لیفتراک هیوندای - لیفتراک هیوندا

لیفتراک هیوندای دارای ظاهری با ظرافت همراه با قدرت بالا و کیفیتی پایدار است. قدرت و آلایندگی بسیار پایین لیفتراک رضایت مشتری را در هر شرایط محیطی همیشه می تواند جلب کند.انجام پروژه با لیفتراک هیوندای در هر زمان و مکان همیشه خوشایند است.

داستان لیفتراک هیوندای به قصه پرفراز ونشیب صنایع سنگین هیوندای بازمی گردد که پس از روبرو شدن با مشکلات تبدیل به شرکتی پیشگام و قابل اعتماد شده است. صنایع سنگین هیوندای (HHI) داستان استوار در زمینه صنایع سنگین دارد که می توان رد آن را در ساحلی خالی در سال ۱۹۷۲ یافت که اولین کارخانه کشتی سازی هیوندای بوده است. از زمانی که صنایع سنگین هیوندای شروع به کار کرد آنها شرکت صنایع تلفیقی سنگین را در شش شاخه طبقه بندی کردند: کشتی سازی، مهندسی دور از ساحل، مهندسی کارخانجات صنعتی، موتور و ماشین آلات، سیستم های الکترو الکتریک، تجهیزات ساخت و ساز و لیفتراک.

موفقیت صنایع سنگین هیوندای مدیون بنیانگذار خود چانگ جو یانگ و عقیده فلسفی وی بود: خرد خلاق، تفکر مثبت و حرکتی تزلزل ناپذیر. با چنین ایده هایی است که پارت ماشین نیز تلاش دارد که خود را به عنوان عرضه کننده محصولات هیوندای پیشگام سازد و بر حمایت و پشتیبانی فروش تمرکز بی همتایی از خود نشان دهد. پارت ماشین شرکتی است که کارمندان آن با حس مسئولیت پذیری در فضایی شفاف خود را پایبند به اجرای ایده های هیوندای می داند. چشم انداز پارت ماشین به گونه ای ترسیم شده است تا به بهترین عرضه کننده لیفتراک هیوندای و خدمات پس از فروش هیوندای در ایران تبدیل شود. آگاهیم که نیاز داریم تا گام های بلندی در این راه برداریم و خدمات عالی را ارائه بدهیم تا این چشم انداز رنگ حقیقت به خود بگیرد. پارت ماشین صبورانه فسلفه هیوندای را در روبروی چشمان خود قرار می دهد تا بتواند رشدی پایدار همراه با بهبود کیفیت در فروش لیفتراک و خدمات پس از فروش لیفتراک را در همکاری با مشتریان خود به دست آورد. این شرکت امیدوار است بتواند مشتریان خود را در رسیدن به موفقیت های بزرگ یاری برساند.

 

لیفتراک هیوندای دیزلی تا ظرفیت 3.5 تن

 

 

شرکت ....

 

 

 

دریافت کاتالوگ دستگاه در قالب فایل پی دی اف

لیفتراک هیوندای برقی با ظرفیت 2.2 الی 3.2 تن

 

 

لیفتراک هیوندا - لیفتراک هیوندای برقی

شرکت پارت ماشین نمایندگی لیفتراک هیوندای طیف گسترده ای از مدل های لیفتراک هیوندای را از برقی سه چرخ، لیفتراک چهار چرخ با تایر پنوماتیک و تایر کوشن را ارائه می دهد. لیفتراک برقی هیوندا کارکردی مطمئن همراه با بهترین ارگونومی برای کاربر، قابلیت سرویس پذیری، پایداری بالا و سواری نرم را دارند. لیفتراک برقی هیوندای  برای انبارها، فضای بسته کارخانجات، مراکز توزیعی و سردخانه ها و مکان های تولیدی مناسب است. مدل های برقی قدرت عالی و با قابلیت کارکردی انتخابی سیستم ترمز وت دیسک، مانیتور LCD با امکان نمایش کدهای خطا ، فرمان با نیروی هیدرواستاتیک، افزایش زوایه خم شدن دکل به طرفین ، سیستم ضد عقبگرد در شیب ها ، سرعت حرکتی بیشتر و قابلیت بالا رفتن از شیب و سیستم تشخیص حضور اپراتور (OPSS) را دارند.

