لیفتراک، خرید و فروش لیفتراک، قیمت لیفتراک، بورس و مرکز لیفتراک، نمایندگی لیفتراک، لیفتراک برقی، دیزلی و دوگانه سوز

لیفتراک - نمایندگی لیفتراک

شرکت پارت ماشین پویا پیشرو، تلفن: 02166085038 - 02166067000، نمایندگی رسمی فروش و خدمات پس از فروش لیفتراک، انواع لیفتراک تویوتا و لیفتراک هیوندای، لیفتراک هلی، لیفتراک کوماتسو و ارائه دهنده خدمات و تعمیرات لیفتراک و تامین کننده قطعات و لوازم یدکی لیفتراک دوو دوسان، لیفتراک سهند، لیفتراک سپاهان و ارائه دهنده بهترین قیمت لیفتراک در انواع برند و تناژ های مختلف می باشد.

تلفن واحد فروش: 02166085038 - 02166003695 - 02166067000

شرح مختصری از فعالیت های شرکت پارت ماشین به شرح ذیل میباشد:

- عاملیت فروش و نمایندگی رسمی لیفتراک هلی HELI در ایران

- نمایندگی مجاز فروش و تعمیرات لیفتراک کوماتسو KOMATSU ژاپن

- فروش باطری لیفتراک میداک

- تعمیرات لیفتراک و خدمات تخصصی تعمیر لیفتراک برقی

- خرید و فروش لیفتراک و اجاره لیفتراک دست دوم

ارائه دهنده بهترین قیمت لیفتراک
ارائه خدمات و تعمیرات لیفتراک (کلیه برندها ) - واردات لیفتراک - خرید لیفتراک و فروش قطعات و لوازم یدکی لیفتراک
لیفتراک دیزلی، لیفتراک برقی، لیفتراک دوگانه سوز، لیفتراک صفر
- لیفتراک برقی

یکی دیگر از انواع لیفتراک، لیفتراک برقی می باشد که نسبت به لیفتراک های دیزلی خیلی کم صداتر و آلودگی کمتری تولید می کند. از این لیفتراک ها در محیط های باز یا بسته می توان استفاده کرد و توانایی جا به جایی وسایل سنگین را دارد. از لیفتراک برقی در انبار ها و مکان های سر بسته به علت عدم تولید آلودگی و همچنین صدای کم و به علت کوچک بودن قدرت مانور خوب در فضا های کوچک دارد. این لیفتراک هزینه سوخت بسیار پایینی دارد که هزینه اولیه آن را جبران می کند. این لیفتراک به علت سبک بودن به راحتی قابل جا به جایی است و رانندگان لیفتراک به راحتی می توانند با آن کار کنند.

لیفتراک برقی دارای سازگاری بیشتری با محیط زیست می باشد و آلودگی صوتی کمتری نسبت یه بقیه لیفتراک ها تولید میکند و هیچ مواد مضری را وارد هوا نمی کند. علاوه بر این، لیفتراک برقی جمع و جورتر است و در مکان های کوچک و باریک آسان تر حرکت می کند و نیازی نیست راننده های این وسیله نقلیه از کلاچ استفاده کنند. در ضمن نگهداری یک لیفتراک برقی ارزان تر از یک لیفتراک دیزلی یا لیفتراک دوگانه سوز است چرا که قطعات متحرک کمتری دارد و یک باطری قابل شارژ هم روی آن است. در واقع لیفتراک های برقی در یک ساعت کار هزینه کمتری نسبت به لیفتراک های دیگر دارند و طول عمر مفید آنها نیز بیشتر است. لیفتراک برقی بهترین گزینه برای استفاده در فضاهای باز نیست چرا که باطری، قطعات الکترونیکی و مدارهای الکترونیکی و جریان های برق نباید طولانی مدت در محیط های باز بماند.

هزینه نگهداری لیفتراک برقی بسیار کمتر از لیفتراک دیزلی می باشد که خود مزیت مهمی است و طول عمر طولانی تری هم دارند. همچنین این لیفتراک دارای یک باطری قابل شارژ است.

مزایای لیفتراک برقی:

- عدم تولید آلودگی

- عدم تولید صدا

- قدرت مانور خوب در مکان های کوچک

- کم هزینه بودن

از معایب لیفتراک برقی می توان به مشکل باطری و شارژ آن اشاره کرد. این لیفتراک به علت این که باید به طور مداوم شارژ شود نمی توان در فضای باز از آن استفاده کرد و برای هر بار شارژ راننده آن باید منتظر باشد تا شارژ لیفتراک به صورت کامل پر شود مگر اینکه مکان مورد استفاده دارای برق سیار باشد.
برای کسانی که در زمینه لیفتراک و نحوه استفاده از آن مشاوره می خواهند پیشنهاد می کنیم تا با مشاوران شرکت پارت ماشین تماس گرفته و راهنمایی های لازم را از آن ها بگیرند.

