اخبار صنعت

بهره برداری از ۹ طرح صنعتی، معدنی و خدماتی، دهه فجر در ایلام

یارالله نصیری روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: تعداد ۲ طرح شاخص استیل کورد تولیدکننده تسمه بافته شده از سیم و کوشاب غرب تولید کننده ماءالشعیر و نوشابه های انرژی زا با برند هایسنس، جز هشت طرح صنعتی بزرگ استان در دست اجراهستند که در این ایام به بهره برداری می رسند.
وی با اشاره به حجم سرمایه گذاری ها این طرح ها در این ایام افزود: مجموع سرمایه گذاری طرح های قابل افتتاح دهه فجر بالغ بر ۲ هزار و ۳۴۰ میلیارد ریال است.
رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت ایلام تاکید کرد: از این میزان سرمایه گذاری یک هزار و ۲۸۰ میلیارد ریال تسهیلات بانکی و یک هزار و ۶۰ میلیارد ریال نیز از محل آورده شخصی مجریان است.
نصیری میزان اشتغالزایی این طرح ها را ۳۲۹ فرصت شغلی مستقیم عنوان کرد و گفت: محصولات صنعتی و معدنی تولید شده در این واحدها شامل ورق و صفحه از فوم پلی استایرن انبساطی، هشت دانه بندی و پودر سنگ آهک، پنجره از upvc، دانه بندی شن و ماسه، فیلم یک لایه عریض از پلی اتیلن است.
وی ادامه داد: راه اندازی مرحله اول نمایندگی ایران خودرو از جمله طرح های خدماتی است که به صورت رسمی فعالیت خود را آغاز می کند.
نصیری به محل احداث این طرح ها پرداخت و ادامه داد: شهرستان های دره شهر، ایوان و چرداول هر کدام یک طرح و تعداد ۶ طرح هم در شهرستان ایلام استقرار دارند.
خبرنگار: فرهاد فرامرزی ** انتشار دهنده: حسن کهزادیان
۳۰۳۲/۶۱۱۹

انتهای پیام /*


اقتصاد


دهه فجر


صنعت


بهره برداري پروژه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *