لیفتراک تویوتا

لیفتراک تویوتا دارای ظاهری با ظرافت همراه با قدرت بالا و کیفیتی پایدار است. قدرت و آلایندگی بسیار پایین لیفتراک رضایت مشتری را در هر شرایط محیطی همیشه می تواند جلب کند.انجام پروژه با لیفتراک تویوتا در هر زمان و مکان همیشه خوشایند است.

داستان لیفتراک تویوتا به قصه پرفراز ونشیب صنایع سنگین تویوتا بازمی گردد که پس از روبرو شدن با مشکلات تبدیل به شرکتی پیشگام و قابل اعتماد شده است. صنایع سنگین تویوتا داستان استوار در زمینه صنایع سنگین دارد که می توان رد آن را در  حدود سالهای دهه 1930 یافت از زمانی که صنایع سنگین تویوتا شروع به کار کرد آنها شرکت صنایع تلفیقی سنگین را در چهار شاخه طبقه بندی کردند: خودرو سازی ،  موتور و ماشین آلات، سیستم های الکترونیک و الکتریک، تجهیزات ساخت و ساز و لیفتراک.

موفقیت صنایع سنگین تویوتا مدیون بنیانگذار خود  و عقیده فلسفی وی بود: خرد خلاق، تفکر مثبت و حرکتی تزلزل ناپذیر. با چنین ایده هایی است که پارت ماشین نیز تلاش دارد که خود را به عنوان عرضه کننده محصولات تویوتا پیشگام سازد و بر حمایت و پشتیبانی فروش تمرکز بی همتایی از خود نشان دهد. پارت ماشین شرکتی است که کارمندان آن با حس مسئولیت پذیری در فضایی شفاف خود را پایبند به اجرای ایده های تویوتا می داند. چشم انداز پارت ماشین به گونه ای ترسیم شده است تا به بهترین عرضه کننده لیفتراک و خدمات پس از فروش تویوتا در ایران تبدیل شود. آگاهیم که نیاز داریم تا گام های بلندی در این راه برداریم و خدمات عالی را ارائه بدهیم تا این چشم انداز رنگ حقیقت به خود بگیرد.پارت ماشین صبورانه فسلفه تویوتا را در روبروی چشمان خود قرار می دهد تا بتواند رشدی پایدار همراه با بهبود کیفیت در فروش و خدمات پس از فروش را در همکاری با مشتریان خود به دست آورد. این شرکت امیدوار است بتواند مشتریان خود را در رسیدن به موفقیت های بزرگ یاری برساند.

 

یدک کش دیزلی و بنزینی تویوتا - 2 الی 2/5 تن

 یدک کش تویوتا - یدک کش
 
دریافت کاتالوگ لیفتراک تویوتا

لیفتراک دیزلی و دوگانه سوز تویوتا - 1 الی 3/5 تن

 لیفتراک دیزلی تویوتا - لیفتراک دوگانه سوز تویوتا
 
 دریافت کاتالوگ لیفتراک تویوتا

لیفتراک برقی تویوتا - چهار چرخ - 1/5 الی 3 تن (جدید)

 3
 
دریافت کاتالوگ لیفتراک تویوتا

ریچتراک برقی تویوتا - 1/2 الی 2 تن

 ریچتراک تویوتا - ریچتراک برقی تویوتا
 
دریافت کاتالوگ لیفتراک تویوتا

لیفتراک دیزلی و دوگانه سوز تویوتا - 5 الی 7 تن

 لیفتراک دوگانه سوز تویوتا
 
دریافت کاتالوگ لیفتراک تویوتا