای با بهره گیری از نیاز درخواست مشتریان و استفاده از شرایط محیطی هر کشور اقدام به تولید این سری از لیفتراک ها را نموده اند. موتور با کیفیت و بدون لرزش GM  ، استفاده از بالشتک های لاستیکی برای جلوگیری از ضربه زدن لیفتراک در مسیرهای غیر هموار ، افزایش زاویه حرکت دکل به جلو ، شعاع دید مناسب اپراتورو طراحی موتور با کمترین میزان استهلاک سبب شده هاست تا صاحبان صنایع محترم در حوزه های پخش که تمایل دارند با کمترین آلودگی سوختی مواجه شوند را تامین نمایید .

25l 7m

لیفتراک دوگانه سوز هیوندای تا ظرفیت 3 تن

دریافت کاتالوگ در فرمت فایل پی دی اف

لیفتراک برقی هیوندای

لیفتراک برقی از دیگر سری تولیدات برند هیوندای می باشد که کارخانجات غذایی - دارویی ، بهداشتی و سردخانه ها از عمده مصرف کنندگان این مدل لیفتراک ها هستند .
طراحی یکپارچه شاسی، نمایشگر هوشمند دیجیتالی ، سیستم الکترونیکی  AC  ( بدون نیاز به سرویس ذغال و کاربری بدون ضربه زدن ) ، باطرهای قدرتمند و با کیفیت تا ظرفیت 735 آمپر ساعت ، کنترل عدم برگشت به عقب لیفتراک در شیب ، ترمز بازیافتی ( شارژ شدن باطری در زمان های ترمز کردن ) و فرمان هیدرواستاتیکی از مهمترین مزایای این سری از لیفتراک های برقی هیوندایی می باشد که شرکت پارت ماشین پویا پیشرو بعنوان نمایندگی لیفتراک هیوندای با سرویس های به موقع و خدمات پس از فروش قابل اطمینان توانسته مشتریان و صاحبان صنایع محترم را از خرید این سری از لیفتراک  ها مطمئن سازد .

لیفتراک برقی هیوندای

لیفتراک برقی هیوندای با ظرفیت 2.2 الی 3.2

دریافت کاتالوگ در فرمت فایل پی دی اف

لیفتراک دیزلی هیوندای

این نوع لیفتراک با بهره گیری از موتور قدرتمند کوبوتا مدل v3600  برای  (لیفتراک های تا ظرفیت 3.5 تن ) ، موتورهای هیوندای و میتسوبیشی برای ( برای لیفتراک های تا ظرفیت 7 تن ) و موتورهای کامینز برای (لیفتراک های تا ظرفیت 25 تن ) ، توانسته تمامی نیازهای صاحبان صنایع محترم در حوزه های سبک و سنگین تامین نماید . طراحی این محصول با استاندارهای روز اروپا همسو بوده و قابلیت هایی همچون طراحی ارگونومیک – دسترسی عالی لیورهای بالابری – فضای دید مناسب – دسترسی آسان برای تعمیرات موتور و فضای ورودی عالی اپراتوری ، شرایط متمایز این برند را ایجاد نموده است .
ضمن دریافت کاتالوگ از همین سایت می توانید جهت دریافت اطلاعات تکمیلی با واحد فروش لیفتراک شرکت پارت ماشین پویا پیشرو نمایندگی هیوندای تماس حاصل فرمایید.

لیفتراک دیزلی هیوندای   لیفتراک هیوندای دیزلی

لیفتراک هیوندای دیزلی تا ظرفیت 3.5 تن

 دریافت کاتالوگ در فرمت فایل پی دی اف

لیفتراک دیزلی هیوندای با ظرفیت 3.5 ال 5 تن 

دریافت کاتالوگ در فرمت فایل پی دی اف

لیفتراک دیزل هیوندا  لیفتراک 16 تن دیزل هیوندای
 
لیفتراک دیزل هیوندای تا هفت تن 

دریافت کاتالوگ در فرمت فایل پی دی اف

لیفتراک دیزل هیوندای با ظرفیت یازده الی شانزده تن

دریافت کاتالوگ در فرمت فایل پی دی اف

  لیفتراک هیوندای دیزل 25 تن 

 

 

لیفتراک دیزل هیوندای ظرفیت تا 25 تن

دریافت کاتالوگ در فرمت فایل پی دی اف