این مدل ها همچنین سیستم کنترل AC 100% دارند که علاوه بر کم کردن نیاز دستگاه به تعمیرات موتور و سایر قسمت های الکترونیک باعث شارژ مجدد باطری در هنگام ترمز گرفتن میشود که همین موضوع تاثیر فراوانی در میزان بک آپ باطری لیفتراک برقی هیوندا دارد

سیستم ساید شیفتر نیز بصورت استاندارد در کلیه لیفتراک های هیوندا نصب میباشد

جهت اطلاع از سایر شرایط و قیمت لیفتراک با واحد فروش شرکت تماس حاصل فرمائید

 

 

 

دریافت کاتالوگ دستگاه در قالب فایل پی دی اف

لیفتراک هیوندای دوگانه سوز تا ظرفیت 3 تن

 

 

شرکت ....

 

 

 

دریافت کاتالوگ دستگاه در قالب فایل پی دی اف

لیفتراک دیزل هیوندای با ظرفیت 3.5 ال 5 تن

 

 

شرکت ....

 

 

دریافت کاتالوگ دستگاه در قالب فایل پی دی اف

 

لیفتراک دیزل هیوندای تا هفت تن

 

 

ارگونومی لیفتراک دیزلی

صندلی کاملا معلق که به سادگی قابل تنظیم هستند ، پنل مانیتور ضد آب ، ابزارسنج هایی که اپراتور به سادگی می تواند آنها را ببیند ، پدال هایی با موقعیت ارگونومیک ، اهرم های کنترل هیدرولیک ، مونتاژ فرمان قابل تنظیم ۴۰ درجه ای چراغ های ترکیبی عقب و جلو ، زیرکف لاستیکی غیرلغزنده.

کارکرد لیفتراک هیوندای

موتور دیزل هیوندای D4DD - 98hp@2300 rpms - موتور گواهی شده EPA اینترن تایر IV - فرمان نیروی هیدرواستاتیک ، سرعت حرکت سریع تر و توانایی صعود ، سیستم جذب هوای بالا ، فیلتر هوای مانیتور الکترونیکی ، پنل سوییچ کارکرد ابزار مرکزی ، رادیاتور آلومینیوم با حفاظ گرما ، دسترسی سریع سرویس برای بررسی روزانه مایع ، سوپاپ ایمنی مخزن سوخت ، سیستم ترمز دیسک تر ، کابین و کولر ( آپشن )

 

 

 

دریافت کاتالوگ دستگاه در قالب فایل پی دی اف

لیفتراک دیزل هیوندای با ظرفیت یازده الی شانزده تن

.

صندلی لیفتراک کاملا ارگونومیک ومعلق که به سادگی قابل تنظیم بوده و برای حداکثر آسایش اپراتور و استفاده طولانی مدت طراحی شده است

پنل مانیتورنمایشگرواضح و ضد آب ، ابزارهای سنجش عملکرد  که اپراتور به سادگی می تواند آنها را ببیند ، پدال هایی با موقعیت ارگونومیک و دارای سیستم حرکت اینچینگ اهرم های کنترل هیدرولیک ،با طراحی ویژه فرمان قابل تنظیم ۴۰ درجه ای ، چراغ های ترکیبی عقب و جلو ، کف زیرپایی لاستیکی غیرلغزنده

.موتور لیفتراک

موتور دیزل پرقدرت کامینزامریکا QSB 6.7L-162hp@2200 rpms موتور گواهی شده EPA اینترن تایر IVپنل  سیستم کروز کنترل گیربکس

دارای گیربکس اتوماتیک پر قدرت دو سرعته سبک و سنگین

سرعت حرکت لیفتراک با قابلیت کنترل بالا، ابزار مرکزی مانیتور محدودیت استارت موتور ..

سهولت استفاده لیفتراک هیوندای

سیستم خنک کننده هوا ، ترمز های دیسک مرطوب ومحافظ سیلندر ، سیستم خم شدگی الکترونیک اتاقک  جهت دسترسی آسان به موتور لیفتراک ، پنل های بزرگ عقب موتور  ، سوییچ باک سوخت  ضد سرقت ، سیستم انتخابی GPS

.

 

 

 

 

دریافت کاتالوگ دستگاه در قالب فایل پی دی اف

لیفتراک دیزل هیوندای ظرفیت تا 25 تن

 

 

شرکت ....

 

 

دریافت کاتالوگ دستگاه در قالب فایل پی دی اف