- لیفتراک دیزلی

لیفتراک های دیزلی برای استفاده در مناطق باز طراحی شده اند اما می توانند در انبارهای بزرگ با تهویه مناسب نیز استفاده شوند. لیفتراک های دیزلی می توانند بزرگ ترین بارها را جابه جا کنند .
لیفتراک های دیزلی معمولا سرعت بیشتری نسبت به لیفتراک های برقی و گاز سوز دارند که این امر در فضاهای باز می تواند یک مزیت باشد. فضای اتاقک کاربر زیاد و به لحاظ ارگونومیک به گونه ای طراحی شده اند که سهولت کار را به دنبال دارد.

- لیفتراک دوگانه سوز

لیفتراک های دوگانه سوز، نوع خاصی از لیفتراک هستند که از دو سوخت گاز و بنزین، به عنوان منبع انرژی استفاده می کنند. لیفتراک دوگانه سوز با نام لیفتراک هیبریدی نیز شناخته می شوند. که در لغات به معنای “دوگانه” است و لیفتراک هیبریدی یعنی دستگاهی که با دو منبع انرژی کار می کند. لیفتراک دوگانه سوز دارای یک مخزن ذخیره سوخت گازمایع است. علاوه بر گاز، این لیفتراک، با بنزین نیز ممکن است کار کند.

(انتخاب لیفتراک مناسب برای یک مجموعه، کارخانه و حتی یک انبار ضروری است. لیفتراک ها در انواع مختلف لیفتراک دیزلی، لیفتراک برقی و لیفتراک دوگانه سوز در بازار موجود هستند. کیفیت، کارآیی، ایمنی و قیمت لیفتراک و همچنین خدمات پس از فروش لیفتراک از عواملی هستند که باید مشتریان لیفتراک به آن توجه کنند.)

- انواع لیفتراک

- فروش لیفتراک کوماتسو از طریق نمایندگی لیفتراک کوماتسو KOMATSU ژاپن

- فروش لیفتراک برقی تویوتا از طریق نمایندگی لیفتراک تویوتا TOYOTA ژاپن

- فروش لیفتراک هلی از طریق نمایندگی لیفتراک هلی HELI چین

- فروش لیفتراک هیوندای از طریق نمایندگی لیفتراک هیوندا HYUNDAI کره جنوبی

- فروش لیفتراک سپاهان از طریق نمایندگی لیفتراک سپاهان CLARK آلمان

- فروش لیفتراک دوو از طریق نمایندگی لیفتراک دوو DAEWOO کره جنوبی

- فروش لیفتراک برقی لینده از طریق نمایندگی لیفتراک لینده LINDE آلمان

- فروش لیفتراک هایستراز طریق نمایندگی لیفتراک هایستر HYSTER

- فروش لیفتراک کاترپیلار از طریق نمایندگی لیفتراک کاترپیلار CAT هلند

- فروش لیفتراک یونگ هاینریش ( لیفتراک یونگ هانریش ) از طریق نمایندگی لیفتراک یوهانریش JUNGHEINRICH آلمان

- فروش لیفت تراک فیات او ام از طریق نمایندگی لیفتراک سهند فیات او ام FIAT – OM ایتالیا

- فروش لیفتراک برقی نیسان از طریق قیمت لیفتراک نیسان NISSAN ژاپن

- فروش لیفتراک بی تی از طریق نمایندگی لیفتراک بی تی BT سوئد

- فروش لیفتراک سوسانگ از طریق نمایندگی لیفتراک سوسانگ SOOSUNG کره

- فروش لیفتراک استیل از طریق نمایندگی لیفتراک اشتیل STILL آلمان

- فروش لیفتراک میتسوبیشی از طریق نمایندگی لیفتراک میتسوبیشی MITSUBISHI ژاپن

- فروش لیفتراک تسهیل ماشین TMS ازطریق نمایندگی لیفتراک تسهیل ماشین HELI چین

- فروش لیفتراک یال ازطریق نمایندگی لیفتراک یال YALE انگلستان

- فروش لیفتراک کرون از طریق نمایندگی لیفتراک کرون CROWN آلمان

- فروش لیفتراک لنسینگ از طریق نمایندگی لیفتراک لنسینگ LANSING انگلستان

+ عرضه انواع لیفتراک بر اساس تناژ:

لیفتراک 1.5 تن، لیفتراک 2 تن، لیفتراک 2.5 تن، لیفتراک 3 تن، لیفتراک 3.5 تن، لیفتراک 4 تن، لیفتراک 5 تن، لیفتراک 7 تن، لیفتراک 10 تن

برچسب ها: لیفتراک، خرید لیفتراک، فروش لیفتراک، قیمت لیفتراک، بورس لیفتراک، مرکز لیفتراک، نمایندگی لیفتراک، لیفتراک برقی، لیفتراک دیزلی، لیفتراک دوگانه سوز