لیفتراک

تجهیزات و ادوات لیفتراک

در راستای ارائه خدمات در زمینه انواع تجهیزات و ادوات لیفتراک از قبیل عدل گیر ، رول گیر لیفتراک ، کارتن کلمپ ، بلوک گیر، شاخک لیفتراک ،ساید شیفت ، فورک پوزیشنر، لاستیک لیفتراک و غیره ، شرکت پارت ماشین پویا پیشرو اقدام به عقد قرارداد با بهترین تولیدکنندگان تجهیزات انبارداری نموده است  و تمامی تجهیزات لیفتراک در نهایت سلامت کیفی و با ضمانت نامه عرضه میگردد .

در همین راستا فروش انواع باطری لیفتراک و شارژر باتری لیفتراک برقی در اندازه ها و آمپر ساعت های محتلف و همچنین فروش انواع جک پالت ، استاکر ، ریچتراک و پالت تراک های ایتالیایی را انجام می دهد.

از انجا که سلامت قطعات مورد استفاده در تجهیزات لیفتراک و اهمیت آن در ایمنی جانی و مالی واضح است انتخاب تجهیزات لیفتراک مناسب از اهمیت  بالایی برخوردار است.

همانطور که لیفتراک ها بارهای سنگین و انبوه را جابجا می کنند و تمامی قطعات و تجهیزات آن همه روزه تحت فشار می باشد ، در صورت نقص قطعات در هنگام کار با لیفتراک ها می تواند خسارات جانی و مالی را در پی داشته باشد و استفاده از تجهیزات لیفتراک بی کیفیت  می تواند خطر ساز باشد ، متاسفانه امروزه با ورود قطعات بی کیفیت چینی و استفاده از آنها توسط برخی از سرویس کاران غیر حرفه ایی و بی تجربه حوادثی را به دنبال داشته است .

شرکت پارت ماشین پویا پیشرو با علم به اهمیت سلامت و کیفیت تجهیزات لیفتراک ، انواع تجهیزات و ادوات لیفتراک را به مشتریان عرضه می نماید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *