اخبار صنعت

۳۴۰ میلیارد ریال تسهیلات طرح رونق در چهارمحال و بختیاری پرداخت شد

به گزارش ایرنا، سید نعیم امامی شامگاه شنبه در کارگروه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید چهارمحال و بختیاری تاکید کرد: این استان در پرداخت تسهیلات طرح رونق توانست رتبه هشتم کشور را به خود اختصاص دهد.
وی افزود: در نشست کارگروه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید چهارمحال و بختیاری مصوبات ۵ گانه وزارت کشور به بانک های عامل برای تسهیل در پرداخت وام ها و امهال بدهی های بانکی ابلاغ شد
امامی تصریح کرد: امسال ۲۲۸ مصوبه در کارگروه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید چهارمحال و بختیاری به تصویب رسیده است.
وی یادآور شد: از این تعداد تاکنون ۱۸۳ مصوبه اجرایی شده است و بقیه در دست اجراست.
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری چهارمحال و بختیاری نیز گفت: طرح های مشکل دار برای مطرح شدن در کارگروه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان باید در نشست های کارشناسی بررسی شوند.
الله کرم نصیری تاکید کرد: هزینه واحدهای تولیدی و سرمایه در گردش مورد نیاز آن ها باید براساس قیمت های جدید محاسبه و در قالب تسهیلات پرداخت شود.
به گزارش ایرنا، در کارگروه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید چهارمحال و بختیاری راهکارهای رفع مشکلات ۹ طرح و واحد صنعتی و کشاورزی ارائه و تصویب شد.
همچنین مسایل زیرساختی ۴ طرح کشاورزی از سوی بانک های عامل، منابع طبیعی و آبخیزداری، جهاد کشاورزی و آب منطقه ای مورد بررسی و تصمیم گیری قرار گرفت.
یک شرکت سرمایه گذار بخش خصوصی نیز برای خرید ۵ فروند هواپیمای ۷۳۷ به ارزش ۵۰ میلیون دلار با ظرفیت ۱۵۰ مسافر به ازای هر فروند هواپیما و فعال کردن آن ها در فرودگاه بین المللی شهرکرد اعلام آمادگی کرد.
۷۳۶۲/۲۰۹۷

انتهای پیام /*


اقتصاد


تسهيلات


طرح رونق


چهارمحال و بختياري

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *