اخبار صنعت

رزمایش شیفت ایثار در شرکت سیمان کردستان برگزار شد

به گزارش خبرنگار ایرنا، این رزمایش در راستای اجرای بخشی از رزمایش اقتدار عاشورایان محمدرسول الله (ص) ۲ با عنوان شیفت ایثار و با حضور کارگران بسیجی این واحد صنعتی برگزار شد.
شیفت ایثار به معنای ادامه کار و تولید بدون دریافت دستمزد و با نیت افزایش تولید و کاهش هزینه های تولید است و کارگران بسیجی با مشارکت کارفرمایان در این حرکت نمادین چند ساعت اضافه کاری در روز را برای حمایت از تولید و اشتغال به صورت رایگان اختصاص می دهند و این برنامه تا پایان رزمایش ادامه دارد.
کارگران بسیجی شرکت کننده در این رزمایش با خدمت صادقانه، مخلصانه و تلاش برای توسعه و تعالی تولید و اقتصاد، همانند رزمندگان هشت سال دفاع مقدس برای استقلال کشور جهاد می کنند.
فرمانده حوزه مقاومت بسیج کارگری شهید افشاریان بیجار خدمت در شیفت ایثار را تلاش جهادی کارگران و شلیک گلوله بر صفوف دشمن دانست.
سرگرد حمید شاهمرادی افزود: یکی از راهکارهای اصلی برای مقابله با جنگ اقتصادی دشمن، ایجاد اشتغال، رونق تولید، حمایت از تولید ملی و رونق چرخ تولید در شرایط کنونی کشور است.
وی اظهار داشت: با توجه به افزایش تحریم های ظالمانه علیه ملت و مردم ایران اسلامی با خدمت در شیفت ایثار، پیشرفت های چشمگیری در حوزه تولید و اشتغال کشور ایجاد می شود ضمن اینکه تفکر ایثار و تلاش بی مزد در امر تولید می تواند سایه تحریم را کمرنگ کند.
سرگرد شاهمرادی تاکید کرد: افزایش میزان تولید و کاهش هزینه های آن می تواند توطئه های دشمنان را نقش بر آب کند تا با اتکا نکردن به کشورهای خارجی و بهره گیری از توان و ظرفیت های داخل، راهکاری مناسب برای دستیابی به پیشرفت در رونق اقتصادی و بهره وری تولید بیابیم.
رئیس شرکت سیمان کردستان نیز در خصوص این رزمایش گفت: تلاش و دغدغه مدیران و کارکنان این واحد صنعتی برای ادامه تولید، رونق اقتصادی و افزایش اشتغال جوانان در شهرستان بیجار است.
اخلاقی فرد هدف دشمن از تهدید و تحریم کشورمان را نا امید کردن مردم از نظام و ایجاد نارضایتی عمومی دانست و یادآور شد: تحریم های اقتصادی یکی از راه های دشمن برای تضعیف نظام اسلامی است.
وی تاکید کرد: وظیفه سنگین همه فعالان عرصه تولید و اشتغال، همانند رزمندگان هشت سال دفاع مقدس پاسداری و جهاد در راه خدا و کمک به خروج کشور از این شرایط دشوار استاست.
شهرستان بیجار حدود چهار هزار واحد صنفی و تولیدی دارد.
بیجار با جمعیتی حدود ۸۹ هزار نفر و قدمت تاریخی حدود هشت هزار سال در شرق استان کردستان واقع است.
۷۳۵۰/۹۱۰۲

انتهای پیام /*


اقتصاد


رزمايش


شيفت ايثار


كارخانه سيمان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *